Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U17 27. forduló

2018.09.23 - 11:00

Szigetszentmiklós, ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U17

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ, LIEBHARDT ANDRÁS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

FÜLÖP ATTILA

 

0 - 2

8'

FÜLÖP ATTILA
BARANYAI ZSOMBOR

15'

1 - 2

 

 

1 - 3

22'

OSÁN ÁDÁM SÁNDOR

 

1 - 4

24'

HERNEK PÁL
GERE BALÁZS

25'

2 - 4

 

 

2 - 5

31'

FÜLÖP ATTILA

 

2 - 6

33'

MADUGYIN ALEX

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ARAMIS SE ARAMIS SE 20 16 1 3 150 48 102 49 9.4
2 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 15 15 0 0 170 37 133 45 8.4
3 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  13 12 0 1 118 24 94 36 7.8
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 14 9 1 4 82 34 48 28 8.2
5 ELTE SE ELTE SE 16 8 1 7 81 69 12 25 8.3
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 14 8 0 6 81 59 22 24 8
7 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 14 8 0 6 55 61 -6 24 8.1
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 17 7 0 10 101 95 6 21 7.6
9 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 16 7 0 9 60 82 -22 21 7.8
10 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 20 6 1 13 85 105 -20 19 8.3
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 15 6 0 9 76 101 -25 18 8
12 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 14 4 1 9 56 90 -34 13 8.2
13 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 16 3 3 10 49 110 -61 12 7.4
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 17 2 1 14 59 169 -110 7 7.5
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 15 2 1 12 38 177 -139 7 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 6 1 0 35 9 26 19 8 8 0 0 50 9 41 24 15 14 1 0 85 18 67 43
2 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 11 7 2 2 38 14 24 23 9 4 3 2 29 9 20 15 20 11 5 4 67 23 44 38
3 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 7 6 1 0 31 2 29 19 6 5 1 0 20 7 13 16 13 11 2 0 51 9 42 35
4 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 3 2 1 17 6 11 11 8 5 2 1 19 6 13 17 14 8 4 2 36 12 24 28
5 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 4 1 2 19 13 6 13 7 4 1 2 15 16 -1 13 14 8 2 4 34 29 5 26
6 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 9 6 0 3 22 17 5 18 11 2 2 7 15 33 -18 8 20 8 2 10 37 50 -13 26
7 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 7 4 1 2 18 9 9 13 9 3 4 2 23 13 10 13 16 7 5 4 41 22 19 26
8 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 8 4 1 3 35 20 15 13 9 3 2 4 14 23 -9 11 17 7 3 7 49 43 6 24
9 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 7 3 2 2 14 23 -9 11 7 2 3 2 11 17 -6 9 14 5 5 4 25 40 -15 20
10 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 2 1 5 7 17 -10 7 8 3 0 5 24 19 5 9 16 5 1 10 31 36 -5 16
11 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 7 2 2 3 12 15 -3 8 7 2 2 3 13 19 -6 8 14 4 4 6 25 34 -9 16
12 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 4 0 3 22 16 6 12 8 1 0 7 11 33 -22 3 15 5 0 10 33 49 -16 15
13 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 1 2 7 18 39 -21 5 7 1 1 5 13 31 -18 4 17 2 3 12 31 70 -39 9
14 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 8 1 3 4 10 17 -7 6 8 0 1 7 8 30 -22 1 16 1 4 11 18 47 -29 7
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 9 0 3 6 6 50 -44 3 6 0 0 6 2 39 -37 0 15 0 3 12 8 89 -81 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSK ARAMIS SE 11 9 0 2 81 26 55 27 9 7 1 1 69 22 47 22 20 16 1 3 150 48 102 49
2 NYÍRGYULAJ KSK BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 7 0 0 71 16 55 21 8 8 0 0 99 21 78 24 15 15 0 0 170 37 133 45
3 NYÍRGYULAJ KSK ETO SZC FUTSAL CLUB 7 7 0 0 70 10 60 21 6 5 0 1 48 14 34 15 13 12 0 1 118 24 94 36
4 NYÍRGYULAJ KSK HALADÁS VSE 6 4 0 2 28 15 13 12 8 5 1 2 54 19 35 16 14 9 1 4 82 34 48 28
5 NYÍRGYULAJ KSK ELTE SE 7 4 0 3 30 27 3 12 9 4 1 4 51 42 9 13 16 8 1 7 81 69 12 25
6 NYÍRGYULAJ KSK ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 5 0 2 50 22 28 15 7 3 0 4 31 37 -6 9 14 8 0 6 81 59 22 24
7 NYÍRGYULAJ KSK RUBEOLA FC 7 5 0 2 27 27 0 15 7 3 0 4 28 34 -6 9 14 8 0 6 55 61 -6 24
8 NYÍRGYULAJ KSK KINCSEM LOVASPARK SE 8 3 0 5 61 49 12 9 9 4 0 5 40 46 -6 12 17 7 0 10 101 95 6 21
9 NYÍRGYULAJ KSK MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 2 0 6 16 46 -30 6 8 5 0 3 44 36 8 15 16 7 0 9 60 82 -22 21
10 NYÍRGYULAJ KSK DEBRECENI EGYETEMI AC 9 4 0 5 50 41 9 12 11 2 1 8 35 64 -29 7 20 6 1 13 85 105 -20 19
11 NYÍRGYULAJ KSK DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 4 0 3 51 38 13 12 8 2 0 6 25 63 -38 6 15 6 0 9 76 101 -25 18
12 NYÍRGYULAJ KSK ZALAEGERSZEGI USC 7 3 1 3 34 48 -14 10 7 1 0 6 22 42 -20 3 14 4 1 9 56 90 -34 13
13 NYÍRGYULAJ KSK SZILÁGYI DSE 8 2 3 3 27 38 -11 9 8 1 0 7 22 72 -50 3 16 3 3 10 49 110 -61 12
14 NYÍRGYULAJ KSK SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 2 0 8 38 99 -61 6 7 0 1 6 21 70 -49 1 17 2 1 14 59 169 -110 7
15 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 9 2 1 6 30 95 -65 7 6 0 0 6 8 82 -74 0 15 2 1 12 38 177 -139 7
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-5 - 313 - 210 - 315 - 27 - 211 - 2--10 - 2----
ARAMIS SE
7 - 8-11 - 1-3 - 111 - 42 - 17 - 112 - 33 - 08 - 114 - 13 - 5-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-2 - 15 - 314 - 3------18 - 117 - 13 - 111 - 0
DEBRECENI EGYETEMI AC
-1 - 7-12 - 12 - 55 - 9-6 - 76 - 1-11 - 32 - 4-5 - 4
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 3-2 - 9---4 - 124 - 1-10 - 3-0 - 169 - 5
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--3 - 76 - 27 - 1-3 - 5-15 - 27 - 4-9 - 1--
ELTE SE
-4 - 51 - 73 - 26 - 11 - 510 - 3--5 - 4----
KINCSEM LOVASPARK SE
1 - 106 - 73 - 1011 - 15 - 8---19 - 0--8 - 2-8 - 11
MVFC BERETTYÓÚJFALU
1 - 7-1 - 123 - 2-6 - 52 - 62 - 3-0 - 4--1 - 7-
NYÍRGYULAJ KSK
4 - 181 - 14----2 - 204 - 83 - 15-3 - 39 - 61 - 113 - 0
RUBEOLA FC
--1 - 95 - 43 - 7--4 - 3-6 - 1-5 - 3-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 302 - 14-2 - 66 - 14 - 104 - 15 - 143 - 5-5 - 9-5 - 9-
SZILÁGYI DSE
2 - 91 - 1-3 - 3--5 - 6-3 - 8--7 - 63 - 33 - 2
HALADÁS VSE
2 - 4----6 - 33 - 05 - 18 - 2-4 - 5---
ZALAEGERSZEGI USC
2 - 133 - 17----3 - 3-2 - 5--13 - 48 - 43 - 2

Meccsek

SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

2018. 09. 08. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 08. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 15. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 15. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 09. 29. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 10. 14. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 11. 09:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 09:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 25. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 14:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 08. 12:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 12:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 13. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 19. 16:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 16:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 01. 26. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 01. 26. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 02. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 17. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 17. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
INFO
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 24. 11:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 11:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
INFO
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 10. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
03. 10. 10:30
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 11:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 11:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
03. 17. 11:30
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 07. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 04. 07. 17:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
04. 07. 17:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 14. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
04. 14. 10:00
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 27.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
04. 27.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 27. 14:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 14:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2019. 05. 11. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 11. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
05. 11. 16:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 09. 23. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 06. 02. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 02. 11:00
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 06. 09. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 09. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
06. 09. 10:00
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 15.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL

DEBRECENI EGYETEMI AC

2018. 11. 23. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 11. 23. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 31. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 30. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 07. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 04. 11:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 11:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 21. 14:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 14:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 01. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 09. 16:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 16:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 25. 12:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 12:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 13:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 13:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 13. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 27. 13:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 27. 13:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
04. 27. 13:30
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 02. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 24. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 24. 13:00
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 10. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
03. 10. 11:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 15. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 15. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2018. 10. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 02. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 10:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 28. 10:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
04. 28. 10:00
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 04. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 04. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 04. 15:00
RUBEOLA FC
2018. 12. 22. 11:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 11:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 05. 19. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
05. 19. 13:00
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 23. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 17. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE
2019. 06. 15.
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 06. 15.
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
06. 15.
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol