Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 23. forduló

2019.02.10 - 14:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILÁGYI SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
NAGY NORBERT
Asszisztensek
HORVÁTH RÓBERT, TŐKÉS RÓBERT
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

MIHÁLY DÁVID

49'

1 - 0

 

 

1 - 1

91'

FORGÁCS ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 23 15 2 6 51 24 27 47 11.2
2 ZTE FC ZTE FC 23 14 5 4 47 29 18 47 10.7
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 23 12 8 3 38 27 11 44 10.4
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 23 13 2 8 37 26 11 41 10.3
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 23 11 6 6 37 27 10 39 10.7
6 VASAS FC VASAS FC 23 9 9 5 40 37 3 36 11.4
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 23 10 5 8 39 31 8 35 11.3
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 23 8 10 5 42 37 5 34 10.7
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 23 8 7 8 37 28 9 31 10.7
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 23 8 6 9 34 31 3 30 10.6
11 DOROGI FC DOROGI FC 23 7 8 8 32 33 -1 29 11
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  23 7 7 9 34 32 2 28 10.7
13 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 23 6 10 7 24 37 -13 28 10.1
14 VÁC FC VÁC FC 23 5 12 6 20 25 -5 27 10
15 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 23 7 3 13 27 41 -14 24 10.5
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 23 5 9 9 22 33 -11 24 10.3
17 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 23 6 5 12 24 43 -19 23 9.9
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 23 5 8 10 18 30 -12 23 9.6
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 23 4 8 11 21 35 -14 20 9.7
20 BSS MONOR BSS MONOR 23 3 4 16 26 44 -18 13 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 6 4 2 9 4 5 22 11 5 4 2 11 7 4 19 23 11 8 4 20 11 9 41
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 11 5 2 4 12 7 5 17 12 7 2 3 11 5 6 23 23 12 4 7 23 12 11 40
3 BSS MONOR BUDAÖRS 11 5 3 3 13 9 4 18 12 6 3 3 8 7 1 21 23 11 6 6 21 16 5 39
4 BSS MONOR ZTE FC 11 4 6 1 9 4 5 18 12 6 3 3 11 8 3 21 23 10 9 4 20 12 8 39
5 BSS MONOR VASAS FC 10 5 4 1 10 3 7 19 13 4 7 2 9 7 2 19 23 9 11 3 19 10 9 38
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 3 7 2 8 7 1 16 11 4 6 1 9 5 4 18 23 7 13 3 17 12 5 34
7 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 4 3 13 10 3 19 11 3 4 4 5 6 -1 13 23 8 8 7 18 16 2 32
8 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 4 5 10 12 -2 16 10 4 3 3 8 9 -1 15 23 8 7 8 18 21 -3 31
9 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 11 4 3 4 11 8 3 15 12 3 7 2 9 7 2 16 23 7 10 6 20 15 5 31
10 BSS MONOR SOROKSÁR SC 12 4 3 5 12 12 0 15 11 3 6 2 7 4 3 15 23 7 9 7 19 16 3 30
11 BSS MONOR VÁC FC 11 3 7 1 5 2 3 16 12 3 4 5 6 8 -2 13 23 6 11 6 11 10 1 29
12 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 12 2 9 1 4 3 1 15 11 3 5 3 6 5 1 14 23 5 14 4 10 8 2 29
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 4 8 1 8 4 4 20 10 0 7 3 2 6 -4 7 23 4 15 4 10 10 0 27
14 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 10 4 4 2 8 7 1 16 13 2 4 7 6 14 -8 10 23 6 8 9 14 21 -7 26
15 BSS MONOR BFC SIÓFOK 11 3 4 4 5 7 -2 13 12 2 7 3 5 9 -4 13 23 5 11 7 10 16 -6 26
16 BSS MONOR DOROGI FC 12 2 9 1 4 4 0 15 11 2 5 4 8 11 -3 11 23 4 14 5 12 15 -3 26
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 12 3 6 3 11 12 -1 15 11 0 4 7 2 13 -11 4 23 3 10 10 13 25 -12 19
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 1 7 5 5 10 -5 10 10 0 8 2 3 9 -6 8 23 1 15 7 8 19 -11 18
19 BSS MONOR BSS MONOR 10 2 3 5 5 8 -3 9 13 1 5 7 9 15 -6 8 23 3 8 12 14 23 -9 17
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 1 5 5 2 6 -4 8 12 0 8 4 4 9 -5 8 23 1 13 9 6 15 -9 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 11 7 1 3 27 11 16 22 12 8 1 3 24 13 11 25 23 15 2 6 51 24 27 47
2 BSS MONOR ZTE FC 11 7 2 2 24 14 10 23 12 7 3 2 23 15 8 24 23 14 5 4 47 29 18 47
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 7 3 2 19 14 5 24 11 5 5 1 19 13 6 20 23 12 8 3 38 27 11 44
4 BSS MONOR BUDAÖRS 11 6 2 3 23 13 10 20 12 7 0 5 14 13 1 21 23 13 2 8 37 26 11 41
5 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 9 1 2 20 7 13 28 11 2 5 4 17 20 -3 11 23 11 6 6 37 27 10 39
6 BSS MONOR VASAS FC 10 3 5 2 18 17 1 14 13 6 4 3 22 20 2 22 23 9 9 5 40 37 3 36
7 BSS MONOR SOROKSÁR SC 12 5 3 4 23 21 2 18 11 5 2 4 16 10 6 17 23 10 5 8 39 31 8 35
8 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 6 3 25 22 3 18 10 4 4 2 17 15 2 16 23 8 10 5 42 37 5 34
9 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 11 3 4 4 19 17 2 13 12 5 3 4 18 11 7 18 23 8 7 8 37 28 9 31
10 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 12 5 5 2 16 10 6 20 11 3 1 7 18 21 -3 10 23 8 6 9 34 31 3 30
11 BSS MONOR DOROGI FC 12 4 5 3 16 14 2 17 11 3 3 5 16 19 -3 12 23 7 8 8 32 33 -1 29
12 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 3 4 24 19 5 18 11 2 4 5 10 13 -3 10 23 7 7 9 34 32 2 28
13 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 5 4 4 17 17 0 19 10 1 6 3 7 20 -13 9 23 6 10 7 24 37 -13 28
14 BSS MONOR VÁC FC 11 2 7 2 7 8 -1 13 12 3 5 4 13 17 -4 14 23 5 12 6 20 25 -5 27
15 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 12 6 1 5 20 19 1 19 11 1 2 8 7 22 -15 5 23 7 3 13 27 41 -14 24
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 11 3 4 4 8 12 -4 13 12 2 5 5 14 21 -7 11 23 5 9 9 22 33 -11 24
17 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 10 4 2 4 12 18 -6 14 13 2 3 8 12 25 -13 9 23 6 5 12 24 43 -19 23
18 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 5 3 5 15 14 1 18 10 0 5 5 3 16 -13 5 23 5 8 10 18 30 -12 23
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 3 3 5 9 13 -4 12 12 1 5 6 12 22 -10 8 23 4 8 11 21 35 -14 20
20 BSS MONOR BSS MONOR 10 2 3 5 11 17 -6 9 13 1 1 11 15 27 -12 4 23 3 4 16 26 44 -18 13
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1-1 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0-----1 - 2
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 1---1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2---2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
--2 - 11 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
-0 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1--1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0-2 - 12 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2--2 - 0-2 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 2-5 - 0-2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 32 - 2--1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-3 - 01 - 3--0 - 2-2 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 04 - 1--0 - 1--1 - 0-1 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1-0 - 34 - 32 - 1--1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 0-1 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-1 - 1--1 - 10 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 1----2 - 3

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 11. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 25. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 25. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VASAS FC
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom