Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U17 25. forduló

2019.05.12 - 17:30

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U17

Játékvezető
TÓTH IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SURIN SOM, PÁLDI FERENC
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 23 22 1 0 251 59 192 67 8.7
2 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  23 19 1 3 204 38 166 58 8.4
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 23 18 1 4 190 61 129 55 9.1
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 24 17 1 6 144 59 85 52 8.1
5 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 23 13 0 10 89 91 -2 39 8.4
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 23 12 2 9 133 101 32 38 8
7 ELTE SE ELTE SE 24 12 2 10 119 115 4 38 7.5
8 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 23 10 1 12 114 131 -17 31 8.2
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 23 10 0 13 133 124 9 30 8.1
10 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 23 9 1 13 76 113 -37 28 7.7
11 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 24 8 1 15 101 122 -21 25 7.9
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 24 6 3 15 69 155 -86 21 7.8
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 23 4 2 17 86 200 -114 14 7.5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 24 3 1 20 85 226 -141 10 7.7
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 23 3 1 19 54 253 -199 10 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 11 10 1 0 57 11 46 31 12 11 1 0 71 14 57 34 23 21 2 0 128 25 103 65
2 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 12 9 3 0 45 4 41 30 11 9 2 0 43 9 34 29 23 18 5 0 88 13 75 59
3 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 12 7 3 2 39 12 27 24 12 7 3 2 24 11 13 24 24 14 6 4 63 23 40 48
4 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 12 8 2 2 46 14 32 26 11 5 3 3 34 14 20 18 23 13 5 5 80 28 52 44
5 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 12 7 2 3 35 23 12 23 11 5 3 3 26 27 -1 18 23 12 5 6 61 50 11 41
6 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 11 6 2 3 28 17 11 20 13 4 4 5 33 22 11 16 24 10 6 8 61 39 22 36
7 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 13 6 2 5 25 23 2 20 10 4 3 3 18 22 -4 15 23 10 5 8 43 45 -2 35
8 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 12 5 2 5 47 37 10 17 11 4 3 4 18 25 -7 15 23 9 5 9 65 62 3 32
9 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 11 6 1 4 31 26 5 19 12 3 2 7 20 39 -19 11 23 9 3 11 51 65 -14 30
10 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 11 6 1 4 22 23 -1 19 13 2 3 8 19 36 -17 9 24 8 4 12 41 59 -18 28
11 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 11 3 4 4 22 44 -22 13 12 2 3 7 18 47 -29 9 23 5 7 11 40 91 -51 22
12 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 3 2 6 8 18 -10 11 12 3 1 8 28 35 -7 10 23 6 3 14 36 53 -17 21
13 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 3 2 7 24 45 -21 11 12 1 1 10 17 50 -33 4 24 4 3 17 41 95 -54 15
14 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 12 1 3 8 14 28 -14 6 12 2 1 9 15 40 -25 7 24 3 4 17 29 68 -39 13
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 12 0 3 9 9 62 -53 3 11 0 0 11 3 61 -58 0 23 0 3 20 12 123 -111 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 11 11 0 0 118 26 92 33 12 11 1 0 133 33 100 34 23 22 1 0 251 59 192 67
2 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 12 11 1 0 113 16 97 34 11 8 0 3 91 22 69 24 23 19 1 3 204 38 166 58
3 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 12 10 0 2 107 27 80 30 11 8 1 2 83 34 49 25 23 18 1 4 190 61 129 55
4 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 12 10 0 2 75 28 47 30 12 7 1 4 69 31 38 22 24 17 1 6 144 59 85 52
5 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 13 8 0 5 51 50 1 24 10 5 0 5 38 41 -3 15 23 13 0 10 89 91 -2 39
6 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 12 8 1 3 86 45 41 25 11 4 1 6 47 56 -9 13 23 12 2 9 133 101 32 38
7 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 11 7 0 4 52 47 5 21 13 5 2 6 67 68 -1 17 24 12 2 10 119 115 4 38
8 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 11 6 1 4 75 53 22 19 12 4 0 8 39 78 -39 12 23 10 1 12 114 131 -17 31
9 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 12 5 0 7 87 72 15 15 11 5 0 6 46 52 -6 15 23 10 0 13 133 124 9 30
10 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 4 0 7 23 49 -26 12 12 5 1 6 53 64 -11 16 23 9 1 13 76 113 -37 28
11 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 11 5 0 6 56 50 6 15 13 3 1 9 45 72 -27 10 24 8 1 15 101 122 -21 25
12 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 12 3 3 6 36 59 -23 12 12 3 0 9 33 96 -63 9 24 6 3 15 69 155 -86 21
13 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 11 3 2 6 47 86 -39 11 12 1 0 11 39 114 -75 3 23 4 2 17 86 200 -114 14
14 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 3 0 9 50 108 -58 9 12 0 1 11 35 118 -83 1 24 3 1 20 85 226 -141 10
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 12 2 1 9 37 119 -82 7 11 1 0 10 17 134 -117 3 23 3 1 19 54 253 -199 10
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-5 - 313 - 210 - 315 - 27 - 211 - 28 - 121 - 210 - 212 - 3-6 - 4-
ARAMIS SE
7 - 8-11 - 1-3 - 111 - 42 - 17 - 112 - 33 - 08 - 114 - 13 - 526 - 1
ETO SZC FUTSAL CLUB
3 - 32 - 15 - 314 - 33 - 012 - 2-10 - 015 - 1-18 - 117 - 13 - 111 - 0
DEBRECENI EGYETEMI AC
2 - 91 - 7-12 - 12 - 55 - 9-6 - 76 - 14 - 011 - 32 - 4-5 - 4
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
4 - 102 - 33 - 12 - 9-3 - 3-4 - 124 - 1-10 - 314 - 10 - 169 - 5
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-10 - 73 - 76 - 27 - 1-3 - 53 - 315 - 27 - 410 - 59 - 12 - 311 - 5
ELTE SE
3 - 124 - 51 - 73 - 26 - 11 - 510 - 37 - 5-5 - 48 - 0-4 - 3-
KINCSEM LOVASPARK SE
1 - 106 - 73 - 1011 - 15 - 85 - 45 - 9-19 - 03 - 613 - 48 - 2-8 - 11
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1 - 7-1 - 123 - 23 - 06 - 52 - 62 - 34 - 00 - 4-0 - 31 - 7-
NYÍRGYULAJ KSK
4 - 181 - 140 - 113 - 74 - 6-2 - 204 - 83 - 15-3 - 39 - 61 - 113 - 0
RUBEOLA FC
-2 - 71 - 95 - 43 - 73 - 46 - 24 - 3-6 - 15 - 25 - 30 - 58 - 3
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 302 - 14--6 - 14 - 104 - 15 - 143 - 53 - 45 - 93 - 65 - 98 - 5
SZILÁGYI DSE
2 - 91 - 11 - 93 - 35 - 6-5 - 63 - 23 - 8-0 - 47 - 63 - 33 - 2
HALADÁS VSE
2 - 4-3 - 26 - 33 - 26 - 33 - 05 - 18 - 29 - 24 - 5-7 - 119 - 3
ZALAEGERSZEGI USC
2 - 133 - 171 - 201 - 6-8 - 83 - 33 - 42 - 5--13 - 48 - 43 - 2

Meccsek

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 10:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 10:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 15:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 15:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 15:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 15:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 13:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 13:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 15:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 15:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 15:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:30
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:30
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 15:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 17:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 17:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 20. 19:45
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 20. 19:45
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 11:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 11:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 09:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 09:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 12:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 12:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 16:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 16:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 11:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 11:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 31. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 11:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 11:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 23. 11:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 11:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 12. 12:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 12:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 13:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 13:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 14:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 14:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 12. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15. 12:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 12:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom