Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U17 12. forduló

2019.01.12 - 11:30

Dunaújváros, Dunaújvárosi Főiskola (DFDSE)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U17

Játékvezető
IBRIKSZ MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HADNAGY ANDRÁS, KOVÁCS RÓBERT
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 10 0 0 122 23 99 30 9.2
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 11 8 1 2 75 25 50 25 9.6
3 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  9 8 0 1 78 16 62 24 7.9
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 12 7 1 4 66 28 38 22 7.8
5 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 11 7 0 4 44 43 1 21 8
6 ELTE SE ELTE SE 9 6 0 3 55 32 23 18 8.3
7 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 5 0 6 44 56 -12 15 8.1
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 10 4 0 6 69 58 11 12 8.2
9 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 4 0 7 46 51 -5 12 8.2
10 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 4 0 6 47 53 -6 12 7
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 4 0 6 57 72 -15 12 8.2
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 11 3 2 6 35 70 -35 11 6.6
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 10 3 0 7 43 67 -24 9 7.5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 11 1 1 9 40 116 -76 4 8.3
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 10 1 1 8 25 136 -111 4 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 4 1 0 28 7 21 13 5 5 0 0 33 4 29 15 10 9 1 0 61 11 50 28
2 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 3 2 1 17 6 11 11 6 4 1 1 13 2 11 13 12 7 3 2 30 8 22 24
3 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 1 0 22 2 20 13 4 3 1 0 13 3 10 10 9 7 2 0 35 5 30 23
4 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 5 2 2 1 13 9 4 8 6 3 3 0 22 4 18 12 11 5 5 1 35 13 22 20
5 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 0 1 11 6 5 12 6 1 2 3 13 19 -6 5 11 5 2 4 24 25 -1 17
6 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 23 8 15 7 6 3 0 3 12 19 -7 9 10 5 1 4 35 27 8 16
7 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 4 3 1 0 13 3 10 10 5 1 3 1 14 5 9 6 9 4 4 1 27 8 19 16
8 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 4 2 1 1 8 13 -5 7 6 2 2 2 11 17 -6 8 10 4 3 3 19 30 -11 15
9 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 1 2 12 11 1 7 5 2 1 2 10 14 -4 7 10 4 2 4 22 25 -3 14
10 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 5 1 2 2 7 11 -4 5 6 2 2 2 11 16 -5 8 11 3 4 4 18 27 -9 13
11 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 2 0 4 5 13 -8 6 5 2 0 3 17 10 7 6 11 4 0 7 22 23 -1 12
12 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 21 16 5 9 4 0 0 4 5 19 -14 0 10 3 0 7 26 35 -9 9
13 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 0 1 4 7 24 -17 1 6 1 1 4 13 24 -11 4 11 1 2 8 20 48 -28 5
14 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 6 0 3 3 6 14 -8 3 5 0 1 4 4 18 -14 1 11 0 4 7 10 32 -22 4
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 7 0 1 6 5 49 -44 1 3 0 0 3 1 24 -23 0 10 0 1 9 6 73 -67 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 5 0 0 54 12 42 15 5 5 0 0 68 11 57 15 10 10 0 0 122 23 99 30
2 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 5 4 0 1 28 11 17 12 6 4 1 1 47 14 33 13 11 8 1 2 75 25 50 25
3 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 5 5 0 0 47 6 41 15 4 3 0 1 31 10 21 9 9 8 0 1 78 16 62 24
4 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 4 0 2 28 15 13 12 6 3 1 2 38 13 25 10 12 7 1 4 66 28 38 22
5 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 5 4 0 1 18 19 -1 12 6 3 0 3 26 24 2 9 11 7 0 4 44 43 1 21
6 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 4 4 0 0 24 10 14 12 5 2 0 3 31 22 9 6 9 6 0 3 55 32 23 18
7 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 2 0 4 13 36 -23 6 5 3 0 2 31 20 11 9 11 5 0 6 44 56 -12 15
8 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 0 2 41 20 21 6 6 2 0 4 28 38 -10 6 10 4 0 6 69 58 11 12
9 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 25 19 6 9 6 1 0 5 21 32 -11 3 11 4 0 7 46 51 -5 12
10 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 26 19 7 9 5 1 0 4 21 34 -13 3 10 4 0 6 47 53 -6 12
11 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 4 0 2 49 35 14 12 4 0 0 4 8 37 -29 0 10 4 0 6 57 72 -15 12
12 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 6 2 2 2 19 29 -10 8 5 1 0 4 16 41 -25 3 11 3 2 6 35 70 -35 11
13 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 4 2 0 2 21 28 -7 6 6 1 0 5 22 39 -17 3 10 3 0 7 43 67 -24 9
14 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 20 64 -44 3 6 0 1 5 20 52 -32 1 11 1 1 9 40 116 -76 4
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 7 1 1 5 23 87 -64 4 3 0 0 3 2 49 -47 0 10 1 1 8 25 136 -111 4
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-5 - 313 - 210 - 315 - 2-11 - 2-------
ARAMIS SE
----3 - 111 - 4---3 - 08 - 1-3 - 5-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-2 - 1-14 - 3-------17 - 13 - 111 - 0
DEBRECENI EGYETEMI AC
-1 - 7------6 - 1-11 - 32 - 4-5 - 4
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---2 - 9---4 - 124 - 1-10 - 3-0 - 169 - 5
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--3 - 76 - 27 - 1-3 - 5--7 - 4----
ELTE SE
---3 - 26 - 1-10 - 3--5 - 4----
KINCSEM LOVASPARK SE
-6 - 7------19 - 0--8 - 2-8 - 11
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1 - 7-1 - 123 - 2-6 - 52 - 6--0 - 4----
NYÍRGYULAJ KSK
4 - 181 - 14----2 - 20-3 - 15-3 - 39 - 61 - 11-
RUBEOLA FC
--1 - 95 - 4---4 - 3---5 - 3-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 30----4 - 104 - 15 - 14--5 - 9---
SZILÁGYI DSE
2 - 91 - 1------3 - 8--7 - 63 - 33 - 2
HALADÁS VSE
2 - 4----6 - 33 - 05 - 18 - 2-4 - 5---
ZALAEGERSZEGI USC
-3 - 17------2 - 5--13 - 4-3 - 2

Meccsek

DUNAFERR DUE DUTRADE FC

2018. 09. 08. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 31. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 29. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 07. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 10. 07. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 14. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 11. 25. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 25. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 02. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 03. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 03. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
INFO
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 17:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 17:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 12. 11:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 11:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
01. 26. 10:00
ARAMIS SE
2019. 02. 02. 12:30
Újlak utcai Ált. Isk.
2019. 02. 02. 12:30
Újlak utcai Ált. Isk.
KINCSEM LOVASPARK SE
02. 02. 12:30
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 09. 10:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 16. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 16. 14:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 23. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 02. 23. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
02. 23. 12:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 03. 09. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
03. 09. 14:00
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 03. 16.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
03. 16.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 13. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 13. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
04. 13. 14:00
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 04. 27.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 04. 27.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
04. 27.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 04. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
05. 04. 14:00
ELTE SE
2019. 05. 12. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
05. 12. 10:00
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 18. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 18. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
05. 18. 14:00
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 25.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
05. 25.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 01. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
06. 01. 14:00
RUBEOLA FC
2019. 06. 08.
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 08.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
06. 08.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 15. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
06. 15. 14:00
KINCSEM LOVASPARK SE

ZALAEGERSZEGI USC

2018. 10. 21. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 03. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
INFO
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 27. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 03. 14:30
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 14:30
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 18. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 25. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 08. 12:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 12:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 11:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 11:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 15:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 15:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 27. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
01. 27. 11:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 02. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
02. 02. 14:30
ELTE SE
2019. 02. 09.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
02. 09.
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 02. 17. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
02. 17. 17:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 09.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 09.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
03. 09.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 16.
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 16.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
03. 16.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 06.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
04. 06.
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
04. 14. 10:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 28. 10:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 28. 10:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
04. 28. 10:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 05. 10:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 10:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
05. 05. 10:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
05. 11.
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 18.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 18.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
05. 18.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 25.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
05. 25.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 02. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
06. 02. 14:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
06. 08.
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 16. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 16. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
06. 16. 10:30
ZALAEGERSZEGI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol