Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 24. forduló

2019.02.17 - 14:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KOVÁCS GERGELY
Tartalékjátékvezető
OLÁH GÁBOR
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, KULMAN TAMÁS
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 24 16 2 6 54 25 29 50 11
2 ZTE FC ZTE FC 24 15 5 4 49 30 19 50 10.8
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 24 13 8 3 40 28 12 47 10.8
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 24 13 3 8 37 26 11 42 10.4
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 24 11 7 6 39 29 10 40 11.2
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 24 9 10 5 44 38 6 37 11.1
7 VASAS FC VASAS FC 24 9 9 6 40 41 -1 36 11.2
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 24 10 5 9 39 32 7 35 11.3
9 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 24 9 6 9 38 31 7 33 10.5
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 24 8 7 9 37 33 4 31 10.8
11 VÁC FC VÁC FC 24 6 12 6 25 25 0 30 10.2
12 DOROGI FC DOROGI FC 24 7 8 9 33 36 -3 29 10.4
13 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 24 6 11 7 24 37 -13 29 10
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  24 7 7 10 35 34 1 28 10.4
15 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 24 8 3 13 28 41 -13 27 10.4
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 24 5 9 10 23 35 -12 24 10.2
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 24 5 9 10 19 31 -12 24 10.1
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 24 6 5 13 25 45 -20 23 9.5
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 24 4 9 11 22 36 -14 21 10.1
20 BSS MONOR BSS MONOR 24 3 5 16 28 46 -18 14 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 12 5 6 1 11 4 7 21 12 6 3 3 11 8 3 21 24 11 9 4 22 12 10 42
2 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 6 4 2 9 4 5 22 12 5 5 2 12 8 4 20 24 11 9 4 21 12 9 42
3 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 12 5 3 4 13 8 5 18 12 7 2 3 11 5 6 23 24 12 5 7 24 13 11 41
4 BSS MONOR BUDAÖRS 12 5 4 3 13 9 4 19 12 6 3 3 8 7 1 21 24 11 7 6 21 16 5 40
5 BSS MONOR VASAS FC 11 5 4 2 10 6 4 19 13 4 7 2 9 7 2 19 24 9 11 4 19 13 6 38
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 3 7 2 8 7 1 16 12 5 6 1 10 5 5 21 24 8 13 3 18 12 6 37
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 4 5 10 12 -2 16 11 5 3 3 9 9 0 18 24 9 7 8 19 21 -2 34
8 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 4 3 13 10 3 19 12 3 4 5 5 8 -3 13 24 8 8 8 18 18 0 32
9 BSS MONOR VÁC FC 11 3 7 1 5 2 3 16 13 4 4 5 8 8 0 16 24 7 11 6 13 10 3 32
10 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 12 2 9 1 4 3 1 15 12 4 5 3 9 5 4 17 24 6 14 4 13 8 5 32
11 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 12 4 3 5 11 10 1 15 12 3 7 2 9 7 2 16 24 7 10 7 20 17 3 31
12 BSS MONOR SOROKSÁR SC 13 4 4 5 12 12 0 16 11 3 6 2 7 4 3 15 24 7 10 7 19 16 3 31
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 4 8 1 8 4 4 20 11 0 8 3 3 7 -4 8 24 4 16 4 11 11 0 28
14 BSS MONOR DOROGI FC 12 2 9 1 4 4 0 15 12 2 6 4 9 12 -3 12 24 4 15 5 13 16 -3 27
15 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 11 4 4 3 8 8 0 16 13 2 4 7 6 14 -8 10 24 6 8 10 14 22 -8 26
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 12 3 4 5 5 8 -3 13 12 2 7 3 5 9 -4 13 24 5 11 8 10 17 -7 26
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 12 3 6 3 11 12 -1 15 12 0 5 7 2 13 -11 5 24 3 11 10 13 25 -12 20
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 1 7 5 5 10 -5 10 11 0 9 2 3 9 -6 9 24 1 16 7 8 19 -11 19
19 BSS MONOR BSS MONOR 11 2 4 5 6 9 -3 10 13 1 5 7 9 15 -6 8 24 3 9 12 15 24 -9 18
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 1 6 5 3 7 -4 9 12 0 8 4 4 9 -5 8 24 1 14 9 7 16 -9 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 12 8 1 3 30 12 18 25 12 8 1 3 24 13 11 25 24 16 2 6 54 25 29 50
2 BSS MONOR ZTE FC 12 8 2 2 26 15 11 26 12 7 3 2 23 15 8 24 24 15 5 4 49 30 19 50
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 7 3 2 19 14 5 24 12 6 5 1 21 14 7 23 24 13 8 3 40 28 12 47
4 BSS MONOR BUDAÖRS 12 6 3 3 23 13 10 21 12 7 0 5 14 13 1 21 24 13 3 8 37 26 11 42
5 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 12 9 1 2 20 7 13 28 12 2 6 4 19 22 -3 12 24 11 7 6 39 29 10 40
6 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 6 3 25 22 3 18 11 5 4 2 19 16 3 19 24 9 10 5 44 38 6 37
7 BSS MONOR VASAS FC 11 3 5 3 18 21 -3 14 13 6 4 3 22 20 2 22 24 9 9 6 40 41 -1 36
8 BSS MONOR SOROKSÁR SC 13 5 3 5 23 22 1 18 11 5 2 4 16 10 6 17 24 10 5 9 39 32 7 35
9 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 12 5 5 2 16 10 6 20 12 4 1 7 22 21 1 13 24 9 6 9 38 31 7 33
10 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 12 3 4 5 19 22 -3 13 12 5 3 4 18 11 7 18 24 8 7 9 37 33 4 31
11 BSS MONOR VÁC FC 11 2 7 2 7 8 -1 13 13 4 5 4 18 17 1 17 24 6 12 6 25 25 0 30
12 BSS MONOR DOROGI FC 12 4 5 3 16 14 2 17 12 3 3 6 17 22 -5 12 24 7 8 9 33 36 -3 29
13 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 5 4 4 17 17 0 19 11 1 7 3 7 20 -13 10 24 6 11 7 24 37 -13 29
14 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 3 4 24 19 5 18 12 2 4 6 11 15 -4 10 24 7 7 10 35 34 1 28
15 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 12 6 1 5 20 19 1 19 12 2 2 8 8 22 -14 8 24 8 3 13 28 41 -13 27
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 12 3 4 5 9 14 -5 13 12 2 5 5 14 21 -7 11 24 5 9 10 23 35 -12 24
17 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 5 3 5 15 14 1 18 11 0 6 5 4 17 -13 6 24 5 9 10 19 31 -12 24
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 11 4 2 5 13 20 -7 14 13 2 3 8 12 25 -13 9 24 6 5 13 25 45 -20 23
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 3 4 5 10 14 -4 13 12 1 5 6 12 22 -10 8 24 4 9 11 22 36 -14 21
20 BSS MONOR BSS MONOR 11 2 4 5 13 19 -6 10 13 1 1 11 15 27 -12 4 24 3 5 16 28 46 -18 14
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1-1 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0-----1 - 2
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 11 - 2--1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2-0 - 0-2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
--2 - 11 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
-0 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1-1 - 21 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0-2 - 12 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2--2 - 03 - 12 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 2-5 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
-2 - 22 - 00 - 2---2 - 32 - 2--1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 3--0 - 2-2 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 04 - 1--0 - 1--1 - 0-1 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 20 - 1-1 - 3-1 - 1-0 - 34 - 32 - 1--1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 0-1 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-1 - 1--1 - 10 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 12 - 1---2 - 3

Meccsek

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 24. 14:00
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 03. 14:30
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 06. 14:30
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 10. 14:30
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 17. 17:00
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 31. 16:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 07. 16:30
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 14. 16:30
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 21. 17:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 28. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 01. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
05. 05. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 12. 17:00
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
05. 19. 17:00
BUDAÖRS

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
02. 24. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
03. 10. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 17. 15:00
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
03. 31. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 07. 16:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 14. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 21. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
04. 28. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 05. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 12. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 19. 17:00
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol