Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női Futsal NB II. Nyugati csoport 14. forduló

2019.02.03 - 10:00

Dorog, Dorog Város Egyesített Sportintézménye (Dorog Városi Sportcsarnok)

MLSZ

Női Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VANKÓ DÁNIEL GÁBOR, DREXLER DÁVID
PAFC
ATOMERŐMŰ SE
40'
20'

Gólok

FRITZ FANNY

2'

1 - 0

 

HÉJJA KRISZTINA

16'

2 - 0

 

 

2 - 1

18'

SAJABÓ BOGLÁRKA

 

2 - 2

29'

SAJABÓ BOGLÁRKA

 

2 - 3

32'

FRITZ FANNY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 10 10 0 0 60 9 51 30 4
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 10 6 0 4 26 20 6 18 3.8
3 KRSE-LUDOVIKA KRSE-LUDOVIKA 10 5 1 4 30 39 -9 16 3.6
4 PAFC PAFC 10 4 1 5 24 29 -5 13 3.4
5 VIADUKT SE BIATORBÁGY VIADUKT SE BIATORBÁGY 10 3 0 7 24 41 -17 9 3.2
6 ATOMERŐMŰ SE ATOMERŐMŰ SE 10 1 0 9 17 43 -26 3 3
7 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 5 5 0 0 15 3 12 15 5 5 0 0 13 0 13 15 10 10 0 0 28 3 25 30
2 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ELTE-BEAC 5 3 1 1 6 4 2 10 5 1 3 1 4 4 0 6 10 4 4 2 10 8 2 16
3 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) PAFC 5 2 1 2 7 9 -2 7 5 2 1 2 7 6 1 7 10 4 2 4 14 15 -1 14
4 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) KRSE-LUDOVIKA 5 2 1 2 5 4 1 7 5 2 1 2 6 8 -2 7 10 4 2 4 11 12 -1 14
5 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) VIADUKT SE BIATORBÁGY 5 0 3 2 3 10 -7 3 5 0 2 3 4 10 -6 2 10 0 5 5 7 20 -13 5
6 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ATOMERŐMŰ SE 5 0 2 3 3 8 -5 2 5 0 1 4 4 11 -7 1 10 0 3 7 7 19 -12 3
7 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 5 5 0 0 30 6 24 15 5 5 0 0 30 3 27 15 10 10 0 0 60 9 51 30
2 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ELTE-BEAC 5 3 0 2 14 10 4 9 5 3 0 2 12 10 2 9 10 6 0 4 26 20 6 18
3 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) KRSE-LUDOVIKA 5 2 1 2 15 17 -2 7 5 3 0 2 15 22 -7 9 10 5 1 4 30 39 -9 16
4 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) PAFC 5 2 0 3 11 17 -6 6 5 2 1 2 13 12 1 7 10 4 1 5 24 29 -5 13
5 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) VIADUKT SE BIATORBÁGY 5 2 0 3 11 22 -11 6 5 1 0 4 13 19 -6 3 10 3 0 7 24 41 -17 9
6 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ATOMERŐMŰ SE 5 0 0 5 8 20 -12 0 5 1 0 4 9 23 -14 3 10 1 0 9 17 43 -26 3
7 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ATOMERŐMŰ SE
0 - 2-0 - 44 - 71 - 3-3 - 4
ELTE-BEAC
4 - 1-1 - 23 - 42 - 0-4 - 3
ERCSI KINIZSI SE
-------
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
7 - 33 - 0-10 - 05 - 2-5 - 1
KRSE-LUDOVIKA
6 - 22 - 5-1 - 53 - 3-3 - 2
PAFC
2 - 33 - 2-0 - 52 - 4-4 - 3
RUBEOLA FC CSÖMÖR
-------
VIADUKT SE BIATORBÁGY
4 - 02 - 3-1 - 143 - 01 - 5-

Meccsek

PAFC

2018. 09. 16. 11:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 16. 11:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 09. 23. 12:30
FTC
2018. 09. 23. 12:30
FTC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
PAFC
2018. 09. 30. 11:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 30. 11:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
KRSE-LUDOVIKA
2018. 10. 21. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 21. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2018. 11. 04. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 11. 04. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
PAFC
2018. 11. 18. 14:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 18. 14:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 11. 25. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 25. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2018. 12. 09. 16:00
NKE Sportcsarnok
2018. 12. 09. 16:00
NKE Sportcsarnok
KRSE-LUDOVIKA
PAFC
2019. 01. 13. 11:00
Aréna Törökbálint
2019. 01. 13. 11:00
Aréna Törökbálint
VIADUKT SE BIATORBÁGY
PAFC
2019. 02. 03. 10:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 03. 10:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
ATOMERŐMŰ SE
2019. 02. 10. 09:15
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 10. 09:15
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
ELTE-BEAC
2019. 02. 17. 12:30
FTC
2019. 02. 17. 12:30
FTC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
PAFC
2019. 03. 03. 17:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 03. 17:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
KRSE-LUDOVIKA
2019. 03. 17. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 17. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 03. 30. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 03. 30. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
PAFC

ATOMERŐMŰ SE

2018. 09. 23. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 23. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ATOMERŐMŰ SE
2018. 09. 29. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 09. 29. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2018. 10. 07. 16:00
NKE Sportcsarnok
2018. 10. 07. 16:00
NKE Sportcsarnok
KRSE-LUDOVIKA
ATOMERŐMŰ SE
2018. 10. 27. 16:00
Aréna Törökbálint
2018. 10. 27. 16:00
Aréna Törökbálint
VIADUKT SE BIATORBÁGY
ATOMERŐMŰ SE
2018. 11. 04. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 11. 04. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
PAFC
2018. 11. 25. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 11. 25. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
ELTE-BEAC
2018. 12. 08. 17:30
FTC
2018. 12. 08. 17:30
FTC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
ATOMERŐMŰ SE
2018. 12. 16. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 12. 16. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
KRSE-LUDOVIKA
2019. 01. 20. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 01. 20. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 02. 03. 10:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 03. 10:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
ATOMERŐMŰ SE
2019. 02. 17. 14:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 14:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 17. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 03. 17. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2019. 03. 10. 10:00
BP Spartacus Sportcsarnok
2019. 03. 10. 10:00
BP Spartacus Sportcsarnok
KRSE-LUDOVIKA
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 23. 16:00
Aréna Törökbálint
2019. 03. 23. 16:00
Aréna Törökbálint
VIADUKT SE BIATORBÁGY
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 30. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 03. 30. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
PAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom