Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 25. forduló

2019.02.24 - 14:00

Balmazújváros, Balmazújvárosi Városi Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BERÉNYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
MOLNÁR ATTILA
Asszisztensek
MÁRKUS PÉTER, MÁYER GÁBOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

BERKI ISTVÁN

4'

1 - 0

 

BERKI ISTVÁN

18'

2 - 0

 

 

2 - 1

26'

SAJBÁN MÁTÉ

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 25 16 2 7 56 29 27 50 10.9
2 ZTE FC ZTE FC 25 15 5 5 49 31 18 50 10.4
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 25 14 8 3 41 28 13 50 10.4
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 25 12 7 6 41 30 11 43 11.1
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 25 13 3 9 38 28 10 42 10.4
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 25 11 5 9 43 34 9 38 11
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 25 9 11 5 46 40 6 38 11.4
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 25 10 6 9 39 31 8 36 10.9
9 VASAS FC VASAS FC 25 9 9 7 41 43 -2 36 10.9
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 25 9 7 9 39 34 5 34 10.8
11 VÁC FC VÁC FC 25 7 12 6 27 26 1 33 10.6
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  25 8 7 10 37 35 2 31 10.8
13 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 25 6 12 7 25 38 -13 30 10.2
14 DOROGI FC DOROGI FC 25 7 8 10 34 38 -4 29 10.2
15 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 25 8 4 13 30 43 -13 28 10.4
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 25 6 9 10 21 32 -11 27 10
17 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 25 6 6 13 26 46 -20 24 9.6
18 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 25 5 9 11 23 36 -13 24 10.1
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 25 4 9 12 23 38 -15 21 10
20 BSS MONOR BSS MONOR 25 3 5 17 29 48 -19 14 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 6 5 2 10 5 5 23 12 5 5 2 12 8 4 20 25 11 10 4 22 13 9 43
2 BSS MONOR ZTE FC 12 5 6 1 11 4 7 21 13 6 3 4 11 9 2 21 25 11 9 5 22 13 9 42
3 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 12 5 3 4 13 8 5 18 13 7 2 4 11 7 4 23 25 12 5 8 24 15 9 41
4 BSS MONOR BUDAÖRS 12 5 4 3 13 9 4 19 13 6 3 4 9 9 0 21 25 11 7 7 22 18 4 40
5 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 4 7 2 9 7 2 19 12 5 6 1 10 5 5 21 25 9 13 3 19 12 7 40
6 BSS MONOR VASAS FC 11 5 4 2 10 6 4 19 14 4 8 2 10 8 2 20 25 9 12 4 20 14 6 39
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 4 5 10 12 -2 16 12 6 3 3 10 9 1 21 25 10 7 8 20 21 -1 37
8 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 4 3 15 10 5 22 12 3 4 5 5 8 -3 13 25 9 8 8 20 18 2 35
9 BSS MONOR VÁC FC 12 4 7 1 6 2 4 19 13 4 4 5 8 8 0 16 25 8 11 6 14 10 4 35
10 BSS MONOR SOROKSÁR SC 14 5 4 5 14 12 2 19 11 3 6 2 7 4 3 15 25 8 10 7 21 16 5 34
11 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 2 10 1 4 3 1 16 12 4 5 3 9 5 4 17 25 6 15 4 13 8 5 33
12 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 12 4 3 5 11 10 1 15 13 3 8 2 10 8 2 17 25 7 11 7 21 18 3 32
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 5 8 1 10 5 5 23 11 0 8 3 3 7 -4 8 25 5 16 4 13 12 1 31
14 BSS MONOR DOROGI FC 13 2 10 1 5 5 0 16 12 2 6 4 9 12 -3 12 25 4 16 5 14 17 -3 28
15 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 12 4 5 3 8 8 0 17 13 2 4 7 6 14 -8 10 25 6 9 10 14 22 -8 27
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 12 3 4 5 5 8 -3 13 13 2 8 3 5 9 -4 14 25 5 12 8 10 17 -7 27
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 13 3 6 4 11 13 -2 15 12 0 5 7 2 13 -11 5 25 3 11 11 13 26 -13 20
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 1 7 5 5 10 -5 10 12 0 10 2 3 9 -6 10 25 1 17 7 8 19 -11 20
19 BSS MONOR BSS MONOR 11 2 4 5 6 9 -3 10 14 1 5 8 9 17 -8 8 25 3 9 13 15 26 -11 18
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 1 6 5 3 7 -4 9 13 0 8 5 4 10 -6 8 25 1 14 10 7 17 -10 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 12 8 1 3 30 12 18 25 13 8 1 4 26 17 9 25 25 16 2 7 56 29 27 50
2 BSS MONOR ZTE FC 12 8 2 2 26 15 11 26 13 7 3 3 23 16 7 24 25 15 5 5 49 31 18 50
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 8 3 2 20 14 6 27 12 6 5 1 21 14 7 23 25 14 8 3 41 28 13 50
4 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 10 1 2 22 8 14 31 12 2 6 4 19 22 -3 12 25 12 7 6 41 30 11 43
5 BSS MONOR BUDAÖRS 12 6 3 3 23 13 10 21 13 7 0 6 15 15 0 21 25 13 3 9 38 28 10 42
6 BSS MONOR SOROKSÁR SC 14 6 3 5 27 24 3 21 11 5 2 4 16 10 6 17 25 11 5 9 43 34 9 38
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 13 4 6 3 25 22 3 18 12 5 5 2 21 18 3 20 25 9 11 5 46 40 6 38
8 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 6 5 2 17 10 7 23 12 4 1 7 22 21 1 13 25 10 6 9 39 31 8 36
9 BSS MONOR VASAS FC 11 3 5 3 18 21 -3 14 14 6 4 4 23 22 1 22 25 9 9 7 41 43 -2 36
10 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 12 3 4 5 19 22 -3 13 13 6 3 4 20 12 8 21 25 9 7 9 39 34 5 34
11 BSS MONOR VÁC FC 12 3 7 2 9 9 0 16 13 4 5 4 18 17 1 17 25 7 12 6 27 26 1 33
12 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 3 4 26 20 6 21 12 2 4 6 11 15 -4 10 25 8 7 10 37 35 2 31
13 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 5 4 4 17 17 0 19 12 1 8 3 8 21 -13 11 25 6 12 7 25 38 -13 30
14 BSS MONOR DOROGI FC 13 4 5 4 17 16 1 17 12 3 3 6 17 22 -5 12 25 7 8 10 34 38 -4 29
15 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 13 6 2 5 22 21 1 20 12 2 2 8 8 22 -14 8 25 8 4 13 30 43 -13 28
16 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 6 3 5 17 15 2 21 11 0 6 5 4 17 -13 6 25 6 9 10 21 32 -11 27
17 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 12 4 3 5 14 21 -7 15 13 2 3 8 12 25 -13 9 25 6 6 13 26 46 -20 24
18 BSS MONOR BFC SIÓFOK 12 3 4 5 9 14 -5 13 13 2 5 6 14 22 -8 11 25 5 9 11 23 36 -13 24
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 3 4 5 10 14 -4 13 13 1 5 7 13 24 -11 8 25 4 9 12 23 38 -15 21
20 BSS MONOR BSS MONOR 11 2 4 5 13 19 -6 10 14 1 1 12 16 29 -13 4 25 3 5 17 29 48 -19 14
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0----2 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 11 - 2--1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2-0 - 0-2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
--2 - 11 - 21 - 23 - 1-2 - 21 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
-0 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1-1 - 21 - 31 - 0-0 - 03 - 21 - 10 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0-2 - 12 - 14 - 3-1 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
--1 - 00 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2--2 - 03 - 12 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1----1 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 2-5 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
-2 - 22 - 00 - 2---2 - 32 - 2--1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 3--0 - 2-2 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 04 - 1--0 - 1--1 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 20 - 1-1 - 3-1 - 14 - 20 - 34 - 32 - 1--1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 0-1 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-1 - 1--1 - 10 - 00 - 2-2 - 1-0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 12 - 1---2 - 3

Meccsek

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VASAS FC
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BFC SIÓFOK
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 28. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 01. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 01. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VÁC FC

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom