Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U17 12. forduló

2019.01.12 - 15:30

BERETTYÓÚJFALU, Pálfy István Rendezvénycsarnok (Pálfy István Rendezvénycsarnok )

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U17

Játékvezető
VARGA GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZŰCS LÁSZLÓ, NAGY RÓBERT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

SCHISZLER BERTALAN

 

0 - 2

23'

KOVÁCS BALÁZS

 

0 - 3

33'

TÓTH LAJOS

 

0 - 4

40'

FRÓNA PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 10 0 0 122 23 99 30 9.2
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 11 8 1 2 75 25 50 25 9.6
3 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  9 8 0 1 78 16 62 24 7.9
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 12 7 1 4 66 28 38 22 7.8
5 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 11 7 0 4 44 43 1 21 8
6 ELTE SE ELTE SE 9 6 0 3 55 32 23 18 8.3
7 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 5 0 6 44 56 -12 15 8.1
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 10 4 0 6 69 58 11 12 8.2
9 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 4 0 7 46 51 -5 12 8.2
10 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 4 0 6 47 53 -6 12 7
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 4 0 6 57 72 -15 12 8.2
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 11 3 2 6 35 70 -35 11 6.6
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 10 3 0 7 43 67 -24 9 7.5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 11 1 1 9 40 116 -76 4 8.3
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 10 1 1 8 25 136 -111 4 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 4 1 0 28 7 21 13 5 5 0 0 33 4 29 15 10 9 1 0 61 11 50 28
2 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 3 2 1 17 6 11 11 6 4 1 1 13 2 11 13 12 7 3 2 30 8 22 24
3 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 1 0 22 2 20 13 4 3 1 0 13 3 10 10 9 7 2 0 35 5 30 23
4 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 5 2 2 1 13 9 4 8 6 3 3 0 22 4 18 12 11 5 5 1 35 13 22 20
5 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 0 1 11 6 5 12 6 1 2 3 13 19 -6 5 11 5 2 4 24 25 -1 17
6 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 23 8 15 7 6 3 0 3 12 19 -7 9 10 5 1 4 35 27 8 16
7 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 4 3 1 0 13 3 10 10 5 1 3 1 14 5 9 6 9 4 4 1 27 8 19 16
8 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 4 2 1 1 8 13 -5 7 6 2 2 2 11 17 -6 8 10 4 3 3 19 30 -11 15
9 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 1 2 12 11 1 7 5 2 1 2 10 14 -4 7 10 4 2 4 22 25 -3 14
10 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 5 1 2 2 7 11 -4 5 6 2 2 2 11 16 -5 8 11 3 4 4 18 27 -9 13
11 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 2 0 4 5 13 -8 6 5 2 0 3 17 10 7 6 11 4 0 7 22 23 -1 12
12 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 21 16 5 9 4 0 0 4 5 19 -14 0 10 3 0 7 26 35 -9 9
13 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 0 1 4 7 24 -17 1 6 1 1 4 13 24 -11 4 11 1 2 8 20 48 -28 5
14 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 6 0 3 3 6 14 -8 3 5 0 1 4 4 18 -14 1 11 0 4 7 10 32 -22 4
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 7 0 1 6 5 49 -44 1 3 0 0 3 1 24 -23 0 10 0 1 9 6 73 -67 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 5 0 0 54 12 42 15 5 5 0 0 68 11 57 15 10 10 0 0 122 23 99 30
2 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 5 4 0 1 28 11 17 12 6 4 1 1 47 14 33 13 11 8 1 2 75 25 50 25
3 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 5 5 0 0 47 6 41 15 4 3 0 1 31 10 21 9 9 8 0 1 78 16 62 24
4 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 4 0 2 28 15 13 12 6 3 1 2 38 13 25 10 12 7 1 4 66 28 38 22
5 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 5 4 0 1 18 19 -1 12 6 3 0 3 26 24 2 9 11 7 0 4 44 43 1 21
6 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 4 4 0 0 24 10 14 12 5 2 0 3 31 22 9 6 9 6 0 3 55 32 23 18
7 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 2 0 4 13 36 -23 6 5 3 0 2 31 20 11 9 11 5 0 6 44 56 -12 15
8 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 0 2 41 20 21 6 6 2 0 4 28 38 -10 6 10 4 0 6 69 58 11 12
9 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 25 19 6 9 6 1 0 5 21 32 -11 3 11 4 0 7 46 51 -5 12
10 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 26 19 7 9 5 1 0 4 21 34 -13 3 10 4 0 6 47 53 -6 12
11 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 4 0 2 49 35 14 12 4 0 0 4 8 37 -29 0 10 4 0 6 57 72 -15 12
12 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 6 2 2 2 19 29 -10 8 5 1 0 4 16 41 -25 3 11 3 2 6 35 70 -35 11
13 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 4 2 0 2 21 28 -7 6 6 1 0 5 22 39 -17 3 10 3 0 7 43 67 -24 9
14 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 20 64 -44 3 6 0 1 5 20 52 -32 1 11 1 1 9 40 116 -76 4
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 7 1 1 5 23 87 -64 4 3 0 0 3 2 49 -47 0 10 1 1 8 25 136 -111 4
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-5 - 313 - 210 - 315 - 2-11 - 2-------
ARAMIS SE
----3 - 111 - 4---3 - 08 - 1-3 - 5-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-2 - 1-14 - 3-------17 - 13 - 111 - 0
DEBRECENI EGYETEMI AC
-1 - 7------6 - 1-11 - 32 - 4-5 - 4
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---2 - 9---4 - 124 - 1-10 - 3-0 - 169 - 5
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--3 - 76 - 27 - 1-3 - 5--7 - 4----
ELTE SE
---3 - 26 - 1-10 - 3--5 - 4----
KINCSEM LOVASPARK SE
-6 - 7------19 - 0--8 - 2-8 - 11
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1 - 7-1 - 123 - 2-6 - 52 - 6--0 - 4----
NYÍRGYULAJ KSK
4 - 181 - 14----2 - 20-3 - 15-3 - 39 - 61 - 11-
RUBEOLA FC
--1 - 95 - 4---4 - 3---5 - 3-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 30----4 - 104 - 15 - 14--5 - 9---
SZILÁGYI DSE
2 - 91 - 1------3 - 8--7 - 63 - 33 - 2
HALADÁS VSE
2 - 4----6 - 33 - 05 - 18 - 2-4 - 5---
ZALAEGERSZEGI USC
-3 - 17------2 - 5--13 - 4-3 - 2

Meccsek

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 11. 23. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 11. 23. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 12:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 12:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
01. 26. 15:30
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 02. 10:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 09. 13:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
02. 16. 13:00
HALADÁS VSE
2019. 02. 24. 11:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 11:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
02. 24. 11:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
03. 16.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 04. 07. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 04. 07. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
04. 07. 14:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 13.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 13.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
04. 13.
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
04. 28. 13:45
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 04.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
05. 04.
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 12. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
05. 12. 17:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 18.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 18.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
05. 18.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
05. 25.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 01.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 01.
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
06. 08. 16:00
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 15.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

RUBEOLA FC

2018. 12. 29. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 10. 28. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 17:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 17:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 12. 27. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 10. 12:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 12:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 15. 15:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 15:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 01. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 16:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 16:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 16. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 12. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 18:20
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 18:20
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
INFO
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
02. 03. 12:15
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 09.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
02. 09.
ELTE SE
2019. 02. 17. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
02. 17. 10:00
RUBEOLA FC
2019. 02. 23.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 23.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
02. 23.
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 09.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 09.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
03. 09.
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 06.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 06.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
04. 06.
ARAMIS SE
2019. 04. 13. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 13. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
04. 13. 16:00
RUBEOLA FC
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
04. 27.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 04. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 04. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 04. 15:00
RUBEOLA FC
2019. 05. 11.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 11.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
05. 11.
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
05. 19. 10:00
RUBEOLA FC
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
05. 25.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
06. 01. 14:00
RUBEOLA FC
2019. 06. 08.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
06. 08.
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 15.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
06. 15.
RUBEOLA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol