Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2018.08.12 - 17:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BOGÁR GERGŐ
Tartalékjátékvezető
BERÉNYI TAMÁS
Asszisztensek
KEPE ARNOLD, IVÁNYI ISTVÁN
VÁC FC
SOROKSÁR SC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VASAS FC VASAS FC 3 3 0 0 6 3 3 9 15
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 2 1 0 7 2 5 7 13
3 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 2 1 0 6 1 5 7 13.7
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 2 1 0 6 2 4 7 7.3
5 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 2 6 6 16.3
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 12.7
7 ZTE FC ZTE FC 3 1 2 0 4 3 1 5 11.7
8 VÁC FC VÁC FC 3 1 2 0 3 2 1 5 8.3
9 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 3 1 1 1 4 1 3 4 9.7
10 DOROGI FC DOROGI FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 11.3
11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 1 1 1 2 4 -2 4 12
12 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 5 0 3 6.3
13 BSS MONOR BSS MONOR 3 1 0 2 4 4 0 3 9
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 4 -1 3 6
15 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 3 0 2 1 2 3 -1 2 15.3
16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0 2 1 4 6 -2 2 12.3
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 2 1 3 6 -3 2 9.7
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 0 1 2 3 9 -6 1 5.7
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 1 2 0 9 -9 1 7.7
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 0 3 3 7 -4 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 5 1 4 9
2 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
3 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 3 1 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 1 2 5
4 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
5 BFC SIÓFOK VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 2 0 4 3 1 5
6 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BFC SIÓFOK ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
8 BFC SIÓFOK BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 4 3 1 4
9 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 1 1 3 2 1 4
10 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 1 1 4
11 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 4 0 4
12 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4
13 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
14 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 1 1 0 3 3 0 3 0 1 1 0 3
15 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
16 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 2 4 -2 2
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
18 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 2 -2 2
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 2 1 0 3 -3 2
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6 3 3 0 0 6 3 3 9
2 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 7 2 5 7
3 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 6 1 5 7 3 2 1 0 6 1 5 7
4 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 1 0 6 2 4 7
5 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 3 2 1 3 3 2 0 1 8 2 6 6
6 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 5 4 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 6 5 1 5
7 BFC SIÓFOK ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 2 0 4 3 1 5
8 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 3 2 1 5
9 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 1 0 0 4 0 4 3 3 1 1 1 4 1 3 4
10 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 3 4 -1 4
11 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 2 4 -2 4
12 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 5 5 0 3
13 BFC SIÓFOK BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 4 4 0 3
14 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 4 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
15 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
16 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 2 1 3 6 -3 2
18 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 0 1 2 3 9 -6 1
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 0 9 -9 1
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 3 7 -4 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1-----1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0-------3 - 0------
BFC SIÓFOK
-----------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-----------------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1-----------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------------
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1--------------0 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 0---
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
----------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
-----------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1----------0 - 0---
VASAS FC
------------2 - 1------
ZTE FC
--------1 - 1----------

Meccsek

VÁC FC

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
VASAS FC
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
VÁC FC
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 21. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
VÁC FC
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VÁC FC
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 10. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
VÁC FC
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BFC SIÓFOK
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VÁC FC
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VÁC FC

SOROKSÁR SC

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VASAS FC
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BFC SIÓFOK
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SOROKSÁR SC
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SOROKSÁR SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom