Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női Futsal NB II. Nyugati csoport 9. forduló

2018.11.25 - 11:00

Paks, Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka (ASE Sportcsarnok)

MLSZ

Női Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
RÁCZ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHMITZBERGER SÖRÖS JULIANNA, MIHÁLOVICS LAJOS
ATOMERŐMŰ SE
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

29'

LOVAS NIKOLETTA

 

0 - 2

37'

HELLY ANNAMÁRIA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 7 7 0 0 41 5 36 21 4.1
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 7 4 0 3 17 14 3 12 4.1
3 KRSE-LUDOVIKA KRSE-LUDOVIKA 6 4 0 2 18 17 1 12 3.8
4 PAFC PAFC 7 3 0 4 14 22 -8 9 2.9
5 VIADUKT SE BIATORBÁGY VIADUKT SE BIATORBÁGY 7 2 0 5 17 30 -13 6 2.9
6 ATOMERŐMŰ SE ATOMERŐMŰ SE 6 0 0 6 4 23 -19 0 2.8
7 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 3 3 0 0 8 2 6 9 4 4 0 0 11 0 11 12 7 7 0 0 19 2 17 21
2 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ELTE-BEAC 4 3 1 0 6 2 4 10 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 3 3 1 7 4 3 12
3 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) KRSE-LUDOVIKA 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 2 2 7 7 0 8
4 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) PAFC 4 1 1 2 5 8 -3 4 3 1 1 1 3 3 0 4 7 2 2 3 8 11 -3 8
5 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 0 2 1 0 4 -4 2 4 0 1 3 3 9 -6 1 7 0 3 4 3 13 -10 3
6 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ATOMERŐMŰ SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 0 2 4 3 10 -7 2
7 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 3 3 0 0 13 3 10 9 4 4 0 0 28 2 26 12 7 7 0 0 41 5 36 21
2 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ELTE-BEAC 4 3 0 1 13 8 5 9 3 1 0 2 4 6 -2 3 7 4 0 3 17 14 3 12
3 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) KRSE-LUDOVIKA 3 2 0 1 10 9 1 6 3 2 0 1 8 8 0 6 6 4 0 2 18 17 1 12
4 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) PAFC 4 2 0 2 9 14 -5 6 3 1 0 2 5 8 -3 3 7 3 0 4 14 22 -8 9
5 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 2 0 1 8 14 -6 6 4 0 0 4 9 16 -7 0 7 2 0 5 17 30 -13 6
6 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ATOMERŐMŰ SE 3 0 0 3 1 9 -8 0 3 0 0 3 3 14 -11 0 6 0 0 6 4 23 -19 0
7 ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) ERCSI KINIZSI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ATOMERŐMŰ SE
0 - 2-0 - 4-1 - 3--
ELTE-BEAC
4 - 1--3 - 42 - 0-4 - 3
ERCSI KINIZSI SE
-------
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
-3 - 0--5 - 2-5 - 1
KRSE-LUDOVIKA
6 - 2--1 - 5--3 - 2
PAFC
-3 - 2-0 - 52 - 4-4 - 3
RUBEOLA FC CSÖMÖR
-------
VIADUKT SE BIATORBÁGY
4 - 0--1 - 143 - 0--

Meccsek

ATOMERŐMŰ SE

2018. 09. 23. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 23. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ATOMERŐMŰ SE
2018. 09. 29. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 09. 29. 15:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2018. 10. 07. 16:00
NKE Sportcsarnok
2018. 10. 07. 16:00
NKE Sportcsarnok
KRSE-LUDOVIKA
ATOMERŐMŰ SE
2018. 10. 27. 16:00
Aréna Törökbálint
2018. 10. 27. 16:00
Aréna Törökbálint
VIADUKT SE BIATORBÁGY
ATOMERŐMŰ SE
2018. 11. 04. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 11. 04. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
PAFC
2018. 11. 25. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 11. 25. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
ELTE-BEAC
2018. 12. 08. 17:30
FTC
2018. 12. 08. 17:30
FTC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
ATOMERŐMŰ SE
2018. 12. 16. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 12. 16. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
KRSE-LUDOVIKA
2019. 01. 20. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 01. 20. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
01. 20. 11:00
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 02. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 02.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
02. 02.
ATOMERŐMŰ SE
2019. 02. 16.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
02. 16.
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 02.
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 03. 02.
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
03. 02.
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2019. 03. 10. 16:00
NKE Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
NKE Sportcsarnok
KRSE-LUDOVIKA
03. 10. 16:00
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 23.
Aréna Törökbálint
2019. 03. 23.
Aréna Törökbálint
VIADUKT SE BIATORBÁGY
03. 23.
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 30.
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2019. 03. 30.
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
03. 30.
PAFC

ELTE-BEAC

2018. 09. 16. 11:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 16. 11:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 09. 23. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 23. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ATOMERŐMŰ SE
2018. 10. 06. 12:30
FTC
2018. 10. 06. 12:30
FTC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
ELTE-BEAC
2018. 12. 06. 19:50
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 06. 19:50
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
KRSE-LUDOVIKA
2018. 11. 04. 14:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 14:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2018. 11. 18. 14:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 18. 14:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 11. 25. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
2018. 11. 25. 11:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ATOMERŐMŰ SE
ELTE-BEAC
2018. 12. 16. 14:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2019. 01. 13. 16:00
NKE Sportcsarnok
2019. 01. 13. 16:00
NKE Sportcsarnok
KRSE-LUDOVIKA
01. 13. 16:00
ELTE-BEAC
2019. 02. 02.
Aréna Törökbálint
2019. 02. 02.
Aréna Törökbálint
VIADUKT SE BIATORBÁGY
02. 02.
ELTE-BEAC
2019. 02. 09.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 09.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
02. 09.
ELTE-BEAC
2019. 02. 16.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
02. 16.
ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 10. 12:30
FTC
2019. 03. 10. 12:30
FTC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
03. 10. 12:30
ELTE-BEAC
2019. 03. 16.
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 16.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
03. 16.
KRSE-LUDOVIKA
2019. 03. 30.
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 30.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
03. 30.
VIADUKT SE BIATORBÁGY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol