Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 2. forduló

2018.08.05 - 19:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
TAKÁCS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
SZABÓ LEVENTE
Asszisztensek
SZALAI DÁNIEL, SZILÁGYI NORBERT
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

BIRTALAN BOTOND
PÖLÖSKEI PÉTER

17'

1 - 1

 

 

1 - 2

61'

ÁDÁM MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 7 0 7 6 17
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 2 0 0 6 1 5 6 19
3 VASAS FC VASAS FC 2 2 0 0 4 2 2 6 14
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 5 2 3 4 10.5
5 ZTE FC ZTE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 15.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 1 1 0 3 2 1 4 7
7 VÁC FC VÁC FC 2 1 1 0 3 2 1 4 12.5
8 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  2 1 1 0 2 1 1 4 14
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 2 1 0 1 4 1 3 3 11
11 BSS MONOR BSS MONOR 2 1 0 1 3 2 1 3 11
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5
13 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 2 3 -1 1 11.5
14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 7
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 1 1 1 4 -3 1 6.5
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 3 7 -4 1 11
17 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 2 0 0 2 2 4 -2 0 5
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 5
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 2 5 -3 0 8
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 0 9 -9 0 1.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2
12 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
17 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
20 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 6 1 5 6
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 1 3 3
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--------1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
------------3 - 0------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-----------------
BUDAFOKI MTE
-----------------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------------
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1---------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-------------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 0---
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2---------
KAZINCBARCIKA
----------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
---------------0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1--------------
VASAS FC
------------2 - 1------
ZTE FC
--------1 - 1----------

Meccsek

BUDAFOKI MTE

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 03. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 10. 14:00
BFC SIÓFOK
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 17. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
02. 24. 14:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 03. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 06. 19:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 10. 14:30
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 17. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 31. 16:00
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 07. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 14. 16:30
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 21. 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
04. 28. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 05. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 12. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
05. 19. 17:00
BUDAFOKI MTE

VASAS FC

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
VASAS FC
2018. 08. 19. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 08. 26. 18:30
ETO Stadion
2018. 08. 26. 18:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VASAS FC
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 02. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 09. 02. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS FC
2018. 09. 16. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 16. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VASAS FC
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
VASAS FC
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DOROGI FC
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VASAS FC
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VASAS FC
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CEGLÉDI VSE
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VASAS FC
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
02. 03. 14:00
BFC SIÓFOK
2019. 02. 10. 14:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 02. 10. 14:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
02. 10. 14:00
VASAS FC
2019. 02. 17. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
02. 17. 14:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 24. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 24. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 24. 17:00
VASAS FC
2019. 03. 03. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 03. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
03. 03. 18:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 06. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
03. 06. 19:00
VASAS FC
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
03. 10. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 17. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 31. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 31. 17:00
VÁC FC
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 07. 16:30
VASAS FC
2019. 04. 14. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
04. 14. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 04. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 21. 17:00
VASAS FC
2019. 04. 28. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
04. 28. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 01. 17:00
VASAS FC
2019. 05. 05. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 05. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
05. 12. 17:00
VASAS FC
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 19. 17:00
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol