Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 17. forduló

2018.11.11 - 17:00

Balmazújváros, Balmazújvárosi Városi Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Asszisztensek
PUNYI GYULA, MÁRKUS PÉTER
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

BERKI ISTVÁN

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

30'

HORVÁTH ADRIÁN

 

1 - 2

49'

GRÉCZI MÁRTON PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 17 12 1 4 41 18 23 37 11.1
2 ZTE FC ZTE FC 17 10 5 2 29 19 10 35 10.5
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 9 5 3 30 21 9 32 11.8
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 17 8 7 2 29 23 6 31 10.8
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 17 9 2 6 27 19 8 29 10.7
6 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 17 7 5 5 31 23 8 26 11.2
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 17 6 8 3 31 26 5 26 10.5
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 17 6 8 3 19 20 -1 26 10.5
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 17 7 4 6 29 25 4 25 10.6
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 17 6 5 6 28 22 6 23 10.2
11 VÁC FC VÁC FC 17 4 9 4 15 18 -3 21 10.4
12 VASAS FC VASAS FC 17 4 9 4 23 28 -5 21 10.7
13 DOROGI FC DOROGI FC 17 5 5 7 23 27 -4 20 10.9
14 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 5 4 8 17 25 -8 19 9.9
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 17 4 6 7 16 20 -4 18 9.7
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 17 3 8 6 14 21 -7 17 10.3
17 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  17 3 6 8 22 26 -4 15 10.8
18 BSS MONOR BSS MONOR 17 3 3 11 20 30 -10 12 10.1
19 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 17 3 3 11 15 30 -15 12 9.3
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 2 5 10 12 30 -18 11 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 6 3 0 9 2 7 21 8 4 3 1 8 5 3 15 17 10 6 1 17 7 10 36
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 5 1 2 12 5 7 16 9 5 2 2 7 3 4 17 17 10 3 4 19 8 11 33
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 3 5 0 6 3 3 14 9 4 3 2 8 6 2 15 17 7 8 2 14 9 5 29
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 9 5 4 14 9 4 2 3 6 7 -1 14 17 8 4 5 15 12 3 28
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 3 2 3 8 7 1 11 9 3 5 1 9 6 3 14 17 6 7 4 17 13 4 25
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 7 3 3 1 5 2 3 12 10 2 6 2 7 7 0 12 17 5 9 3 12 9 3 24
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 2 6 1 6 5 1 12 8 2 5 1 7 5 2 11 17 4 11 2 13 10 3 23
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 10 2 4 4 5 8 -3 10 17 5 7 5 10 11 -1 22
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 3 4 7 9 -2 12 7 2 3 2 4 5 -1 9 17 5 6 6 11 14 -3 21
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 9 1 7 1 3 3 0 10 8 3 2 3 5 4 1 11 17 4 9 4 8 7 1 21
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 5 1 3 1 2 11 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 4 9 4 7 6 1 21
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 6 0 3 1 2 12 9 2 3 4 6 9 -3 9 17 4 9 4 9 10 -1 21
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 2 2 4 9 11 -2 8 9 2 6 1 5 3 2 12 17 4 8 5 14 14 0 20
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 9 2 4 3 4 6 -2 10 8 2 4 2 3 4 -1 10 17 4 8 5 7 10 -3 20
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 3 7 1 7 4 3 16 6 0 4 2 2 4 -2 4 17 3 11 3 9 8 1 20
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 2 4 3 8 10 -2 10 8 1 4 3 2 4 -2 7 17 3 8 6 10 14 -4 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 7 2 2 3 4 5 -1 8 10 1 4 5 8 12 -4 7 17 3 6 8 12 17 -5 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 10 1 6 3 4 5 -1 9 7 0 6 1 3 6 -3 6 17 1 12 4 7 11 -4 15
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 1 5 3 6 10 -4 8 8 0 3 5 1 8 -7 3 17 1 8 8 7 18 -11 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 0 3 5 0 6 -6 3 9 0 6 3 3 7 -4 6 17 0 9 8 3 13 -10 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 6 1 1 23 9 14 19 9 6 0 3 18 9 9 18 17 12 1 4 41 18 23 37
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 5 2 1 13 8 5 17 9 5 3 1 16 11 5 18 17 10 5 2 29 19 10 35
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 8 1 0 17 4 13 25 8 1 4 3 13 17 -4 7 17 9 5 3 30 21 9 32
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 2 1 15 10 5 20 8 2 5 1 14 13 1 11 17 8 7 2 29 23 6 31
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 16 8 8 14 9 5 0 4 11 11 0 15 17 9 2 6 27 19 8 29
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 2 3 3 13 15 -2 9 9 5 2 2 18 8 10 17 17 7 5 5 31 23 8 26
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 5 2 19 16 3 14 7 3 3 1 12 10 2 12 17 6 8 3 31 26 5 26
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 10 5 3 2 13 10 3 18 7 1 5 1 6 10 -4 8 17 6 8 3 19 20 -1 26
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 3 2 3 15 17 -2 11 9 4 2 3 14 8 6 14 17 7 4 6 29 25 4 25
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 9 3 4 2 13 9 4 13 8 3 1 4 15 13 2 10 17 6 5 6 28 22 6 23
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 4 2 5 6 -1 10 9 2 5 2 10 12 -2 11 17 4 9 4 15 18 -3 21
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 7 1 5 1 9 12 -3 8 10 3 4 3 14 16 -2 13 17 4 9 4 23 28 -5 21
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 4 2 10 11 -1 10 9 3 1 5 13 16 -3 10 17 5 5 7 23 27 -4 20
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 1 3 7 10 -3 10 10 2 3 5 10 15 -5 9 17 5 4 8 17 25 -8 19
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 4 3 4 13 12 1 15 6 0 3 3 3 8 -5 3 17 4 6 7 16 20 -4 18
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 9 2 4 3 7 11 -4 10 8 1 4 3 7 10 -3 7 17 3 8 6 14 21 -7 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 2 4 17 17 0 11 8 0 4 4 5 9 -4 4 17 3 6 8 22 26 -4 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 7 2 2 3 8 9 -1 8 10 1 1 8 12 21 -9 4 17 3 3 11 20 30 -10 12
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 3 1 5 13 15 -2 10 8 0 2 6 2 15 -13 2 17 3 3 11 15 30 -15 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 3 4 4 12 -8 6 9 1 2 6 8 18 -10 5 17 2 5 10 12 30 -18 11
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 02 - 11 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1---1 - 5--1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0----2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 1--1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-2 - 1---7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 3--0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0---3 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
-2 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1-----0 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 1---1 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VASAS FC
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BFC SIÓFOK
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
02. 03. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 10. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 17. 14:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 24. 14:00
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
03. 03. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
03. 06. 19:00
ZTE FC
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 10. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 17. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
03. 31. 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
04. 07. 16:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 14. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
04. 21. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 28. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 01. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 01. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
05. 01. 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 05. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 12. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
05. 19. 17:00
VÁC FC

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 03. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
02. 10. 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
02. 17. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
02. 24. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
03. 10. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 17. 15:00
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
03. 31. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 07. 16:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 14. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 21. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
04. 28. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 05. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 12. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 19. 17:00
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol