Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 27. forduló

2019.03.06 - 14:30

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZILASI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
LÉMON OSZKÁR, MOHOS MILÁN
DOROGI FC
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

PAUDITS PATRIK

17'

1 - 0

 

BEKE PÉTER

45'

2 - 0

 

PAUDITS PATRIK

55'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 27 18 2 7 59 30 29 56 11
2 ZTE FC ZTE FC 27 16 6 5 53 32 21 54 10.8
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 27 14 10 3 43 30 13 52 10.7
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 27 12 8 7 41 31 10 44 11.2
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 27 13 3 11 40 34 6 42 10.6
6 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 27 12 5 10 48 38 10 41 11.2
7 VASAS FC VASAS FC 27 10 10 7 46 44 2 40 10.8
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 27 11 6 10 44 34 10 39 10.9
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 27 9 12 6 47 44 3 39 10.8
10 VÁC FC VÁC FC 27 9 12 6 31 28 3 39 10.6
11 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 27 10 7 10 41 36 5 37 10.1
12 DOROGI FC DOROGI FC 27 9 8 10 40 39 1 35 10.4
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  27 9 7 11 40 40 0 34 11
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 27 7 12 8 27 42 -15 33 10.3
15 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 27 9 4 14 33 46 -13 31 9.8
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 27 7 10 10 22 32 -10 31 9.9
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 27 6 9 12 24 38 -14 27 10
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 27 6 6 15 26 48 -22 24 10
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 27 4 9 14 26 45 -19 21 10
20 BSS MONOR BSS MONOR 27 3 6 18 31 51 -20 15 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 14 6 3 5 14 9 5 21 13 7 2 4 11 7 4 23 27 13 5 9 25 16 9 44
2 BSS MONOR ZTE FC 13 5 7 1 12 5 7 22 14 6 4 4 11 9 2 22 27 11 11 5 23 14 9 44
3 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 14 6 6 2 10 5 5 24 13 5 5 3 12 9 3 20 27 11 11 5 22 14 8 44
4 BSS MONOR BUDAÖRS 13 5 5 3 15 11 4 20 14 6 3 5 9 11 -2 21 27 11 8 8 24 22 2 41
5 BSS MONOR VASAS FC 12 5 5 2 11 7 4 20 15 4 9 2 10 8 2 21 27 9 14 4 21 15 6 41
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 14 4 8 2 9 7 2 20 13 5 6 2 11 7 4 21 27 9 14 4 20 14 6 41
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 4 5 5 11 13 -2 17 13 6 4 3 10 9 1 22 27 10 9 8 21 22 -1 39
8 BSS MONOR VÁC FC 13 5 7 1 7 2 5 22 14 4 5 5 10 10 0 17 27 9 12 6 17 12 5 39
9 BSS MONOR SOROKSÁR SC 15 6 4 5 16 13 3 22 12 3 7 2 7 4 3 16 27 9 11 7 23 17 6 38
10 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 6 5 3 15 10 5 23 13 3 5 5 6 9 -3 14 27 9 10 8 21 19 2 37
11 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 2 10 1 4 3 1 16 14 4 6 4 10 8 2 18 27 6 16 5 14 11 3 34
12 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 13 4 4 5 11 10 1 16 14 3 8 3 10 9 1 17 27 7 12 8 21 19 2 33
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 5 9 1 10 5 5 24 12 0 9 3 3 7 -4 9 27 5 18 4 13 12 1 33
14 BSS MONOR DOROGI FC 14 3 10 1 7 5 2 19 13 2 7 4 10 13 -3 13 27 5 17 5 17 18 -1 32
15 BSS MONOR BFC SIÓFOK 13 4 4 5 6 8 -2 16 14 2 9 3 5 9 -4 15 27 6 13 8 11 17 -6 31
16 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 13 4 6 3 8 8 0 18 14 2 4 8 6 15 -9 10 27 6 10 11 14 23 -9 28
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 14 4 6 4 13 13 0 18 13 1 5 7 3 13 -10 8 27 5 11 11 16 26 -10 26
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 14 2 7 5 6 10 -4 13 13 0 11 2 4 10 -6 11 27 2 18 7 10 20 -10 24
19 BSS MONOR BSS MONOR 12 3 4 5 8 10 -2 13 15 1 5 9 9 18 -9 8 27 4 9 14 17 28 -11 21
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 1 7 5 4 8 -4 10 14 0 8 6 5 12 -7 8 27 1 15 11 9 20 -11 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 14 10 1 3 33 13 20 31 13 8 1 4 26 17 9 25 27 18 2 7 59 30 29 56
2 BSS MONOR ZTE FC 13 9 2 2 30 16 14 29 14 7 4 3 23 16 7 25 27 16 6 5 53 32 21 54
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 14 8 4 2 20 14 6 28 13 6 6 1 23 16 7 24 27 14 10 3 43 30 13 52
4 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 14 10 2 2 22 8 14 32 13 2 6 5 19 23 -4 12 27 12 8 7 41 31 10 44
5 BSS MONOR BUDAÖRS 13 6 3 4 25 16 9 21 14 7 0 7 15 18 -3 21 27 13 3 11 40 34 6 42
6 BSS MONOR SOROKSÁR SC 15 7 3 5 31 26 5 24 12 5 2 5 17 12 5 17 27 12 5 10 48 38 10 41
7 BSS MONOR VASAS FC 12 4 5 3 23 22 1 17 15 6 5 4 23 22 1 23 27 10 10 7 46 44 2 40
8 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 13 6 5 2 17 10 7 23 14 5 1 8 27 24 3 16 27 11 6 10 44 34 10 39
9 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 14 4 6 4 26 26 0 18 13 5 6 2 21 18 3 21 27 9 12 6 47 44 3 39
10 BSS MONOR VÁC FC 13 4 7 2 10 9 1 19 14 5 5 4 21 19 2 20 27 9 12 6 31 28 3 39
11 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 13 4 4 5 21 23 -2 16 14 6 3 5 20 13 7 21 27 10 7 10 41 36 5 37
12 BSS MONOR DOROGI FC 14 5 5 4 20 16 4 20 13 4 3 6 20 23 -3 15 27 9 8 10 40 39 1 35
13 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 7 3 4 28 20 8 24 13 2 4 7 12 20 -8 10 27 9 7 11 40 40 0 34
14 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 14 6 4 4 18 17 1 22 13 1 8 4 9 25 -16 11 27 7 12 8 27 42 -15 33
15 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 14 7 2 5 24 22 2 23 13 2 2 9 9 24 -15 8 27 9 4 14 33 46 -13 31
16 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 6 4 5 17 15 2 22 12 1 6 5 5 17 -12 9 27 7 10 10 22 32 -10 31
17 BSS MONOR BFC SIÓFOK 13 4 4 5 10 14 -4 16 14 2 5 7 14 24 -10 11 27 6 9 12 24 38 -14 27
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 13 4 3 6 14 22 -8 15 14 2 3 9 12 26 -14 9 27 6 6 15 26 48 -22 24
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 3 4 6 11 17 -6 13 14 1 5 8 15 28 -13 8 27 4 9 14 26 45 -19 21
20 BSS MONOR BSS MONOR 12 2 5 5 15 21 -6 11 15 1 1 13 16 30 -14 4 27 3 6 18 31 51 -20 15
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 10 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 00 - 00 - 11 - 1-2 - 13 - 0----2 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
-1 - 00 - 10 - 0--2 - 11 - 2--1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2-0 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
--2 - 11 - 21 - 23 - 12 - 12 - 21 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1-1 - 21 - 31 - 0-0 - 03 - 21 - 10 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 03 - 02 - 12 - 14 - 3-1 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
--1 - 00 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2-2 - 12 - 03 - 12 - 1-0 - 11 - 07 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1---0 - 01 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
-2 - 22 - 00 - 2---2 - 32 - 2-2 - 21 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 3--0 - 21 - 32 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 32 - 00 - 32 - 04 - 1--0 - 1--1 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 20 - 1-1 - 3-1 - 14 - 20 - 34 - 32 - 14 - 2-1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 01 - 01 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 11 - 01 - 1--1 - 10 - 00 - 2-2 - 1-0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 15 - 1----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 12 - 1-4 - 1-2 - 3

Meccsek

DOROGI FC

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DOROGI FC
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DOROGI FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VASAS FC
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom