Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 1. forduló

2018.07.29 - 18:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
NAGY NORBERT
Tartalékjátékvezető
NAZSA TAMÁS
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, KULMAN TAMÁS
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
90'
45'

Gólok

BALAJTI ÁDÁM

19'

1 - 0

 

BALAJTI ÁDÁM

21'

2 - 0

 

 

2 - 1

93'

KHIESZ KORNÉL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 1 0 0 4 0 4 3 20
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 19
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 18
4 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 3 2 1 3 12
5 VÁC FC VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 14
6 VASAS FC VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 13
7 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 1 0 0 1 0 1 3 17
8 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 15
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  1 1 0 0 1 0 1 3 16
10 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 11
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 10
12 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 4
13 BSS MONOR BSS MONOR 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
14 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 1 -1 0 8
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 9
17 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
18 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
15 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
16 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
5 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
11 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
12 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1-------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
------------3 - 0------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BUDAÖRS
-------------------
BUDAFOKI MTE
-------------------
CEGLÉDI VSE
-------------------
DOROGI FC
-------------------
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1---------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-------------
GYIRMÓT FC GYŐR
-------------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2---------
KAZINCBARCIKA
-------------------
BSS MONOR
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
---------------0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1--------------
VASAS FC
------------2 - 1------
ZTE FC
-------------------

Meccsek

VÁC FC

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
VASAS FC
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
VÁC FC
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
VÁC FC
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VÁC FC
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 03. 14:00
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
02. 10. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 17. 14:00
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
02. 24. 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 03. 14:30
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 06. 14:30
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 10. 17:00
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 17. 15:00
BSS MONOR
2019. 03. 31. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 31. 17:00
VÁC FC
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 07. 16:30
BFC SIÓFOK
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 14. 16:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 21. 17:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 28. 17:00
VÁC FC
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 01. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
05. 05. 17:00
VÁC FC
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 12. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
05. 19. 17:00
VÁC FC

BUDAFOKI MTE

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 03. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 10. 14:00
BFC SIÓFOK
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 17. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 24. 14:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 03. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 06. 19:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 10. 14:30
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 17. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 31. 16:00
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 07. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 14. 16:30
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 21. 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
04. 28. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 05. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 12. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol