Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 9. forduló

2018.12.09 - 13:00

Nyírbátor, Nyírbátori Városi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
KISS PETRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARSÁNYI CSABA, HADHÁZI LÁSZLÓ
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 9 7 1 1 65 25 40 22 8.7
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 0 1 41 14 27 21 7.6
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 8 6 0 2 56 19 37 18 10.5
4 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 5 2 2 46 27 19 17 8.9
5 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 5 0 3 49 47 2 15 8.5
6 ELTE SE ELTE SE 9 4 3 2 42 36 6 15 7
7 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 8 4 0 4 46 25 21 12 7.6
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 32 33 -1 12 7.1
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 8 4 0 4 35 42 -7 12 9.1
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 9 3 2 4 46 32 14 11 7.8
11 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  8 3 2 3 47 40 7 11 6.6
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 3 0 6 36 64 -28 9 9
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 8 2 0 6 19 36 -17 6 8
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 9 1 0 8 31 70 -39 3 6.3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 12 93 -81 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 4 3 1 0 9 6 3 10 5 5 0 0 28 4 24 15 9 8 1 0 37 10 27 25
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 4 0 0 10 2 8 12 4 3 0 1 10 4 6 9 8 7 0 1 20 6 14 21
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 1 3 0 8 4 4 6 4 4 0 0 18 3 15 12 8 5 3 0 26 7 19 18
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 3 2 0 1 9 4 5 6 6 3 1 2 9 7 2 10 9 5 1 3 18 11 7 16
5 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 4 3 0 1 18 6 12 9 4 1 1 2 7 9 -2 4 8 4 1 3 25 15 10 13
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 6 5 1 6 4 2 1 1 12 5 7 7 8 4 1 3 18 10 8 13
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 11 11 0 7 4 2 0 2 5 5 0 6 8 4 1 3 16 16 0 13
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 14 8 6 11 4 0 2 2 5 8 -3 2 9 3 4 2 19 16 3 13
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 2 1 1 9 9 0 7 5 1 1 3 6 17 -11 4 9 3 2 4 15 26 -11 11
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 5 2 0 3 12 10 2 6 4 1 1 2 5 6 -1 4 9 3 1 5 17 16 1 10
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 1 1 3 10 14 -4 4 3 1 1 1 4 8 -4 4 8 2 2 4 14 22 -8 8
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 1 0 3 5 10 -5 3 4 1 1 2 12 11 1 4 8 2 1 5 17 21 -4 7
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 4 0 0 4 2 13 -11 0 8 1 2 5 4 16 -12 5
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 8 14 -6 3 4 0 1 3 5 20 -15 1 9 1 1 7 13 34 -21 4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 3 26 -23 0 4 0 1 3 4 14 -10 1 8 0 1 7 7 40 -33 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 4 3 1 0 21 11 10 10 5 4 0 1 44 14 30 12 9 7 1 1 65 25 40 22
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 4 0 0 21 3 18 12 4 3 0 1 20 11 9 9 8 7 0 1 41 14 27 21
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 2 0 2 18 12 6 6 4 4 0 0 38 7 31 12 8 6 0 2 56 19 37 18
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 3 2 1 0 20 5 15 7 6 3 1 2 26 22 4 10 9 5 2 2 46 27 19 17
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 2 0 2 19 24 -5 6 4 3 0 1 30 23 7 9 8 5 0 3 49 47 2 15
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 27 17 10 11 4 1 1 2 15 19 -4 4 9 4 3 2 42 36 6 15
7 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 17 10 7 6 4 2 0 2 29 15 14 6 8 4 0 4 46 25 21 12
8 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 3 0 2 22 20 2 9 3 1 0 2 10 13 -3 3 8 4 0 4 32 33 -1 12
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 3 0 1 27 22 5 9 4 1 0 3 8 20 -12 3 8 4 0 4 35 42 -7 12
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 5 3 0 2 35 19 16 9 4 0 2 2 11 13 -2 2 9 3 2 4 46 32 14 11
11 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 4 2 1 1 31 19 12 7 4 1 1 2 16 21 -5 4 8 3 2 3 47 40 7 11
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 1 0 3 21 32 -11 3 5 2 0 3 15 32 -17 6 9 3 0 6 36 64 -28 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 4 2 0 2 10 8 2 6 4 0 0 4 9 28 -19 0 8 2 0 6 19 36 -17 6
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 22 31 -9 3 4 0 0 4 9 39 -30 0 9 1 0 8 31 70 -39 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 8 51 -43 0 4 0 0 4 4 42 -38 0 8 0 0 8 12 93 -81 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 3--5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 21 - 3---
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2--1 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 11--5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1--7 - 1-------
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5------3 - 6-14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
---2 - 3---2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 7---8 - 2---
SZILÁGYI DSE
-1 - 7------1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 4-4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12-----2 - 8-1 - 18

Meccsek

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC

BME-BT FC - 1988 DÉLI FC

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 16:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 04. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 17. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom