Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 26. forduló

2019.03.03 - 17:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion (ZTE Aréna)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
PINTÉR CSABA
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
BERTALAN DÁVID, MÁYER GÁBOR
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

SVÁB DÁNIEL
LESJAK ZORAN

22'

1 - 1

 

BABATI BENJAMIN

51'

2 - 1

 

BABATI BENJAMIN

55'

3 - 1

 

GAJDOS ZSOLT

57'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 26 17 2 7 58 30 28 53 11.1
2 ZTE FC ZTE FC 26 16 5 5 53 32 21 53 10.6
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 26 14 9 3 43 30 13 51 10.8
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 26 12 7 7 41 31 10 43 11.3
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 26 13 3 10 40 31 9 42 10.4
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 26 11 6 9 43 32 11 39 10.8
7 VASAS FC VASAS FC 26 10 9 7 46 44 2 39 11.1
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 26 11 5 10 44 36 8 38 10.8
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 26 9 11 6 47 44 3 38 11
10 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 26 10 7 9 41 35 6 37 10.6
11 VÁC FC VÁC FC 26 8 12 6 30 28 2 36 10.4
12 DOROGI FC DOROGI FC 26 8 8 10 37 39 -2 32 10.7
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  26 8 7 11 38 40 -2 31 10.7
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 26 7 9 10 22 32 -10 30 10.3
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 26 6 12 8 26 42 -16 30 9.9
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 26 8 4 14 31 45 -14 28 10
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 26 6 9 11 24 36 -12 27 9.9
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 26 6 6 14 26 47 -21 24 9.8
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 26 4 9 13 24 41 -17 21 10.1
20 BSS MONOR BSS MONOR 26 3 6 17 31 50 -19 15 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 13 5 7 1 12 5 7 22 13 6 3 4 11 9 2 21 26 11 10 5 23 14 9 43
2 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 6 5 2 10 5 5 23 13 5 5 3 12 9 3 20 26 11 10 5 22 14 8 43
3 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 13 5 3 5 13 9 4 18 13 7 2 4 11 7 4 23 26 12 5 9 24 16 8 41
4 BSS MONOR BUDAÖRS 13 5 5 3 15 11 4 20 13 6 3 4 9 9 0 21 26 11 8 7 24 20 4 41
5 BSS MONOR VASAS FC 12 5 5 2 11 7 4 20 14 4 8 2 10 8 2 20 26 9 13 4 21 15 6 40
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 4 7 2 9 7 2 19 13 5 6 2 11 7 4 21 26 9 13 4 20 14 6 40
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 4 5 5 11 13 -2 17 12 6 3 3 10 9 1 21 26 10 8 8 21 22 -1 38
8 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 4 3 15 10 5 22 13 3 5 5 6 9 -3 14 26 9 9 8 21 19 2 36
9 BSS MONOR VÁC FC 12 4 7 1 6 2 4 19 14 4 5 5 10 10 0 17 26 8 12 6 16 12 4 36
10 BSS MONOR SOROKSÁR SC 14 5 4 5 14 12 2 19 12 3 7 2 7 4 3 16 26 8 11 7 21 16 5 35
11 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 2 10 1 4 3 1 16 13 4 6 3 10 6 4 18 26 6 16 4 14 9 5 34
12 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 13 4 4 5 11 10 1 16 13 3 8 2 10 8 2 17 26 7 12 7 21 18 3 33
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 5 8 1 10 5 5 23 12 0 9 3 3 7 -4 9 26 5 17 4 13 12 1 32
14 BSS MONOR BFC SIÓFOK 13 4 4 5 6 8 -2 16 13 2 8 3 5 9 -4 14 26 6 12 8 11 17 -6 30
15 BSS MONOR DOROGI FC 13 2 10 1 5 5 0 16 13 2 7 4 10 13 -3 13 26 4 17 5 15 18 -3 29
16 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 13 4 6 3 8 8 0 18 13 2 4 7 6 14 -8 10 26 6 10 10 14 22 -8 28
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 13 3 6 4 11 13 -2 15 13 1 5 7 3 13 -10 8 26 4 11 11 14 26 -12 23
18 BSS MONOR BSS MONOR 12 3 4 5 8 10 -2 13 14 1 5 8 9 17 -8 8 26 4 9 13 17 27 -10 21
19 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 1 7 5 5 10 -5 10 13 0 11 2 4 10 -6 11 26 1 18 7 9 20 -11 21
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 1 7 5 4 8 -4 10 13 0 8 5 4 10 -6 8 26 1 15 10 8 18 -10 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 13 9 1 3 32 13 19 28 13 8 1 4 26 17 9 25 26 17 2 7 58 30 28 53
2 BSS MONOR ZTE FC 13 9 2 2 30 16 14 29 13 7 3 3 23 16 7 24 26 16 5 5 53 32 21 53
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 8 3 2 20 14 6 27 13 6 6 1 23 16 7 24 26 14 9 3 43 30 13 51
4 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13 10 1 2 22 8 14 31 13 2 6 5 19 23 -4 12 26 12 7 7 41 31 10 43
5 BSS MONOR BUDAÖRS 13 6 3 4 25 16 9 21 13 7 0 6 15 15 0 21 26 13 3 10 40 31 9 42
6 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 6 5 2 17 10 7 23 13 5 1 7 26 22 4 16 26 11 6 9 43 32 11 39
7 BSS MONOR VASAS FC 12 4 5 3 23 22 1 17 14 6 4 4 23 22 1 22 26 10 9 7 46 44 2 39
8 BSS MONOR SOROKSÁR SC 14 6 3 5 27 24 3 21 12 5 2 5 17 12 5 17 26 11 5 10 44 36 8 38
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 4 6 4 26 26 0 18 12 5 5 2 21 18 3 20 26 9 11 6 47 44 3 38
10 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 13 4 4 5 21 23 -2 16 13 6 3 4 20 12 8 21 26 10 7 9 41 35 6 37
11 BSS MONOR VÁC FC 12 3 7 2 9 9 0 16 14 5 5 4 21 19 2 20 26 8 12 6 30 28 2 36
12 BSS MONOR DOROGI FC 13 4 5 4 17 16 1 17 13 4 3 6 20 23 -3 15 26 8 8 10 37 39 -2 32
13 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 3 4 26 20 6 21 13 2 4 7 12 20 -8 10 26 8 7 11 38 40 -2 31
14 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 14 6 3 5 17 15 2 21 12 1 6 5 5 17 -12 9 26 7 9 10 22 32 -10 30
15 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 13 5 4 4 17 17 0 19 13 1 8 4 9 25 -16 11 26 6 12 8 26 42 -16 30
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 13 6 2 5 22 21 1 20 13 2 2 9 9 24 -15 8 26 8 4 14 31 45 -14 28
17 BSS MONOR BFC SIÓFOK 13 4 4 5 10 14 -4 16 13 2 5 6 14 22 -8 11 26 6 9 11 24 36 -12 27
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 13 4 3 6 14 22 -8 15 13 2 3 8 12 25 -13 9 26 6 6 14 26 47 -21 24
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 3 4 6 11 17 -6 13 13 1 5 7 13 24 -11 8 26 4 9 13 24 41 -17 21
20 BSS MONOR BSS MONOR 12 2 5 5 15 21 -6 11 14 1 1 12 16 29 -13 4 26 3 6 17 31 50 -19 15
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0----2 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
-1 - 00 - 10 - 0--2 - 11 - 2--1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2-0 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
--2 - 11 - 21 - 23 - 1-2 - 21 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1-1 - 21 - 31 - 0-0 - 03 - 21 - 10 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0-2 - 12 - 14 - 3-1 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
--1 - 00 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2-2 - 12 - 03 - 12 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1----1 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
-2 - 22 - 00 - 2---2 - 32 - 2-2 - 21 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 3--0 - 21 - 32 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 04 - 1--0 - 1--1 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 20 - 1-1 - 3-1 - 14 - 20 - 34 - 32 - 1--1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 0-1 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-1 - 1--1 - 10 - 00 - 2-2 - 1-0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 15 - 1----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 12 - 1-4 - 1-2 - 3

Meccsek

ZTE FC

2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
ZTE FC
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VASAS FC
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 06. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 06. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ZTE FC
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2019. 03. 10. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
ZTE FC
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 01. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
ZTE FC

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom