Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 12. forduló

2018.10.07 - 15:00

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
SZALAI BALÁZS, GARAI PÉTER
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

SZUHODOVSZKI SOMA
BOZSÓ ANTAL

12'

1 - 1

 

MOLNÁR RÓBERT

41'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZTE FC 12 7 4 1 22 13 9 25 9.4
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 12 8 0 4 23 10 13 24 11.2
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 7 3 2 22 14 8 24 11.5
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 5 6 1 23 19 4 21 9.9
5 VASAS FC VASAS FC 12 4 8 0 20 16 4 20 11.7
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 12 6 1 5 23 19 4 19 12.1
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 12 4 6 2 21 18 3 18 11.3
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 12 5 2 5 19 16 3 17 9.8
9 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 12 4 4 4 19 14 5 16 10.8
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 12 4 4 4 19 16 3 16 11.6
11 DOROGI FC DOROGI FC 12 4 3 5 17 19 -2 15 10.8
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 3 6 3 12 13 -1 15 10.3
13 VÁC FC VÁC FC 12 3 5 4 8 12 -4 14 11.1
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  12 3 4 5 15 16 -1 13 11.1
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 12 2 7 3 7 14 -7 13 10.2
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 12 3 3 6 10 18 -8 12 9.6
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 12 2 5 5 8 13 -5 11 9.8
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 2 4 6 9 20 -11 10 9.5
19 BSS MONOR BSS MONOR 12 2 3 7 14 18 -4 9 9.7
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 12 1 4 7 10 23 -13 7 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 6 1 0 7 0 7 19 5 2 2 1 6 5 1 8 12 8 3 1 13 5 8 27
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 8 2 6 12 7 3 2 2 4 3 1 11 12 7 2 3 12 5 7 23
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 6 2 4 0 5 3 2 10 6 3 3 0 6 3 3 12 12 5 7 0 11 6 5 22
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 5 3 2 0 5 1 4 11 7 1 5 1 5 5 0 8 12 4 7 1 10 6 4 19
5 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 2 3 1 4 3 1 9 6 2 3 1 6 4 2 9 12 4 6 2 10 7 3 18
6 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 5 2 1 2 8 8 0 7 7 2 4 1 5 3 2 10 12 4 5 3 13 11 2 17
7 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 2 2 3 6 7 -1 8 5 2 2 1 3 3 0 8 12 4 4 4 9 10 -1 16
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 6 2 2 2 6 5 1 8 6 2 2 2 3 6 -3 8 12 4 4 4 9 11 -2 16
9 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 6 6 0 9 5 1 3 1 1 1 0 6 12 3 6 3 7 7 0 15
10 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 5 1 4 0 1 0 1 7 7 2 2 3 5 7 -2 8 12 3 6 3 6 7 -1 15
11 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 5 1 1 3 5 6 -1 4 7 2 4 1 5 4 1 10 12 3 5 4 10 10 0 14
12 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 7 1 5 1 2 2 0 8 5 2 0 3 3 3 0 6 12 3 5 4 5 5 0 14
13 CEGLÉDI VSE VÁC FC 6 2 3 1 3 1 2 9 6 1 2 3 1 4 -3 5 12 3 5 4 4 5 -1 14
14 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 7 2 3 2 3 3 0 9 5 1 2 2 2 4 -2 5 12 3 5 4 5 7 -2 14
15 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 2 5 1 5 3 2 11 4 0 2 2 1 3 -2 2 12 2 7 3 6 6 0 13
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 1 3 1 3 3 0 6 7 1 3 3 3 6 -3 6 12 2 6 4 6 9 -3 12
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 5 2 1 2 3 2 1 7 7 0 4 3 4 7 -3 4 12 2 5 5 7 9 -2 11
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 6 1 4 1 5 6 -1 7 6 0 2 4 0 5 -5 2 12 1 6 5 5 11 -6 9
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 7 0 5 2 1 3 -2 5 5 0 4 1 0 3 -3 4 12 0 9 3 1 6 -5 9
20 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 0 2 -2 3 7 0 4 3 3 7 -4 4 12 0 7 5 3 9 -6 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE ZTE FC 6 3 2 1 10 7 3 11 6 4 2 0 12 6 6 14 12 7 4 1 22 13 9 25
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 12 3 9 12 7 4 0 3 11 7 4 12 12 8 0 4 23 10 13 24
3 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 6 1 0 13 2 11 19 5 1 2 2 9 12 -3 5 12 7 3 2 22 14 8 24
4 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 3 2 1 10 8 2 11 6 2 4 0 13 11 2 10 12 5 6 1 23 19 4 21
5 CEGLÉDI VSE VASAS FC 5 1 4 0 8 7 1 7 7 3 4 0 12 9 3 13 12 4 8 0 20 16 4 20
6 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 5 2 0 3 9 13 -4 6 7 4 1 2 14 6 8 13 12 6 1 5 23 19 4 19
7 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 2 4 1 13 11 2 10 5 2 2 1 8 7 1 8 12 4 6 2 21 18 3 18
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 6 2 2 2 12 8 4 8 6 3 0 3 7 8 -1 9 12 5 2 5 19 16 3 17
9 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 7 2 3 2 9 7 2 9 5 2 1 2 10 7 3 7 12 4 4 4 19 14 5 16
10 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 5 1 2 2 8 10 -2 5 7 3 2 2 11 6 5 11 12 4 4 4 19 16 3 16
11 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 5 1 2 2 5 7 -2 5 7 3 1 3 12 12 0 10 12 4 3 5 17 19 -2 15
12 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 3 3 2 10 8 2 12 4 0 3 1 2 5 -3 3 12 3 6 3 12 13 -1 15
13 CEGLÉDI VSE VÁC FC 6 2 2 2 4 5 -1 8 6 1 3 2 4 7 -3 6 12 3 5 4 8 12 -4 14
14 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 1 3 13 12 1 10 5 0 3 2 2 4 -2 3 12 3 4 5 15 16 -1 13
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 7 2 3 2 6 8 -2 9 5 0 4 1 1 6 -5 4 12 2 7 3 7 14 -7 13
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 6 3 1 2 9 8 1 10 6 0 2 4 1 10 -9 2 12 3 3 6 10 18 -8 12
17 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 7 2 3 2 6 6 0 9 5 0 2 3 2 7 -5 2 12 2 5 5 8 13 -5 11
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 3 1 3 5 -2 6 7 1 1 5 6 15 -9 4 12 2 4 6 9 20 -11 10
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 5 2 2 1 7 5 2 8 7 0 1 6 7 13 -6 1 12 2 3 7 14 18 -4 9
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 1 1 3 4 10 -6 4 7 0 3 4 6 13 -7 3 12 1 4 7 10 23 -13 7
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 1--2 - 1--1 - 02 - 0-1 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 0-0 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4---1 - 3--0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
-----2 - 1--1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0-1 - 1-2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 3---3 - 3-2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
-----2 - 0------2 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0--2 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----------0 - 3-1 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3----4 - 32 - 1-----1 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0--2 - 0--0 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 3-2 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 11 - 01 - 2--------

Meccsek

SOROKSÁR SC

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VASAS FC
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 31. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 07. 16:30
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
04. 14. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
04. 21. 17:00
BFC SIÓFOK
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
04. 28. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 01. 17:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
05. 05. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 12. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 19. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
05. 19. 17:00
SOROKSÁR SC

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
03. 31. 16:00
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 07. 16:30
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 14. 16:30
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 21. 17:00
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 28. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 01. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 05. 17:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol