Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 18. forduló

2018.11.25 - 17:00

Balmazújváros, Balmazújvárosi Városi Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KOVÁCS J. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
HORVÁTH TIBOR
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, BERTALAN DÁVID
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
90'
45'

Gólok

KÓRÓDI NÁNDOR

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

65'

KOVÁCS DÁVID

 

1 - 2

90'

KERCSÓ BENCE ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 18 13 1 4 42 18 24 40 10.8
2 ZTE FC ZTE FC 18 11 5 2 33 20 13 38 10.9
3 BUDAÖRS BUDAÖRS 18 10 2 6 28 19 9 32 11.1
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 18 9 5 4 30 22 8 32 11.1
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 18 8 8 2 31 25 6 32 10.9
6 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 18 7 6 5 31 23 8 27 11.1
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 18 6 9 3 33 28 5 27 11.1
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 18 6 8 4 19 22 -3 26 10.5
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 18 7 4 7 29 27 2 25 10.9
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 18 6 6 6 28 22 6 24 10
11 VASAS FC VASAS FC 18 5 9 4 28 29 -1 24 10.9
12 VÁC FC VÁC FC 18 5 9 4 17 18 -1 24 10.1
13 DOROGI FC DOROGI FC 18 5 6 7 25 29 -4 21 10.5
14 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 18 5 4 9 18 30 -12 19 9.9
15 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  18 4 6 8 24 26 -2 18 10.8
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 18 4 6 8 17 22 -5 18 10.1
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 18 3 8 7 14 22 -8 17 9.9
18 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 18 4 3 11 17 31 -14 15 9.6
19 BSS MONOR BSS MONOR 18 3 3 12 21 34 -13 12 9.6
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 2 6 10 14 32 -18 12 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 5 1 2 12 5 7 16 10 6 2 2 8 3 5 20 18 11 3 4 20 8 12 36
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 6 3 1 9 3 6 21 8 4 3 1 8 5 3 15 18 10 6 2 17 8 9 36
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 3 5 0 6 3 3 14 10 5 3 2 9 6 3 18 18 8 8 2 15 9 6 32
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 9 5 4 14 10 5 2 3 7 7 0 17 18 9 4 5 16 12 4 31
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 8 4 3 1 7 3 4 15 10 2 6 2 7 7 0 12 18 6 9 3 14 10 4 27
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 3 2 3 8 7 1 11 10 3 6 1 9 6 3 15 18 6 8 4 17 13 4 26
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 5 1 3 1 2 11 10 3 4 3 6 5 1 13 18 5 9 4 9 6 3 24
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 2 7 1 7 6 1 13 8 2 5 1 7 5 2 11 18 4 12 2 14 11 3 24
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 7 1 8 4 4 19 6 0 4 2 2 4 -2 4 18 4 11 3 10 8 2 23
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 11 2 4 5 6 10 -4 10 18 5 7 6 11 13 -2 22
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 4 4 8 10 -2 13 7 2 3 2 4 5 -1 9 18 5 7 6 12 15 -3 22
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 10 1 8 1 3 3 0 11 8 3 2 3 5 4 1 11 18 4 10 4 8 7 1 22
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 6 0 3 1 2 12 10 2 4 4 7 10 -3 10 18 4 10 4 10 11 -1 22
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 2 2 4 9 11 -2 8 10 2 6 2 5 4 1 12 18 4 8 6 14 15 -1 20
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 3 4 3 9 10 -1 13 8 1 4 3 2 4 -2 7 18 4 8 6 11 14 -3 20
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 10 2 4 4 4 7 -3 10 8 2 4 2 3 4 -1 10 18 4 8 6 7 11 -4 20
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 8 2 2 4 4 6 -2 8 10 1 4 5 8 12 -4 7 18 3 6 9 12 18 -6 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 11 1 6 4 4 7 -3 9 7 0 6 1 3 6 -3 6 18 1 12 5 7 13 -6 15
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 1 5 3 6 10 -4 8 9 0 3 6 1 9 -8 3 18 1 8 9 7 19 -12 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 0 3 5 0 6 -6 3 10 0 7 3 4 8 -4 7 18 0 10 8 4 14 -10 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 6 1 1 23 9 14 19 10 7 0 3 19 9 10 21 18 13 1 4 42 18 24 40
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 5 2 1 13 8 5 17 10 6 3 1 20 12 8 21 18 11 5 2 33 20 13 38
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 16 8 8 14 10 6 0 4 12 11 1 18 18 10 2 6 28 19 9 32
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 8 1 1 17 5 12 25 8 1 4 3 13 17 -4 7 18 9 5 4 30 22 8 32
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 6 3 1 17 12 5 21 8 2 5 1 14 13 1 11 18 8 8 2 31 25 6 32
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 2 3 3 13 15 -2 9 10 5 3 2 18 8 10 18 18 7 6 5 31 23 8 27
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 6 2 21 18 3 15 7 3 3 1 12 10 2 12 18 6 9 3 33 28 5 27
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 11 5 3 3 13 12 1 18 7 1 5 1 6 10 -4 8 18 6 8 4 19 22 -3 26
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 3 2 3 15 17 -2 11 10 4 2 4 14 10 4 14 18 7 4 7 29 27 2 25
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 10 3 5 2 13 9 4 14 8 3 1 4 15 13 2 10 18 6 6 6 28 22 6 24
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 8 2 5 1 14 13 1 11 10 3 4 3 14 16 -2 13 18 5 9 4 28 29 -1 24
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 4 2 5 6 -1 10 10 3 5 2 12 12 0 14 18 5 9 4 17 18 -1 24
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 4 2 10 11 -1 10 10 3 2 5 15 18 -3 11 18 5 6 7 25 29 -4 21
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 1 3 7 10 -3 10 11 2 3 6 11 20 -9 9 18 5 4 9 18 30 -12 19
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 4 2 4 19 17 2 14 8 0 4 4 5 9 -4 4 18 4 6 8 24 26 -2 18
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 3 5 14 14 0 15 6 0 3 3 3 8 -5 3 18 4 6 8 17 22 -5 18
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 10 2 4 4 7 12 -5 10 8 1 4 3 7 10 -3 7 18 3 8 7 14 22 -8 17
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 3 1 5 13 15 -2 10 9 1 2 6 4 16 -12 5 18 4 3 11 17 31 -14 15
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 8 2 2 4 9 13 -4 8 10 1 1 8 12 21 -9 4 18 3 3 12 21 34 -13 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 3 4 4 12 -8 6 10 1 3 6 10 20 -10 6 18 2 6 10 14 32 -18 12
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1-1 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 1---1 - 5--1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0----2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 1--1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3--0 - 0--1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-2 - 1---7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1-1 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 3--0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0--2 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
-2 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1-----0 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0---5 - 11 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 1---1 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VASAS FC
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BFC SIÓFOK
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
02. 03. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 10. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 17. 14:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 24. 14:00
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
03. 03. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
03. 06. 19:00
ZTE FC
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 10. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 17. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
03. 31. 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
04. 07. 16:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 14. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
04. 21. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 28. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 01. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 01. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
05. 01. 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 05. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 12. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
05. 19. 17:00
VÁC FC

BUDAFOKI MTE

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 03. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 10. 14:00
BFC SIÓFOK
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 17. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 24. 14:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 03. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 06. 19:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 10. 14:30
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 17. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 31. 16:00
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 07. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 14. 16:30
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 21. 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
04. 28. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 05. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 12. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol