Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 11. forduló

2018.10.03 - 15:00

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
NAGY RÓBERT
Tartalékjátékvezető
DUCSAI JÓZSEF
Asszisztensek
VARGA ZSOLT, VARGA GÁBOR
DOROGI FC
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

SITKU ILLÉS

60'

1 - 0

 

 

1 - 1

89'

SZERENCSI MIKLÓS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 11 8 0 3 23 9 14 24 11.9
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 7 2 2 21 13 8 23 12.5
3 ZTE FC ZTE FC 11 6 4 1 21 13 8 22 9.8
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 5 5 1 22 18 4 20 11
5 VASAS FC VASAS FC 11 4 7 0 19 15 4 19 11.3
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 11 5 1 5 21 18 3 16 11.4
7 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 11 4 3 4 18 13 5 15 10.8
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 3 6 2 12 10 2 15 11.1
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 6 2 18 18 0 15 11.1
10 BUDAÖRS BUDAÖRS 11 4 2 5 16 16 0 14 8.6
11 DOROGI FC DOROGI FC 11 4 2 5 16 18 -2 14 11.3
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 11 3 4 4 16 15 1 13 10.5
13 VÁC FC VÁC FC 11 3 4 4 8 12 -4 13 10.8
14 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 11 3 3 5 10 16 -6 12 9.2
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 11 2 6 3 6 13 -7 12 10.9
16 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  11 2 4 5 13 16 -3 10 11.1
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 11 2 4 5 8 13 -5 10 9.3
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 2 4 5 9 17 -8 10 9.3
19 BSS MONOR BSS MONOR 11 2 3 6 13 16 -3 9 9.7
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 1 4 6 9 20 -11 7 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 6 0 0 7 0 7 18 5 2 2 1 6 5 1 8 11 8 2 1 13 5 8 26
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 8 2 6 12 6 3 1 2 4 3 1 10 11 7 1 3 12 5 7 22
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 5 2 3 0 5 3 2 9 6 3 3 0 6 3 3 12 11 5 6 0 11 6 5 21
4 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 2 3 1 4 3 1 9 5 2 2 1 6 4 2 8 11 4 5 2 10 7 3 17
5 CEGLÉDI VSE VASAS FC 4 2 2 0 4 1 3 8 7 1 5 1 5 5 0 8 11 3 7 1 9 6 3 16
6 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 5 1 4 0 1 0 1 7 6 2 2 2 5 6 -1 8 11 3 6 2 6 6 0 15
7 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 2 4 1 5 3 2 10 11 3 5 3 11 10 1 14
8 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 5 1 1 3 5 6 -1 4 6 2 3 1 4 3 1 9 11 3 4 4 9 9 0 13
9 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 6 1 4 1 2 2 0 7 5 2 0 3 3 3 0 6 11 3 4 4 5 5 0 13
10 CEGLÉDI VSE VÁC FC 6 2 3 1 3 1 2 9 5 1 1 3 1 4 -3 4 11 3 4 4 4 5 -1 13
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 2 3 5 7 -2 5 5 2 2 1 3 3 0 8 11 3 4 4 8 10 -2 13
12 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 6 2 2 2 3 3 0 8 5 1 2 2 2 4 -2 5 11 3 4 4 5 7 -2 13
13 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 5 1 2 2 5 5 0 5 6 2 2 2 3 6 -3 8 11 3 4 4 8 11 -3 13
14 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 2 5 1 5 3 2 11 3 0 2 1 1 2 -1 2 11 2 7 2 6 5 1 13
15 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 1 3 2 5 6 -1 6 5 1 3 1 1 1 0 6 11 2 6 3 6 7 -1 12
16 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 5 2 1 2 3 2 1 7 6 0 4 2 3 5 -2 4 11 2 5 4 6 7 -1 11
17 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 1 2 1 2 2 0 5 7 1 3 3 3 6 -3 6 11 2 5 4 5 8 -3 11
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 6 1 4 1 5 6 -1 7 5 0 2 3 0 4 -4 2 11 1 6 4 5 10 -5 9
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 7 0 5 2 1 3 -2 5 4 0 3 1 0 3 -3 3 11 0 8 3 1 6 -5 8
20 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 0 2 -2 3 6 0 4 2 3 6 -3 4 11 0 7 4 3 8 -5 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 12 3 9 12 6 4 0 2 11 6 5 12 11 8 0 3 23 9 14 24
2 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 6 0 0 12 1 11 18 5 1 2 2 9 12 -3 5 11 7 2 2 21 13 8 23
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 5 2 2 1 9 7 2 8 6 4 2 0 12 6 6 14 11 6 4 1 21 13 8 22
4 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 3 2 1 10 8 2 11 5 2 3 0 12 10 2 9 11 5 5 1 22 18 4 20
5 CEGLÉDI VSE VASAS FC 4 1 3 0 7 6 1 6 7 3 4 0 12 9 3 13 11 4 7 0 19 15 4 19
6 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 4 1 0 3 7 12 -5 3 7 4 1 2 14 6 8 13 11 5 1 5 21 18 3 16
7 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 6 2 2 2 8 6 2 8 5 2 1 2 10 7 3 7 11 4 3 4 18 13 5 15
8 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 3 3 2 10 8 2 12 3 0 3 0 2 2 0 3 11 3 6 2 12 10 2 15
9 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 4 1 10 11 -1 7 5 2 2 1 8 7 1 8 11 3 6 2 18 18 0 15
10 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 5 1 2 2 9 8 1 5 6 3 0 3 7 8 -1 9 11 4 2 5 16 16 0 14
11 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 5 1 2 2 5 7 -2 5 6 3 0 3 11 11 0 9 11 4 2 5 16 18 -2 14
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 5 1 2 2 8 10 -2 5 6 2 2 2 8 5 3 8 11 3 4 4 16 15 1 13
13 CEGLÉDI VSE VÁC FC 6 2 2 2 4 5 -1 8 5 1 2 2 4 7 -3 5 11 3 4 4 8 12 -4 13
14 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 6 3 1 2 9 8 1 10 5 0 2 3 1 8 -7 2 11 3 3 5 10 16 -6 12
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 7 2 3 2 6 8 -2 9 4 0 3 1 0 5 -5 3 11 2 6 3 6 13 -7 12
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 1 3 11 12 -1 7 5 0 3 2 2 4 -2 3 11 2 4 5 13 16 -3 10
17 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 6 2 2 2 6 6 0 8 5 0 2 3 2 7 -5 2 11 2 4 5 8 13 -5 10
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 3 1 3 5 -2 6 6 1 1 4 6 12 -6 4 11 2 4 5 9 17 -8 10
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 5 2 2 1 7 5 2 8 6 0 1 5 6 11 -5 1 11 2 3 6 13 16 -3 9
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 1 1 2 3 7 -4 4 7 0 3 4 6 13 -7 3 11 1 4 6 9 20 -11 7
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 1--2 - 1--1 - 02 - 0-1 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0----2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 0-0 - 0-1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
-----2 - 1--1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0---2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-1 - 31 - 1-0 - 03 - 3---3 - 3-2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
-----2 - 0------2 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0--2 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----------0 - 3-1 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 3----0 - 1--1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3----4 - 3------1 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0--2 - 0--0 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3-2 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

DOROGI FC

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DOROGI FC
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DOROGI FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VASAS FC
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom