Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 13. forduló

2018.10.21 - 17:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
NAZSA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
SZILÁGYI SÁNDOR
Asszisztensek
KEPE ARNOLD, MOHOS MILÁN
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

NAGY PATRIK

7'

1 - 0

 

SZÉLES IMRE ANTAL

13'

2 - 0

 

HERJECZKI KRISTÓF GÁBOR

19'

3 - 0

 

HEFFLER NORBERT

22'

4 - 0

 

 

4 - 1

28'

PALINCSÁR MARTIN

 

4 - 2

30'

TÓTH BARNA
SZARKA ÁKOS

50'

5 - 2

 

 

5 - 3

54'

TÓTH BARNA
SZARKA ÁKOS

57'

6 - 3

 

NAGY PATRIK

77'

7 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 13 9 0 4 30 13 17 27 11.5
2 ZTE FC ZTE FC 13 7 5 1 23 14 9 26 9.4
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 7 3 3 23 16 7 24 11.8
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 6 6 1 25 20 5 24 10.4
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 13 7 1 5 26 20 6 22 11.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 13 6 2 5 21 17 4 20 10.1
7 VASAS FC VASAS FC 13 4 8 1 21 19 2 20 11.3
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 13 5 4 4 20 14 6 19 10.9
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 7 2 23 20 3 19 11.5
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 13 4 5 4 20 17 3 17 10.5
11 DOROGI FC DOROGI FC 13 4 4 5 17 19 -2 16 11.4
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 13 3 7 3 9 15 -6 16 9.6
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 3 6 4 12 14 -2 15 10.2
14 VÁC FC VÁC FC 13 3 6 4 10 14 -4 15 10.8
15 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  13 3 4 6 16 18 -2 13 10.7
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 13 3 3 7 11 20 -9 12 9.6
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 13 2 6 5 8 13 -5 12 10.3
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 13 2 4 7 12 23 -11 10 9.5
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 2 4 7 9 22 -13 10 9.8
20 BSS MONOR BSS MONOR 13 2 3 8 17 25 -8 9 9.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 6 1 0 7 0 7 19 6 3 2 1 7 5 2 11 13 9 3 1 14 5 9 30
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 6 5 0 1 12 4 8 15 7 3 2 2 4 3 1 11 13 8 2 3 16 7 9 26
3 BSS MONOR VASAS FC 5 3 2 0 5 1 4 11 8 2 5 1 6 5 1 11 13 5 7 1 11 6 5 22
4 BSS MONOR ZTE FC 6 2 4 0 5 3 2 10 7 3 3 1 6 4 2 12 13 5 7 1 11 7 4 22
5 BSS MONOR BUDAÖRS 6 2 2 2 6 5 1 8 7 3 2 2 4 6 -2 11 13 5 4 4 10 11 -1 19
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 2 4 1 5 4 1 10 6 2 3 1 6 4 2 9 13 4 7 2 11 8 3 19
7 BSS MONOR SOROKSÁR SC 6 2 1 3 8 9 -1 7 7 2 4 1 5 3 2 10 13 4 5 4 13 12 1 17
8 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 6 2 1 3 6 6 0 7 7 2 4 1 5 4 1 10 13 4 5 4 11 10 1 17
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 2 3 3 6 7 -1 9 5 2 2 1 3 3 0 8 13 4 5 4 9 10 -1 17
10 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 2 3 2 6 6 0 9 6 1 4 1 2 2 0 7 13 3 7 3 8 8 0 16
11 BSS MONOR DOROGI FC 6 1 5 0 1 0 1 8 7 2 2 3 5 7 -2 8 13 3 7 3 6 7 -1 16
12 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 7 1 5 1 2 2 0 8 6 2 1 3 3 3 0 7 13 3 6 4 5 5 0 15
13 BSS MONOR VÁC FC 6 2 3 1 3 1 2 9 7 1 3 3 1 4 -3 6 13 3 6 4 4 5 -1 15
14 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 5 1 3 1 3 3 0 6 8 2 3 3 4 6 -2 9 13 3 6 4 7 9 -2 15
15 BSS MONOR BFC SIÓFOK 7 2 3 2 3 3 0 9 6 1 3 2 2 4 -2 6 13 3 6 4 5 7 -2 15
16 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 2 6 1 5 3 2 12 4 0 2 2 1 3 -2 2 13 2 8 3 6 6 0 14
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 2 1 2 3 2 1 7 8 0 4 4 6 11 -5 4 13 2 5 6 9 13 -4 11
18 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 7 1 4 2 5 7 -2 7 6 0 2 4 0 5 -5 2 13 1 6 6 5 12 -7 9
19 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 8 0 5 3 1 4 -3 5 5 0 4 1 0 3 -3 4 13 0 9 4 1 7 -6 9
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0 3 3 0 3 -3 3 7 0 4 3 3 7 -4 4 13 0 7 6 3 10 -7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 6 5 0 1 19 6 13 15 7 4 0 3 11 7 4 12 13 9 0 4 30 13 17 27
2 BSS MONOR ZTE FC 6 3 2 1 10 7 3 11 7 4 3 0 13 7 6 15 13 7 5 1 23 14 9 26
3 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 6 1 0 13 2 11 19 6 1 2 3 10 14 -4 5 13 7 3 3 23 16 7 24
4 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 4 2 1 12 9 3 14 6 2 4 0 13 11 2 10 13 6 6 1 25 20 5 24
5 BSS MONOR SOROKSÁR SC 6 3 0 3 12 14 -2 9 7 4 1 2 14 6 8 13 13 7 1 5 26 20 6 22
6 BSS MONOR BUDAÖRS 6 2 2 2 12 8 4 8 7 4 0 3 9 9 0 12 13 6 2 5 21 17 4 20
7 BSS MONOR VASAS FC 5 1 4 0 8 7 1 7 8 3 4 1 13 12 1 13 13 4 8 1 21 19 2 20
8 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 7 2 3 2 9 7 2 9 6 3 1 2 11 7 4 10 13 5 4 4 20 14 6 19
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 2 5 1 15 13 2 11 5 2 2 1 8 7 1 8 13 4 7 2 23 20 3 19
10 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 6 1 3 2 9 11 -2 6 7 3 2 2 11 6 5 11 13 4 5 4 20 17 3 17
11 BSS MONOR DOROGI FC 6 1 3 2 5 7 -2 6 7 3 1 3 12 12 0 10 13 4 4 5 17 19 -2 16
12 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 8 3 3 2 8 9 -1 12 5 0 4 1 1 6 -5 4 13 3 7 3 9 15 -6 16
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 9 3 3 3 10 9 1 12 4 0 3 1 2 5 -3 3 13 3 6 4 12 14 -2 15
14 BSS MONOR VÁC FC 6 2 2 2 4 5 -1 8 7 1 4 2 6 9 -3 7 13 3 6 4 10 14 -4 15
15 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 1 3 13 12 1 10 6 0 3 3 3 6 -3 3 13 3 4 6 16 18 -2 13
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 7 3 1 3 10 10 0 10 6 0 2 4 1 10 -9 2 13 3 3 7 11 20 -9 12
17 BSS MONOR BFC SIÓFOK 7 2 3 2 6 6 0 9 6 0 3 3 2 7 -5 3 13 2 6 5 8 13 -5 12
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 5 1 1 3 4 10 -6 4 8 1 3 4 8 13 -5 6 13 2 4 7 12 23 -11 10
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 1 3 2 3 7 -4 6 7 1 1 5 6 15 -9 4 13 2 4 7 9 22 -13 10
20 BSS MONOR BSS MONOR 5 2 2 1 7 5 2 8 8 0 1 7 10 20 -10 1 13 2 3 8 17 25 -8 9
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 0-1 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 0-0 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0------
BUDAFOKI MTE
---1 - 2-3 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4---1 - 3--0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 1--1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0-1 - 1-2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 3---3 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
-----2 - 0-----7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0--2 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2-------1 - 1
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----0 - 2-----0 - 3-1 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3----4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 1-0 - 0--2 - 0--0 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 3-2 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 11 - 01 - 2--------

Meccsek

GYIRMÓT FC GYŐR

2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
02. 03. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
02. 10. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
02. 17. 18:00
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 24. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 03. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 06. 19:00
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 10. 14:30
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 17. 17:00
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 31. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
03. 31. 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 07. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 14. 16:30
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 21. 17:00
VASAS FC
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
04. 28. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
05. 01. 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
05. 05. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
05. 12. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 19. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 03. 14:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
02. 10. 14:00
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 17. 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 24. 14:00
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 03. 14:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 10. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 17. 15:00
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 31. 16:00
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 07. 16:30
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 14. 16:30
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 21. 17:00
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 28. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 01. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 05. 17:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol