Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 10. forduló

2018.09.30 - 16:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
HORVÁTH TIBOR
Tartalékjátékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, BERTALAN DÁVID
BSS MONOR
VÁC FC
90'
45'

Gólok

SZERENCSI MIKLÓS

8'

1 - 0

 

FÜLÖP NOEL

70'

2 - 0

 

 

2 - 1

84'

DLUSZTUS ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 7 2 1 18 7 11 23 11.6
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 10 7 0 3 21 9 12 21 11.1
3 ZTE FC ZTE FC 10 5 4 1 17 12 5 19 10.4
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 5 4 1 20 16 4 19 10.7
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 10 5 1 4 20 14 6 16 12.4
6 VASAS FC VASAS FC 10 3 7 0 18 15 3 16 11.5
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 6 1 18 16 2 15 11
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 10 4 2 4 16 11 5 14 11.4
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 10 4 2 4 16 12 4 14 8.9
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 3 5 2 11 9 2 14 10.1
11 DOROGI FC DOROGI FC 10 4 1 5 15 17 -2 13 10.4
12 VÁC FC VÁC FC 10 3 4 3 8 11 -3 13 11.1
13 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 10 2 4 4 12 15 -3 10 11
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 2 4 4 7 14 -7 10 9.4
15 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 10 2 3 5 7 12 -5 9 9.9
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 10 2 3 5 7 14 -7 9 8
17 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 10 1 6 3 4 13 -9 9 10.5
18 BSS MONOR BSS MONOR 10 2 2 6 12 15 -3 8 9.9
19 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  10 1 4 5 7 13 -6 7 11.3
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 1 4 5 9 18 -9 7 9.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 6 0 0 7 0 7 18 4 2 2 0 4 2 2 8 10 8 2 0 11 2 9 26
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 4 3 0 1 6 2 4 9 6 3 1 2 4 3 1 10 10 6 1 3 10 5 5 19
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 5 2 3 0 5 3 2 9 5 2 3 0 4 2 2 9 10 4 6 0 9 5 4 18
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 4 2 2 0 4 1 3 8 6 1 4 1 5 5 0 7 10 3 6 1 9 6 3 15
5 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 3 1 1 1 5 5 0 4 7 2 4 1 5 3 2 10 10 3 5 2 10 8 2 14
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 1 3 1 3 3 0 6 5 2 2 1 6 4 2 8 10 3 5 2 9 7 2 14
7 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 4 1 3 0 1 0 1 6 6 2 2 2 5 6 -1 8 10 3 5 2 6 6 0 14
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 5 1 2 2 5 5 0 5 5 2 2 1 3 2 1 8 10 3 4 3 8 7 1 13
9 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 6 1 4 1 2 2 0 7 4 2 0 2 3 2 1 6 10 3 4 3 5 4 1 13
10 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 2 5 0 5 2 3 11 3 0 2 1 1 2 -1 2 10 2 7 1 6 4 2 13
11 CEGLÉDI VSE VÁC FC 5 2 2 1 3 1 2 8 5 1 1 3 1 4 -3 4 10 3 3 4 4 5 -1 12
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 2 3 5 7 -2 5 4 2 1 1 3 3 0 7 10 3 3 4 8 10 -2 12
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 1 2 1 2 2 0 5 6 1 3 2 3 4 -1 6 10 2 5 3 5 6 -1 11
14 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 5 2 1 2 3 2 1 7 5 0 3 2 3 5 -2 3 10 2 4 4 6 7 -1 10
15 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 6 2 2 2 3 3 0 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 10 2 4 4 4 7 -3 10
16 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 4 0 1 3 1 6 -5 1 6 2 3 1 4 3 1 9 10 2 4 4 5 9 -4 10
17 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 5 1 3 1 1 1 0 6 10 1 6 3 3 5 -2 9
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 5 1 3 1 3 4 -1 6 5 0 2 3 0 4 -4 2 10 1 5 4 3 8 -5 8
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 6 0 4 2 1 3 -2 4 4 0 3 1 0 3 -3 3 10 0 7 3 1 6 -5 7
20 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 0 2 -2 3 5 0 3 2 1 4 -3 3 10 0 6 4 1 6 -5 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 6 0 0 12 1 11 18 4 1 2 1 6 6 0 5 10 7 2 1 18 7 11 23
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 4 3 0 1 10 3 7 9 6 4 0 2 11 6 5 12 10 7 0 3 21 9 12 21
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 5 2 2 1 9 7 2 8 5 3 2 0 8 5 3 11 10 5 4 1 17 12 5 19
4 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 3 1 1 8 6 2 10 5 2 3 0 12 10 2 9 10 5 4 1 20 16 4 19
5 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 3 1 0 2 6 8 -2 3 7 4 1 2 14 6 8 13 10 5 1 4 20 14 6 16
6 CEGLÉDI VSE VASAS FC 4 1 3 0 7 6 1 6 6 2 4 0 11 9 2 10 10 3 7 0 18 15 3 16
7 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 4 1 10 11 -1 7 4 2 2 0 8 5 3 8 10 3 6 1 18 16 2 15
8 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 6 2 2 2 8 6 2 8 4 2 0 2 8 5 3 6 10 4 2 4 16 11 5 14
9 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 5 1 2 2 9 8 1 5 5 3 0 2 7 4 3 9 10 4 2 4 16 12 4 14
10 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 3 2 2 9 7 2 11 3 0 3 0 2 2 0 3 10 3 5 2 11 9 2 14
11 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 3 0 3 11 11 0 9 10 4 1 5 15 17 -2 13
12 CEGLÉDI VSE VÁC FC 5 2 2 1 4 4 0 8 5 1 2 2 4 7 -3 5 10 3 4 3 8 11 -3 13
13 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 4 0 2 2 4 10 -6 2 6 2 2 2 8 5 3 8 10 2 4 4 12 15 -3 10
14 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 3 1 3 5 -2 6 5 1 1 3 4 9 -5 4 10 2 4 4 7 14 -7 10
15 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 6 2 2 2 6 6 0 8 4 0 1 3 1 6 -5 1 10 2 3 5 7 12 -5 9
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 5 2 1 2 6 6 0 7 5 0 2 3 1 8 -7 2 10 2 3 5 7 14 -7 9
17 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 3 2 4 8 -4 6 4 0 3 1 0 5 -5 3 10 1 6 3 4 13 -9 9
18 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 5 2 2 1 7 5 2 8 5 0 0 5 5 10 -5 0 10 2 2 6 12 15 -3 8
19 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 1 1 3 5 9 -4 4 5 0 3 2 2 4 -2 3 10 1 4 5 7 13 -6 7
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 1 1 2 3 7 -4 4 6 0 3 3 6 11 -5 3 10 1 4 5 9 18 -9 7
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
----2 - 20 - 1--2 - 1--1 - 02 - 0-1 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0----2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 0-0 - 0-1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--1 - 0-0 - 0---1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
-----2 - 1--1 - 2---0 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0---2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-1 - 31 - 1-0 - 03 - 3---3 - 3-2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
------------2 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0--2 - 0---0 - 2-3 - 22 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0-----1 - 4--1 - 42 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----------0 - 3-1 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3----0 - 1--1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3----4 - 3-------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0-----0 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0--1 - 1
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3-2 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 03. 14:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
02. 10. 14:00
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 17. 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 24. 14:00
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 03. 14:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 10. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 17. 15:00
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 31. 16:00
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 07. 16:30
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 14. 16:30
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 21. 17:00
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 28. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 01. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 05. 17:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE

VÁC FC

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
VASAS FC
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
VÁC FC
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
VÁC FC
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VÁC FC
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 03. 14:00
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
02. 10. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 17. 14:00
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
02. 24. 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 03. 14:30
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 06. 14:30
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 10. 17:00
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 17. 15:00
BSS MONOR
2019. 03. 31. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 31. 17:00
VÁC FC
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 07. 16:30
BFC SIÓFOK
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 14. 16:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 21. 17:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 28. 17:00
VÁC FC
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 01. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
05. 05. 17:00
VÁC FC
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 12. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
05. 19. 17:00
VÁC FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol