Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 17. forduló

2018.11.11 - 13:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
RADVÁNYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
VEIZER ROLAND
Asszisztensek
BUZÁS BALÁZS, GARAI PÉTER
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

OLDAL TIBOR

2'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 17 12 1 4 41 18 23 37 11.1
2 ZTE FC ZTE FC 17 10 5 2 29 19 10 35 10.5
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 9 5 3 30 21 9 32 11.8
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 17 8 7 2 29 23 6 31 10.8
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 17 9 2 6 27 19 8 29 10.7
6 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 17 7 5 5 31 23 8 26 11.2
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 17 6 8 3 31 26 5 26 10.5
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 17 6 8 3 19 20 -1 26 10.5
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 17 7 4 6 29 25 4 25 10.6
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 17 6 5 6 28 22 6 23 10.2
11 VÁC FC VÁC FC 17 4 9 4 15 18 -3 21 10.4
12 VASAS FC VASAS FC 17 4 9 4 23 28 -5 21 10.7
13 DOROGI FC DOROGI FC 17 5 5 7 23 27 -4 20 10.9
14 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 5 4 8 17 25 -8 19 9.9
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 17 4 6 7 16 20 -4 18 9.7
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 17 3 8 6 14 21 -7 17 10.3
17 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  17 3 6 8 22 26 -4 15 10.8
18 BSS MONOR BSS MONOR 17 3 3 11 20 30 -10 12 10.1
19 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 17 3 3 11 15 30 -15 12 9.3
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 2 5 10 12 30 -18 11 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 6 3 0 9 2 7 21 8 4 3 1 8 5 3 15 17 10 6 1 17 7 10 36
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 5 1 2 12 5 7 16 9 5 2 2 7 3 4 17 17 10 3 4 19 8 11 33
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 3 5 0 6 3 3 14 9 4 3 2 8 6 2 15 17 7 8 2 14 9 5 29
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 9 5 4 14 9 4 2 3 6 7 -1 14 17 8 4 5 15 12 3 28
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 3 2 3 8 7 1 11 9 3 5 1 9 6 3 14 17 6 7 4 17 13 4 25
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 7 3 3 1 5 2 3 12 10 2 6 2 7 7 0 12 17 5 9 3 12 9 3 24
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 2 6 1 6 5 1 12 8 2 5 1 7 5 2 11 17 4 11 2 13 10 3 23
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 10 2 4 4 5 8 -3 10 17 5 7 5 10 11 -1 22
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 3 4 7 9 -2 12 7 2 3 2 4 5 -1 9 17 5 6 6 11 14 -3 21
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 9 1 7 1 3 3 0 10 8 3 2 3 5 4 1 11 17 4 9 4 8 7 1 21
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 5 1 3 1 2 11 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 4 9 4 7 6 1 21
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 6 0 3 1 2 12 9 2 3 4 6 9 -3 9 17 4 9 4 9 10 -1 21
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 2 2 4 9 11 -2 8 9 2 6 1 5 3 2 12 17 4 8 5 14 14 0 20
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 9 2 4 3 4 6 -2 10 8 2 4 2 3 4 -1 10 17 4 8 5 7 10 -3 20
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 3 7 1 7 4 3 16 6 0 4 2 2 4 -2 4 17 3 11 3 9 8 1 20
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 2 4 3 8 10 -2 10 8 1 4 3 2 4 -2 7 17 3 8 6 10 14 -4 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 7 2 2 3 4 5 -1 8 10 1 4 5 8 12 -4 7 17 3 6 8 12 17 -5 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 10 1 6 3 4 5 -1 9 7 0 6 1 3 6 -3 6 17 1 12 4 7 11 -4 15
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 1 5 3 6 10 -4 8 8 0 3 5 1 8 -7 3 17 1 8 8 7 18 -11 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 0 3 5 0 6 -6 3 9 0 6 3 3 7 -4 6 17 0 9 8 3 13 -10 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 6 1 1 23 9 14 19 9 6 0 3 18 9 9 18 17 12 1 4 41 18 23 37
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 5 2 1 13 8 5 17 9 5 3 1 16 11 5 18 17 10 5 2 29 19 10 35
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 8 1 0 17 4 13 25 8 1 4 3 13 17 -4 7 17 9 5 3 30 21 9 32
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 2 1 15 10 5 20 8 2 5 1 14 13 1 11 17 8 7 2 29 23 6 31
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 16 8 8 14 9 5 0 4 11 11 0 15 17 9 2 6 27 19 8 29
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 2 3 3 13 15 -2 9 9 5 2 2 18 8 10 17 17 7 5 5 31 23 8 26
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 5 2 19 16 3 14 7 3 3 1 12 10 2 12 17 6 8 3 31 26 5 26
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 10 5 3 2 13 10 3 18 7 1 5 1 6 10 -4 8 17 6 8 3 19 20 -1 26
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 3 2 3 15 17 -2 11 9 4 2 3 14 8 6 14 17 7 4 6 29 25 4 25
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 9 3 4 2 13 9 4 13 8 3 1 4 15 13 2 10 17 6 5 6 28 22 6 23
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 4 2 5 6 -1 10 9 2 5 2 10 12 -2 11 17 4 9 4 15 18 -3 21
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 7 1 5 1 9 12 -3 8 10 3 4 3 14 16 -2 13 17 4 9 4 23 28 -5 21
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 4 2 10 11 -1 10 9 3 1 5 13 16 -3 10 17 5 5 7 23 27 -4 20
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 1 3 7 10 -3 10 10 2 3 5 10 15 -5 9 17 5 4 8 17 25 -8 19
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 4 3 4 13 12 1 15 6 0 3 3 3 8 -5 3 17 4 6 7 16 20 -4 18
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 9 2 4 3 7 11 -4 10 8 1 4 3 7 10 -3 7 17 3 8 6 14 21 -7 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 2 4 17 17 0 11 8 0 4 4 5 9 -4 4 17 3 6 8 22 26 -4 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 7 2 2 3 8 9 -1 8 10 1 1 8 12 21 -9 4 17 3 3 11 20 30 -10 12
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 3 1 5 13 15 -2 10 8 0 2 6 2 15 -13 2 17 3 3 11 15 30 -15 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 3 4 4 12 -8 6 9 1 2 6 8 18 -10 5 17 2 5 10 12 30 -18 11
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 02 - 11 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1---1 - 5--1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0----2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 1--1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-2 - 1---7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 3--0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0---3 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
-2 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1-----0 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 1---1 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2018. 07. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 07. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 05. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 05. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 19. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CEGLÉDI VSE
2018. 12. 02. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 02. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2018. 12. 09. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 09. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 16. 13:00
ETO Stadion
2018. 12. 16. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 10. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2019. 02. 17. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 17. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 01. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 12. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
VASAS FC
2019. 05. 19. 14:30
Siófok Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom