Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 18. forduló

2018.11.25 - 13:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Asszisztensek
KORMÁNYOS II. GÁBOR, SZVETNYIK BENCE
BSS MONOR
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

BABATI BENJAMIN
TÓTH BARNA

65'

1 - 1

 

 

1 - 2

68'

BEDI BENCE

 

1 - 3

74'

BABATI BENJAMIN

 

1 - 4

89'

KARACS DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 18 13 1 4 42 18 24 40 10.8
2 ZTE FC ZTE FC 18 11 5 2 33 20 13 38 10.9
3 BUDAÖRS BUDAÖRS 18 10 2 6 28 19 9 32 11.1
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 18 9 5 4 30 22 8 32 11.1
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 18 8 8 2 31 25 6 32 10.9
6 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 18 7 6 5 31 23 8 27 11.1
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 18 6 9 3 33 28 5 27 11.1
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 18 6 8 4 19 22 -3 26 10.5
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 18 7 4 7 29 27 2 25 10.9
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 18 6 6 6 28 22 6 24 10
11 VASAS FC VASAS FC 18 5 9 4 28 29 -1 24 10.9
12 VÁC FC VÁC FC 18 5 9 4 17 18 -1 24 10.1
13 DOROGI FC DOROGI FC 18 5 6 7 25 29 -4 21 10.5
14 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 18 5 4 9 18 30 -12 19 9.9
15 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  18 4 6 8 24 26 -2 18 10.8
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 18 4 6 8 17 22 -5 18 10.1
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 18 3 8 7 14 22 -8 17 9.9
18 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 18 4 3 11 17 31 -14 15 9.6
19 BSS MONOR BSS MONOR 18 3 3 12 21 34 -13 12 9.6
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 2 6 10 14 32 -18 12 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 5 1 2 12 5 7 16 10 6 2 2 8 3 5 20 18 11 3 4 20 8 12 36
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 6 3 1 9 3 6 21 8 4 3 1 8 5 3 15 18 10 6 2 17 8 9 36
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 3 5 0 6 3 3 14 10 5 3 2 9 6 3 18 18 8 8 2 15 9 6 32
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 9 5 4 14 10 5 2 3 7 7 0 17 18 9 4 5 16 12 4 31
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 8 4 3 1 7 3 4 15 10 2 6 2 7 7 0 12 18 6 9 3 14 10 4 27
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 3 2 3 8 7 1 11 10 3 6 1 9 6 3 15 18 6 8 4 17 13 4 26
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 5 1 3 1 2 11 10 3 4 3 6 5 1 13 18 5 9 4 9 6 3 24
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 2 7 1 7 6 1 13 8 2 5 1 7 5 2 11 18 4 12 2 14 11 3 24
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 7 1 8 4 4 19 6 0 4 2 2 4 -2 4 18 4 11 3 10 8 2 23
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 11 2 4 5 6 10 -4 10 18 5 7 6 11 13 -2 22
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 4 4 8 10 -2 13 7 2 3 2 4 5 -1 9 18 5 7 6 12 15 -3 22
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 10 1 8 1 3 3 0 11 8 3 2 3 5 4 1 11 18 4 10 4 8 7 1 22
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 6 0 3 1 2 12 10 2 4 4 7 10 -3 10 18 4 10 4 10 11 -1 22
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 2 2 4 9 11 -2 8 10 2 6 2 5 4 1 12 18 4 8 6 14 15 -1 20
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 3 4 3 9 10 -1 13 8 1 4 3 2 4 -2 7 18 4 8 6 11 14 -3 20
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 10 2 4 4 4 7 -3 10 8 2 4 2 3 4 -1 10 18 4 8 6 7 11 -4 20
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 8 2 2 4 4 6 -2 8 10 1 4 5 8 12 -4 7 18 3 6 9 12 18 -6 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 11 1 6 4 4 7 -3 9 7 0 6 1 3 6 -3 6 18 1 12 5 7 13 -6 15
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 1 5 3 6 10 -4 8 9 0 3 6 1 9 -8 3 18 1 8 9 7 19 -12 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 0 3 5 0 6 -6 3 10 0 7 3 4 8 -4 7 18 0 10 8 4 14 -10 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 8 6 1 1 23 9 14 19 10 7 0 3 19 9 10 21 18 13 1 4 42 18 24 40
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 5 2 1 13 8 5 17 10 6 3 1 20 12 8 21 18 11 5 2 33 20 13 38
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 8 4 2 2 16 8 8 14 10 6 0 4 12 11 1 18 18 10 2 6 28 19 9 32
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 8 1 1 17 5 12 25 8 1 4 3 13 17 -4 7 18 9 5 4 30 22 8 32
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 6 3 1 17 12 5 21 8 2 5 1 14 13 1 11 18 8 8 2 31 25 6 32
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 8 2 3 3 13 15 -2 9 10 5 3 2 18 8 10 18 18 7 6 5 31 23 8 27
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 6 2 21 18 3 15 7 3 3 1 12 10 2 12 18 6 9 3 33 28 5 27
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 11 5 3 3 13 12 1 18 7 1 5 1 6 10 -4 8 18 6 8 4 19 22 -3 26
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 8 3 2 3 15 17 -2 11 10 4 2 4 14 10 4 14 18 7 4 7 29 27 2 25
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 10 3 5 2 13 9 4 14 8 3 1 4 15 13 2 10 18 6 6 6 28 22 6 24
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 8 2 5 1 14 13 1 11 10 3 4 3 14 16 -2 13 18 5 9 4 28 29 -1 24
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 8 2 4 2 5 6 -1 10 10 3 5 2 12 12 0 14 18 5 9 4 17 18 -1 24
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 8 2 4 2 10 11 -1 10 10 3 2 5 15 18 -3 11 18 5 6 7 25 29 -4 21
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 7 3 1 3 7 10 -3 10 11 2 3 6 11 20 -9 9 18 5 4 9 18 30 -12 19
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 4 2 4 19 17 2 14 8 0 4 4 5 9 -4 4 18 4 6 8 24 26 -2 18
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 3 5 14 14 0 15 6 0 3 3 3 8 -5 3 18 4 6 8 17 22 -5 18
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 10 2 4 4 7 12 -5 10 8 1 4 3 7 10 -3 7 18 3 8 7 14 22 -8 17
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 9 3 1 5 13 15 -2 10 9 1 2 6 4 16 -12 5 18 4 3 11 17 31 -14 15
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 8 2 2 4 9 13 -4 8 10 1 1 8 12 21 -9 4 18 3 3 12 21 34 -13 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 3 4 4 12 -8 6 10 1 3 6 10 20 -10 6 18 2 6 10 14 32 -18 12
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1-1 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 1---1 - 5--1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0----2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 1--1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3--0 - 0--1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-2 - 1---7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1-1 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 3--0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0--2 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
-2 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1-----0 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0---5 - 11 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 1---1 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 03. 14:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
02. 10. 14:00
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 17. 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 24. 14:00
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 03. 14:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 10. 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 17. 15:00
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 31. 16:00
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 07. 16:30
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 14. 16:30
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 21. 17:00
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
04. 28. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 01. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 05. 17:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE

ZTE FC

2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
ZTE FC
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VASAS FC
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
02. 03. 18:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 10. 17:00
ZTE FC
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
02. 17. 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
02. 24. 18:00
ZTE FC
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
03. 06. 19:00
ZTE FC
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 10. 17:00
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 15:00
ZTE FC
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 31. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 07. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 14. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 21. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 28. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
05. 01. 17:00
ZTE FC
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 05. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 19. 17:00
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol