Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 26. forduló

2019.03.03 - 14:30

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
HORVÁTH TIBOR
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
SZALAI DÁNIEL, BEDE TAMÁS
BUDAÖRS
VÁC FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

CSILLAG DÁRIUS
SAJBÁN MÁTÉ

7'

1 - 1

 

 

1 - 2

21'

CSILLAG DÁRIUS
STIEBER ANDRÁS

32'

2 - 2

 

 

2 - 3

85'

GYÜRKI GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 26 17 2 7 58 30 28 53 11.1
2 ZTE FC ZTE FC 26 16 5 5 53 32 21 53 10.6
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 26 14 9 3 43 30 13 51 10.8
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 26 12 7 7 41 31 10 43 11.3
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 26 13 3 10 40 31 9 42 10.4
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 26 11 6 9 43 32 11 39 10.8
7 VASAS FC VASAS FC 26 10 9 7 46 44 2 39 11.1
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 26 11 5 10 44 36 8 38 10.8
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 26 9 11 6 47 44 3 38 11
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 26 10 7 9 41 35 6 37 10.6
11 VÁC FC VÁC FC 26 8 12 6 30 28 2 36 10.4
12 DOROGI FC DOROGI FC 26 8 8 10 37 39 -2 32 10.7
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  26 8 7 11 38 40 -2 31 10.7
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 26 7 9 10 22 32 -10 30 10.3
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 26 6 12 8 26 42 -16 30 9.9
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 26 8 4 14 31 45 -14 28 10
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 26 6 9 11 24 36 -12 27 9.9
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 26 6 6 14 26 47 -21 24 9.8
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 26 4 9 13 24 41 -17 21 10.1
20 BSS MONOR BSS MONOR 26 3 6 17 31 50 -19 15 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 13 5 7 1 12 5 7 22 13 6 3 4 11 9 2 21 26 11 10 5 23 14 9 43
2 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 6 5 2 10 5 5 23 13 5 5 3 12 9 3 20 26 11 10 5 22 14 8 43
3 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 13 5 3 5 13 9 4 18 13 7 2 4 11 7 4 23 26 12 5 9 24 16 8 41
4 BSS MONOR BUDAÖRS 13 5 5 3 15 11 4 20 13 6 3 4 9 9 0 21 26 11 8 7 24 20 4 41
5 BSS MONOR VASAS FC 12 5 5 2 11 7 4 20 14 4 8 2 10 8 2 20 26 9 13 4 21 15 6 40
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 4 7 2 9 7 2 19 13 5 6 2 11 7 4 21 26 9 13 4 20 14 6 40
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 4 5 5 11 13 -2 17 12 6 3 3 10 9 1 21 26 10 8 8 21 22 -1 38
8 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 4 3 15 10 5 22 13 3 5 5 6 9 -3 14 26 9 9 8 21 19 2 36
9 BSS MONOR VÁC FC 12 4 7 1 6 2 4 19 14 4 5 5 10 10 0 17 26 8 12 6 16 12 4 36
10 BSS MONOR SOROKSÁR SC 14 5 4 5 14 12 2 19 12 3 7 2 7 4 3 16 26 8 11 7 21 16 5 35
11 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 2 10 1 4 3 1 16 13 4 6 3 10 6 4 18 26 6 16 4 14 9 5 34
12 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 13 4 4 5 11 10 1 16 13 3 8 2 10 8 2 17 26 7 12 7 21 18 3 33
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 5 8 1 10 5 5 23 12 0 9 3 3 7 -4 9 26 5 17 4 13 12 1 32
14 BSS MONOR BFC SIÓFOK 13 4 4 5 6 8 -2 16 13 2 8 3 5 9 -4 14 26 6 12 8 11 17 -6 30
15 BSS MONOR DOROGI FC 13 2 10 1 5 5 0 16 13 2 7 4 10 13 -3 13 26 4 17 5 15 18 -3 29
16 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 13 4 6 3 8 8 0 18 13 2 4 7 6 14 -8 10 26 6 10 10 14 22 -8 28
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 13 3 6 4 11 13 -2 15 13 1 5 7 3 13 -10 8 26 4 11 11 14 26 -12 23
18 BSS MONOR BSS MONOR 12 3 4 5 8 10 -2 13 14 1 5 8 9 17 -8 8 26 4 9 13 17 27 -10 21
19 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 1 7 5 5 10 -5 10 13 0 11 2 4 10 -6 11 26 1 18 7 9 20 -11 21
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 1 7 5 4 8 -4 10 13 0 8 5 4 10 -6 8 26 1 15 10 8 18 -10 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 13 9 1 3 32 13 19 28 13 8 1 4 26 17 9 25 26 17 2 7 58 30 28 53
2 BSS MONOR ZTE FC 13 9 2 2 30 16 14 29 13 7 3 3 23 16 7 24 26 16 5 5 53 32 21 53
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 8 3 2 20 14 6 27 13 6 6 1 23 16 7 24 26 14 9 3 43 30 13 51
4 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 10 1 2 22 8 14 31 13 2 6 5 19 23 -4 12 26 12 7 7 41 31 10 43
5 BSS MONOR BUDAÖRS 13 6 3 4 25 16 9 21 13 7 0 6 15 15 0 21 26 13 3 10 40 31 9 42
6 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 6 5 2 17 10 7 23 13 5 1 7 26 22 4 16 26 11 6 9 43 32 11 39
7 BSS MONOR VASAS FC 12 4 5 3 23 22 1 17 14 6 4 4 23 22 1 22 26 10 9 7 46 44 2 39
8 BSS MONOR SOROKSÁR SC 14 6 3 5 27 24 3 21 12 5 2 5 17 12 5 17 26 11 5 10 44 36 8 38
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 4 6 4 26 26 0 18 12 5 5 2 21 18 3 20 26 9 11 6 47 44 3 38
10 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 13 4 4 5 21 23 -2 16 13 6 3 4 20 12 8 21 26 10 7 9 41 35 6 37
11 BSS MONOR VÁC FC 12 3 7 2 9 9 0 16 14 5 5 4 21 19 2 20 26 8 12 6 30 28 2 36
12 BSS MONOR DOROGI FC 13 4 5 4 17 16 1 17 13 4 3 6 20 23 -3 15 26 8 8 10 37 39 -2 32
13 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 3 4 26 20 6 21 13 2 4 7 12 20 -8 10 26 8 7 11 38 40 -2 31
14 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 6 3 5 17 15 2 21 12 1 6 5 5 17 -12 9 26 7 9 10 22 32 -10 30
15 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 5 4 4 17 17 0 19 13 1 8 4 9 25 -16 11 26 6 12 8 26 42 -16 30
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 13 6 2 5 22 21 1 20 13 2 2 9 9 24 -15 8 26 8 4 14 31 45 -14 28
17 BSS MONOR BFC SIÓFOK 13 4 4 5 10 14 -4 16 13 2 5 6 14 22 -8 11 26 6 9 11 24 36 -12 27
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 13 4 3 6 14 22 -8 15 13 2 3 8 12 25 -13 9 26 6 6 14 26 47 -21 24
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 3 4 6 11 17 -6 13 13 1 5 7 13 24 -11 8 26 4 9 13 24 41 -17 21
20 BSS MONOR BSS MONOR 12 2 5 5 15 21 -6 11 14 1 1 12 16 29 -13 4 26 3 6 17 31 50 -19 15
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0----2 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
-1 - 00 - 10 - 0--2 - 11 - 2--1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2-0 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
--2 - 11 - 21 - 23 - 1-2 - 21 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1-1 - 21 - 31 - 0-0 - 03 - 21 - 10 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0-2 - 12 - 14 - 3-1 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
--1 - 00 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2-2 - 12 - 03 - 12 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1----1 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
-2 - 22 - 00 - 2---2 - 32 - 2-2 - 21 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 3--0 - 21 - 32 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 04 - 1--0 - 1--1 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 20 - 1-1 - 3-1 - 14 - 20 - 34 - 32 - 1--1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 0-1 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-1 - 1--1 - 10 - 00 - 2-2 - 1-0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 15 - 1----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 12 - 1-4 - 1-2 - 3

Meccsek

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS

VÁC FC

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
VASAS FC
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
VÁC FC
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
VÁC FC
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VÁC FC
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 10. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
VÁC FC
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BFC SIÓFOK
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VÁC FC
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VÁC FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom