Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 15. forduló

2018.11.04 - 13:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILÁGYI SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Asszisztensek
CSATÁRI TIBOR, KORMÁNYOS II. GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
90'
45'

Gólok

KOCSIS GÁBOR

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

SZAKÁLY ATTILA
BATIZI-PÓCSI BALÁZS

67'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 15 10 1 4 36 15 21 31 11.5
2 ZTE FC ZTE FC 15 8 5 2 25 17 8 29 9.7
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 15 8 4 3 26 18 8 28 12.1
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 15 7 6 2 28 23 5 27 10.8
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 15 7 3 5 27 21 6 24 11.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 15 7 2 6 23 19 4 23 10.1
7 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 15 6 5 4 24 19 5 23 11.1
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 15 5 8 2 26 21 5 23 11.2
9 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 15 5 5 5 25 20 5 20 11.2
10 VASAS FC VASAS FC 15 4 8 3 22 25 -3 20 10.5
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 15 4 8 3 14 19 -5 20 9.4
12 DOROGI FC DOROGI FC 15 5 4 6 21 24 -3 19 10.9
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 4 6 5 15 17 -2 18 9.9
14 VÁC FC VÁC FC 15 3 8 4 13 17 -4 17 10.1
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 15 4 4 7 16 24 -8 16 9.9
16 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  15 3 5 7 20 23 -3 14 10.8
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 15 2 8 5 10 15 -5 14 9.7
18 BSS MONOR BSS MONOR 15 3 3 9 20 27 -7 12 10
19 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 15 3 3 9 13 24 -11 12 9.8
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 2 4 9 10 26 -16 10 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 6 2 0 8 1 7 20 7 3 3 1 7 5 2 12 15 9 5 1 15 6 9 32
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 7 5 1 1 12 4 8 16 8 4 2 2 5 3 2 14 15 9 3 3 17 7 10 30
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 6 3 2 1 5 2 3 11 9 2 6 1 7 6 1 12 15 5 8 2 12 8 4 23
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 7 2 5 0 5 3 2 11 8 3 3 2 6 6 0 12 15 5 8 2 11 9 2 23
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 7 3 2 2 8 5 3 11 8 3 2 3 4 7 -3 11 15 6 4 5 12 12 0 22
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 9 3 3 3 7 7 0 12 6 2 3 1 4 4 0 9 15 5 6 4 11 11 0 21
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 2 5 1 6 5 1 11 7 2 4 1 7 5 2 10 15 4 9 2 13 10 3 21
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 7 2 2 3 9 10 -1 8 8 2 5 1 5 3 2 11 15 4 7 4 14 13 1 19
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 7 2 2 3 7 7 0 8 8 2 5 1 6 5 1 11 15 4 7 4 13 12 1 19
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 6 2 3 1 4 3 1 9 9 2 4 3 5 7 -2 10 15 4 7 4 9 10 -1 19
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 3 6 1 6 3 3 15 5 0 3 2 2 4 -2 3 15 3 9 3 8 7 1 18
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 8 1 6 1 3 3 0 9 7 2 2 3 4 4 0 8 15 3 8 4 7 7 0 17
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 8 8 0 10 7 1 4 2 2 3 -1 7 15 3 8 4 10 11 -1 17
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 7 2 4 1 3 1 2 10 8 1 4 3 2 5 -3 7 15 3 8 4 5 6 -1 17
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 7 1 6 0 2 1 1 9 8 2 2 4 5 8 -3 8 15 3 8 4 7 9 -2 17
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 8 2 4 2 3 3 0 10 7 1 4 2 2 4 -2 7 15 3 8 4 5 7 -2 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 6 2 2 2 4 3 1 8 9 1 4 4 8 11 -3 7 15 3 6 6 12 14 -2 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 8 1 5 2 6 8 -2 8 7 0 3 4 1 6 -5 3 15 1 8 6 7 14 -7 11
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 9 0 6 3 2 5 -3 6 6 0 5 1 2 5 -3 5 15 0 11 4 4 10 -6 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 0 3 4 0 5 -5 3 8 0 5 3 3 7 -4 5 15 0 8 7 3 12 -9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 7 5 1 1 21 8 13 16 8 5 0 3 15 7 8 15 15 10 1 4 36 15 21 31
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 7 4 2 1 12 8 4 14 8 4 3 1 13 9 4 15 15 8 5 2 25 17 8 29
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 7 1 0 15 3 12 22 7 1 3 3 11 15 -4 6 15 8 4 3 26 18 8 28
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 5 2 1 14 10 4 17 7 2 4 1 14 13 1 10 15 7 6 2 28 23 5 27
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 7 3 1 3 13 15 -2 10 8 4 2 2 14 6 8 14 15 7 3 5 27 21 6 24
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 7 3 2 2 14 8 6 11 8 4 0 4 9 11 -2 12 15 7 2 6 23 19 4 23
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 7 2 3 2 11 12 -1 9 8 4 2 2 13 7 6 14 15 6 5 4 24 19 5 23
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 9 3 5 1 17 13 4 14 6 2 3 1 9 8 1 9 15 5 8 2 26 21 5 23
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 8 2 4 2 11 9 2 10 7 3 1 3 14 11 3 10 15 5 5 5 25 20 5 20
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 6 1 4 1 8 11 -3 7 9 3 4 2 14 14 0 13 15 4 8 3 22 25 -3 20
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 9 4 3 2 10 10 0 15 6 0 5 1 4 9 -5 5 15 4 8 3 14 19 -5 20
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 7 2 3 2 9 10 -1 9 8 3 1 4 12 14 -2 10 15 5 4 6 21 24 -3 19
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 4 3 3 12 10 2 15 5 0 3 2 3 7 -4 3 15 4 6 5 15 17 -2 18
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 8 1 5 2 8 11 -3 8 15 3 8 4 13 17 -4 17
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 6 10 -4 7 9 2 3 4 10 14 -4 9 15 4 4 7 16 24 -8 16
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 3 2 3 16 15 1 11 7 0 3 4 4 8 -4 3 15 3 5 7 20 23 -3 14
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 8 2 4 2 6 6 0 10 7 0 4 3 4 9 -5 4 15 2 8 5 10 15 -5 14
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 6 2 2 2 8 7 1 8 9 1 1 7 12 20 -8 4 15 3 3 9 20 27 -7 12
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 8 3 1 4 11 12 -1 10 7 0 2 5 2 12 -10 2 15 3 3 9 13 24 -11 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 3 3 3 9 -6 6 8 1 1 6 7 17 -10 4 15 2 4 9 10 26 -16 10
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0-----2 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 3--0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0-1 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0--3 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-----7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0-2 - 12 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0---3 - 3-3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 1-0 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 16. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BFC SIÓFOK
2018. 09. 30. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 09. 30. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 10. 03. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 10. 21. 15:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 21. 15:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DOROGI FC
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 17. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ZTE FC
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VASAS FC
2019. 03. 10. 14:30
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 17. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 31. 17:00
ETO Stadion
2019. 03. 31. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 07. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 07. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 14. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 14. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 01. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VÁC FC
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SOROKSÁR SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom