Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 2. forduló

2018.08.05 - 19:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
OLÁH GÁBOR
Tartalékjátékvezető
HORVÁTH TIBOR
Asszisztensek
KOVÁCS II. GÁBOR, MÁYER GÁBOR
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

PUSKÁS ZOLTÁN

11'

1 - 0

 

NAGY PATRIK

26'

2 - 0

 

SZARKA ÁKOS

34'

3 - 0

 

HEFFLER NORBERT

60'

4 - 0

 

VÓLENT ROLAND

92'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 7 0 7 6 17
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 2 0 0 6 1 5 6 19
3 VASAS FC VASAS FC 2 2 0 0 4 2 2 6 14
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 5 2 3 4 10.5
5 ZTE FC ZTE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 15.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 1 1 0 3 2 1 4 7
7 VÁC FC VÁC FC 2 1 1 0 3 2 1 4 12.5
8 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  2 1 1 0 2 1 1 4 14
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 2 1 0 1 4 1 3 3 11
11 BSS MONOR BSS MONOR 2 1 0 1 3 2 1 3 11
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5
13 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 2 3 -1 1 11.5
14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 7
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 1 1 1 4 -3 1 6.5
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 3 7 -4 1 11
17 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 2 0 0 2 2 4 -2 0 5
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 5
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 2 5 -3 0 8
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 0 9 -9 0 1.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2
12 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
17 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
20 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 6 1 5 6
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 1 3 3
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--------1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
------------3 - 0------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-----------------
BUDAFOKI MTE
-----------------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------------
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1---------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-------------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 0---
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2---------
KAZINCBARCIKA
----------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
---------------0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1--------------
VASAS FC
------------2 - 1------
ZTE FC
--------1 - 1----------

Meccsek

GYIRMÓT FC GYŐR

2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
ZTE FC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VASAS FC
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT FC GYŐR

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom