Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 13. forduló

2018.10.21 - 14:30

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KOVÁCS J. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
BECSÉRI GERGELY, BERTALAN DÁVID
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
90'
45'

Gólok

TÓTH LÁSZLÓ

33'

1 - 0

 

 

1 - 1

66'

NOVÁK CSANÁD ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 13 9 0 4 30 13 17 27 11.5
2 ZTE FC ZTE FC 13 7 5 1 23 14 9 26 9.4
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 7 3 3 23 16 7 24 11.8
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 6 6 1 25 20 5 24 10.4
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 13 7 1 5 26 20 6 22 11.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 13 6 2 5 21 17 4 20 10.1
7 VASAS FC VASAS FC 13 4 8 1 21 19 2 20 11.3
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 13 5 4 4 20 14 6 19 10.9
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 7 2 23 20 3 19 11.5
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 13 4 5 4 20 17 3 17 10.5
11 DOROGI FC DOROGI FC 13 4 4 5 17 19 -2 16 11.4
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 13 3 7 3 9 15 -6 16 9.6
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 3 6 4 12 14 -2 15 10.2
14 VÁC FC VÁC FC 13 3 6 4 10 14 -4 15 10.8
15 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  13 3 4 6 16 18 -2 13 10.7
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 13 3 3 7 11 20 -9 12 9.6
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 13 2 6 5 8 13 -5 12 10.3
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 13 2 4 7 12 23 -11 10 9.5
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 2 4 7 9 22 -13 10 9.8
20 BSS MONOR BSS MONOR 13 2 3 8 17 25 -8 9 9.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 6 1 0 7 0 7 19 6 3 2 1 7 5 2 11 13 9 3 1 14 5 9 30
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 6 5 0 1 12 4 8 15 7 3 2 2 4 3 1 11 13 8 2 3 16 7 9 26
3 BSS MONOR VASAS FC 5 3 2 0 5 1 4 11 8 2 5 1 6 5 1 11 13 5 7 1 11 6 5 22
4 BSS MONOR ZTE FC 6 2 4 0 5 3 2 10 7 3 3 1 6 4 2 12 13 5 7 1 11 7 4 22
5 BSS MONOR BUDAÖRS 6 2 2 2 6 5 1 8 7 3 2 2 4 6 -2 11 13 5 4 4 10 11 -1 19
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 2 4 1 5 4 1 10 6 2 3 1 6 4 2 9 13 4 7 2 11 8 3 19
7 BSS MONOR SOROKSÁR SC 6 2 1 3 8 9 -1 7 7 2 4 1 5 3 2 10 13 4 5 4 13 12 1 17
8 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 6 2 1 3 6 6 0 7 7 2 4 1 5 4 1 10 13 4 5 4 11 10 1 17
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 2 3 3 6 7 -1 9 5 2 2 1 3 3 0 8 13 4 5 4 9 10 -1 17
10 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 6 6 0 9 6 1 4 1 2 2 0 7 13 3 7 3 8 8 0 16
11 BSS MONOR DOROGI FC 6 1 5 0 1 0 1 8 7 2 2 3 5 7 -2 8 13 3 7 3 6 7 -1 16
12 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 7 1 5 1 2 2 0 8 6 2 1 3 3 3 0 7 13 3 6 4 5 5 0 15
13 BSS MONOR VÁC FC 6 2 3 1 3 1 2 9 7 1 3 3 1 4 -3 6 13 3 6 4 4 5 -1 15
14 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 5 1 3 1 3 3 0 6 8 2 3 3 4 6 -2 9 13 3 6 4 7 9 -2 15
15 BSS MONOR BFC SIÓFOK 7 2 3 2 3 3 0 9 6 1 3 2 2 4 -2 6 13 3 6 4 5 7 -2 15
16 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 2 6 1 5 3 2 12 4 0 2 2 1 3 -2 2 13 2 8 3 6 6 0 14
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 2 1 2 3 2 1 7 8 0 4 4 6 11 -5 4 13 2 5 6 9 13 -4 11
18 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 7 1 4 2 5 7 -2 7 6 0 2 4 0 5 -5 2 13 1 6 6 5 12 -7 9
19 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 8 0 5 3 1 4 -3 5 5 0 4 1 0 3 -3 4 13 0 9 4 1 7 -6 9
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0 3 3 0 3 -3 3 7 0 4 3 3 7 -4 4 13 0 7 6 3 10 -7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 6 5 0 1 19 6 13 15 7 4 0 3 11 7 4 12 13 9 0 4 30 13 17 27
2 BSS MONOR ZTE FC 6 3 2 1 10 7 3 11 7 4 3 0 13 7 6 15 13 7 5 1 23 14 9 26
3 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 6 1 0 13 2 11 19 6 1 2 3 10 14 -4 5 13 7 3 3 23 16 7 24
4 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 4 2 1 12 9 3 14 6 2 4 0 13 11 2 10 13 6 6 1 25 20 5 24
5 BSS MONOR SOROKSÁR SC 6 3 0 3 12 14 -2 9 7 4 1 2 14 6 8 13 13 7 1 5 26 20 6 22
6 BSS MONOR BUDAÖRS 6 2 2 2 12 8 4 8 7 4 0 3 9 9 0 12 13 6 2 5 21 17 4 20
7 BSS MONOR VASAS FC 5 1 4 0 8 7 1 7 8 3 4 1 13 12 1 13 13 4 8 1 21 19 2 20
8 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 7 2 3 2 9 7 2 9 6 3 1 2 11 7 4 10 13 5 4 4 20 14 6 19
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 2 5 1 15 13 2 11 5 2 2 1 8 7 1 8 13 4 7 2 23 20 3 19
10 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 6 1 3 2 9 11 -2 6 7 3 2 2 11 6 5 11 13 4 5 4 20 17 3 17
11 BSS MONOR DOROGI FC 6 1 3 2 5 7 -2 6 7 3 1 3 12 12 0 10 13 4 4 5 17 19 -2 16
12 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 8 3 3 2 8 9 -1 12 5 0 4 1 1 6 -5 4 13 3 7 3 9 15 -6 16
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 3 3 3 10 9 1 12 4 0 3 1 2 5 -3 3 13 3 6 4 12 14 -2 15
14 BSS MONOR VÁC FC 6 2 2 2 4 5 -1 8 7 1 4 2 6 9 -3 7 13 3 6 4 10 14 -4 15
15 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 1 3 13 12 1 10 6 0 3 3 3 6 -3 3 13 3 4 6 16 18 -2 13
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 7 3 1 3 10 10 0 10 6 0 2 4 1 10 -9 2 13 3 3 7 11 20 -9 12
17 BSS MONOR BFC SIÓFOK 7 2 3 2 6 6 0 9 6 0 3 3 2 7 -5 3 13 2 6 5 8 13 -5 12
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 5 1 1 3 4 10 -6 4 8 1 3 4 8 13 -5 6 13 2 4 7 12 23 -11 10
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 1 3 2 3 7 -4 6 7 1 1 5 6 15 -9 4 13 2 4 7 9 22 -13 10
20 BSS MONOR BSS MONOR 5 2 2 1 7 5 2 8 8 0 1 7 10 20 -10 1 13 2 3 8 17 25 -8 9
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 0-1 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 0-0 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0------
BUDAFOKI MTE
---1 - 2-3 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4---1 - 3--0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 1--1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0-1 - 1-2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 3---3 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
-----2 - 0-----7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0--2 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2-------1 - 1
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----0 - 2-----0 - 3-1 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3----4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 1-0 - 0--2 - 0--0 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 3-2 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 11 - 01 - 2--------

Meccsek

KAZINCBARCIKA

2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VASAS FC
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 03. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 10. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 17. 14:00
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 24. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 03. 14:30
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 06. 19:00
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 10. 14:30
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 17. 15:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 31. 16:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 07. 16:30
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 14. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 21. 17:00
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
04. 28. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
05. 01. 17:00
BFC SIÓFOK
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
05. 05. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
05. 12. 17:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 19. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
05. 19. 17:00
KAZINCBARCIKA

ZTE FC

2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
ZTE FC
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VASAS FC
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
02. 03. 18:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 10. 17:00
ZTE FC
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
02. 17. 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
02. 24. 18:00
ZTE FC
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
03. 06. 19:00
ZTE FC
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 10. 17:00
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 15:00
ZTE FC
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 31. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 07. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 14. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 21. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 28. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
05. 01. 17:00
ZTE FC
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 05. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 19. 17:00
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol