Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 4. forduló

2018.10.29 - 10:00

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
DÉVÉNYI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RIBÉNYI CSABA, SOÓS KRISTÓF
REAC SISE
ÚJPEST FC - 220 VOLT
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

FLAISZ BÁLINT VIKTOR
SOMODI BARNA

14'

1 - 1

 

 

1 - 2

30'

SZÖLLŐSI MÁTÉ
SÜTŐ BOTOND

35'

2 - 2

 

OLÁH BARNABÁS

38'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 2 1 0 28 10 18 7 3.7
2 HEGYVIDÉK -GERRZO HEGYVIDÉK -GERRZO 4 2 1 1 36 23 13 7 8.5
3 REAC SISE REAC SISE 3 2 1 0 15 5 10 7 9
4 ELTE - BEAC ELTE - BEAC 4 2 1 1 31 26 5 7 7.3
5 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 4 2 1 1 10 10 0 7 6.5
6 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 2 2 0 0 23 5 18 6 9
7 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 29 15 14 6 9.3
8 KELEN - FTC KELEN - FTC 3 2 0 1 20 14 6 6 8.7
9 ÚJPEST FC - 220 VOLT ÚJPEST FC - 220 VOLT 4 1 1 2 20 17 3 4 3.5
10 PAFC  PAFC  3 1 0 2 10 17 -7 3 7.5
11 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 4 1 0 3 12 36 -24 3 6
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 0 0 4 8 35 -27 0 8.7
13 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 0 0 3 5 34 -29 0 3.3
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ELTE - BEAC 2 2 0 0 11 3 8 6 2 1 1 0 6 3 3 4 4 3 1 0 17 6 11 10
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) HEGYVIDÉK -GERRZO 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 0 1 10 8 2 3 4 3 0 1 16 8 8 9
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 10 2 8 3 2 1 0 1 10 5 5 3 3 2 0 1 20 7 13 6
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) 5 STARS ÉRDI VSE 2 2 0 0 11 3 8 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 11 3 8 6
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) AIRNERGY FC 1 1 0 0 6 3 3 3 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 0 1 11 7 4 6
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KELEN - FTC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 5 9 -4 3 3 2 0 1 6 9 -3 6
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) REAC SISE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 9 3 6 3 3 1 2 0 10 4 6 5
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 3 4 -1 5
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) PAFC 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 0 2 3 9 -6 3
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 4 1 0 3 4 17 -13 3
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) ÚJPEST FC - 220 VOLT 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 4 6 -2 2
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 5 16 -11 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 5 16 -11 1
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) TIHANYI FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 12 -9 0 4 0 0 4 4 18 -14 0
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) AIRNERGY FC 1 1 0 0 16 3 13 3 2 1 1 0 12 7 5 4 3 2 1 0 28 10 18 7
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) HEGYVIDÉK -GERRZO 2 1 1 0 14 5 9 4 2 1 0 1 22 18 4 3 4 2 1 1 36 23 13 7
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) REAC SISE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 12 3 9 3 3 2 1 0 15 5 10 7
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) ELTE - BEAC 2 1 1 0 16 12 4 4 2 1 0 1 15 14 1 3 4 2 1 1 31 26 5 7
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFK 2 1 0 1 6 8 -2 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 10 10 0 7
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) 5 STARS ÉRDI VSE 2 2 0 0 23 5 18 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 23 5 18 6
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 15 2 13 3 2 1 0 1 14 13 1 3 3 2 0 1 29 15 14 6
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) KELEN - FTC 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 16 14 2 3 3 2 0 1 20 14 6 6
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) ÚJPEST FC - 220 VOLT 2 1 0 1 13 9 4 3 2 0 1 1 7 8 -1 1 4 1 1 2 20 17 3 4
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) PAFC 1 0 0 1 5 11 -6 0 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 0 2 10 17 -7 3
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 10 12 -2 3 2 0 0 2 2 24 -22 0 4 1 0 3 12 36 -24 3
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) TIHANYI FC 2 0 0 2 4 13 -9 0 2 0 0 2 4 22 -18 0 4 0 0 4 8 35 -27 0
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 5 31 -26 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 5 34 -29 0
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-----------15 - 2-
5 STARS ÉRDI VSE
8 - 3------15 - 2-----
CSŐ-MONTAGE BFK
---3 - 0--3 - 8------
ELTE - BEAC
-----12 - 84 - 4------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
----2 - 19----3 - 12---
HEGYVIDÉK -GERRZO
-------9 - 0----5 - 5
KELEN - FTC
--------4 - 0----
AIRNERGY FC
-----16 - 3-------
PTE PEAC R-BUS
---3 - 10-------7 - 2-
PAFC
5 - 11------------
REAC SISE
--0 - 0---------3 - 2
ROMHÁNY SE
-------------
TIHANYI FC
------2 - 8--2 - 5---
ÚJPEST FC - 220 VOLT
--2 - 411 - 5---------

Meccsek

REAC SISE

2018. 09. 29. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 29. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 10. 28. 17:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 28. 17:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SISE
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 11. 17. 16:00
Építők Sportcsarnok
2018. 11. 17. 16:00
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
11. 17. 16:00
REAC SISE
2019. 01. 05. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
01. 05. 16:30
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 02. 12:30
FTC
2018. 12. 02. 12:30
FTC
KELEN - FTC
12. 02. 12:30
REAC SISE
2018. 12. 08. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 08. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
12. 08. 15:30
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
12. 16.
REAC SISE
2019. 01. 12. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 12. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
01. 12. 12:30
TIHANYI FC
2019. 01. 20. 20:30
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2019. 01. 20. 20:30
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS ÉRDI VSE
01. 20. 20:30
REAC SISE
2019. 01. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
01. 26. 12:30
ELTE - BEAC
2019. 02. 02.
Ismeretlen
2019. 02. 02.
Ismeretlen
HEGYVIDÉK -GERRZO
02. 02.
REAC SISE
2019. 02. 09.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 09.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 09.
REAC SISE
2019. 02. 23. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 23. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
02. 23. 12:30
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 02.
REAC SISE
2019. 03. 09. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 09. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
03. 09. 12:30
AIRNERGY FC
2019. 03. 23.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 03. 23.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
03. 23.
REAC SISE
2019. 03. 30. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 30. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
03. 30. 12:30
KELEN - FTC
2019. 04. 06.
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 04. 06.
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
04. 06.
REAC SISE
2019. 04. 13. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 04. 13. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
04. 13. 12:30
PAFC
2019. 04. 27.
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 04. 27.
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
04. 27.
REAC SISE
2019. 05. 12. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 12. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
05. 12. 15:30
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 05. 18.
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 18.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
05. 18.
REAC SISE
2019. 05. 26. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
05. 26. 15:30
HEGYVIDÉK -GERRZO

ÚJPEST FC - 220 VOLT

2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
ELTE - BEAC
2018. 10. 07. 19:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK -GERRZO
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 11. 18. 15:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 11. 18. 15:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
11. 18. 15:20
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 02. 15:30
Építők Sportcsarnok
2018. 12. 02. 15:30
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
12. 02. 15:30
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 12. 09. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 12. 09. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
12. 09. 18:20
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 15. 12:30
FTC
2018. 12. 15. 12:30
FTC
KELEN - FTC
12. 15. 12:30
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 01. 12.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 12.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
01. 12.
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 19.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 01. 27. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 01. 27. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
01. 27. 18:20
TIHANYI FC
2019. 02. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2019. 02. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS ÉRDI VSE
02. 03. 18:00
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
02. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 17. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 02. 17. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
02. 17. 18:20
HEGYVIDÉK -GERRZO
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 23.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 02.
REAC SISE
2019. 03. 09.
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
2019. 03. 09.
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
03. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 30.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 30.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 30.
AIRNERGY FC
2019. 04. 06.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 06.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
04. 06.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 04. 14. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 04. 14. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
04. 14. 18:20
KELEN - FTC
2019. 04. 27.
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 04. 27.
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
04. 27.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 05. 11.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 05. 11.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
05. 11.
PAFC
2019. 05. 18.
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 05. 18.
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
05. 18.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 05. 25.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
05. 25.
5 STARS ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol