Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 3. forduló

2018.10.27 - 18:20

Budakalász, Budakalászi Sportcsarnok (MegAréna)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PUSKELY GÁBOR ZSOLT, SOÓS KRISTÓF
ÚJPEST FC - 220 VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 3 2 1 0 7 2 5 7 8.3
2 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 2 0 0 26 7 19 6 11.5
3 KELEN - FTC KELEN - FTC 2 2 0 0 12 2 10 6 11.5
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 1 1 0 20 7 13 4 7
5 REAC SISE REAC SISE 2 1 1 0 12 3 9 4 7
6 HEGYVIDÉK -GERRZO HEGYVIDÉK -GERRZO 3 1 1 1 27 23 4 4 5.5
7 ÚJPEST FC - 220 VOLT ÚJPEST FC - 220 VOLT 3 1 1 1 18 14 4 4 5
8 ELTE - BEAC ELTE - BEAC 3 1 1 1 19 18 1 4 7
9 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 1 1 0 0 15 2 13 3 10
10 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 3 1 0 2 12 27 -15 3 9.7
11 PAFC  PAFC  2 0 0 2 5 15 -10 0 2.5
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 6 30 -24 0 5
13 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 0 0 3 5 34 -29 0 3
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ELTE - BEAC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 6 3 3 4 3 2 1 0 9 5 4 7
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 10 2 8 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 18 3 15 6
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) KELEN - FTC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 5 1 4 6
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) HEGYVIDÉK -GERRZO 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 10 8 2 3 3 2 0 1 11 8 3 6
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) REAC SISE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 9 3 6 3 2 1 1 0 9 3 6 4
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) 5 STARS ÉRDI VSE 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) AIRNERGY FC 1 1 0 0 6 3 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 6 2 3
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 3 5 -2 3 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 1 0 2 4 12 -8 3
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) ÚJPEST FC - 220 VOLT 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 5 16 -11 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 5 16 -11 1
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) PAFC 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) TIHANYI FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 12 -9 0 3 0 0 3 4 16 -12 0
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFK 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 7 2 5 7
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 15 2 13 3 1 1 0 0 11 5 6 3 2 2 0 0 26 7 19 6
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) KELEN - FTC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 8 2 6 3 2 2 0 0 12 2 10 6
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) AIRNERGY FC 1 1 0 0 16 3 13 3 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 1 0 20 7 13 4
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) REAC SISE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 12 3 9 3 2 1 1 0 12 3 9 4
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) HEGYVIDÉK -GERRZO 1 0 1 0 5 5 0 1 2 1 0 1 22 18 4 3 3 1 1 1 27 23 4 4
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) ÚJPEST FC - 220 VOLT 2 1 0 1 13 9 4 3 1 0 1 0 5 5 0 1 3 1 1 1 18 14 4 4
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) ELTE - BEAC 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 0 1 15 14 1 3 3 1 1 1 19 18 1 4
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) 5 STARS ÉRDI VSE 1 1 0 0 15 2 13 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 15 2 13 3
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 10 12 -2 3 1 0 0 1 2 15 -13 0 3 1 0 2 12 27 -15 3
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) PAFC 1 0 0 1 5 11 -6 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 5 15 -10 0
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) TIHANYI FC 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 4 22 -18 0 3 0 0 3 6 30 -24 0
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 5 31 -26 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 5 34 -29 0
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-----------15 - 2-
5 STARS ÉRDI VSE
-------15 - 2-----
CSŐ-MONTAGE BFK
---3 - 0---------
ELTE - BEAC
------4 - 4------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
----2 - 19----3 - 12---
HEGYVIDÉK -GERRZO
------------5 - 5
KELEN - FTC
--------4 - 0----
AIRNERGY FC
-----16 - 3-------
PTE PEAC R-BUS
---3 - 10-------7 - 2-
PAFC
5 - 11------------
REAC SISE
--0 - 0----------
ROMHÁNY SE
-------------
TIHANYI FC
------2 - 8------
ÚJPEST FC - 220 VOLT
--2 - 411 - 5---------

Meccsek

ÚJPEST FC - 220 VOLT

2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
ELTE - BEAC
2018. 10. 07. 19:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK -GERRZO
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 11. 18. 15:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 11. 18. 15:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
11. 18. 15:20
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 02. 15:30
Építők Sportcsarnok
2018. 12. 02. 15:30
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
12. 02. 15:30
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 12. 09. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 12. 09. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
12. 09. 18:20
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 15. 12:30
FTC
2018. 12. 15. 12:30
FTC
KELEN - FTC
12. 15. 12:30
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 01. 12.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 12.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
01. 12.
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 19.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 01. 27. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 01. 27. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
01. 27. 18:20
TIHANYI FC
2019. 02. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2019. 02. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS ÉRDI VSE
02. 03. 18:00
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
02. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 17. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 02. 17. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
02. 17. 18:20
HEGYVIDÉK -GERRZO
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 23.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 02.
REAC SISE
2019. 03. 09.
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
2019. 03. 09.
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
03. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 30.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 30.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 30.
AIRNERGY FC
2019. 04. 06.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 06.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
04. 06.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 04. 14. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 04. 14. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
04. 14. 18:20
KELEN - FTC
2019. 04. 27.
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 04. 27.
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
04. 27.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 05. 11.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 05. 11.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
05. 11.
PAFC
2019. 05. 18.
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 05. 18.
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
05. 18.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 05. 25.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
05. 25.
5 STARS ÉRDI VSE

CSŐ-MONTAGE BFK

2018. 09. 29. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 29. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 10. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 11. 04. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 04. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
AIRNERGY FC
2018. 11. 17. 16:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 17. 16:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
INFO
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 11. 25. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 25. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
INFO
KELEN - FTC
2018. 12. 02. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 02. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
12. 02. 09:30
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 09. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 09. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
12. 09. 09:30
PAFC
2018. 12. 16. 10:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 10:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
12. 16. 10:00
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 01. 13. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 13. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
01. 13. 09:30
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 01. 19.
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 19.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
01. 19.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 01. 27. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 27. 09:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
01. 27. 09:30
HEGYVIDÉK -GERRZO
2019. 02. 09.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 09.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 09.
REAC SISE
2019. 02. 16.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 16.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 16.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 23.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 02.
Építők Sportcsarnok
2019. 03. 02.
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
03. 02.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 03. 09.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 09.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
03. 09.
PTE PEAC R-BUS
2019. 03. 23.
FTC
2019. 03. 23.
FTC
KELEN - FTC
03. 23.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 03. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
03. 30.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 04. 06.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 06.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
04. 06.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 04. 13.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 13.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
04. 13.
TIHANYI FC
2019. 04. 27.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2019. 04. 27.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS ÉRDI VSE
04. 27.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 05. 11.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 05. 11.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
05. 11.
ELTE - BEAC
2019. 05. 19. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 05. 19. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK -GERRZO
05. 19. 10:00
CSŐ-MONTAGE BFK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol