Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2018.08.12 - 17:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
DOLNEGÓ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
SZILÁGYI SÁNDOR
Asszisztensek
HORVÁTH RÓBERT, BAGHY CSABA
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VASAS FC VASAS FC 3 3 0 0 6 3 3 9 15
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 2 1 0 7 2 5 7 13
3 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 2 1 0 6 1 5 7 13.7
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 2 1 0 6 2 4 7 7.3
5 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 2 6 6 16.3
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 12.7
7 ZTE FC ZTE FC 3 1 2 0 4 3 1 5 11.7
8 VÁC FC VÁC FC 3 1 2 0 3 2 1 5 8.3
9 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 3 1 1 1 4 1 3 4 9.7
10 DOROGI FC DOROGI FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 11.3
11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 1 1 1 2 4 -2 4 12
12 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 5 0 3 6.3
13 BSS MONOR BSS MONOR 3 1 0 2 4 4 0 3 9
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 4 -1 3 6
15 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 3 0 2 1 2 3 -1 2 15.3
16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0 2 1 4 6 -2 2 12.3
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 2 1 3 6 -3 2 9.7
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 0 1 2 3 9 -6 1 5.7
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 1 2 0 9 -9 1 7.7
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 0 3 3 7 -4 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 5 1 4 9
2 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
3 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 3 1 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 1 2 5
4 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
5 BFC SIÓFOK VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 2 0 4 3 1 5
6 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BFC SIÓFOK ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
8 BFC SIÓFOK BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 4 3 1 4
9 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 1 1 3 2 1 4
10 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 1 1 4
11 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 4 0 4
12 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4
13 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
14 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 1 1 0 3 3 0 3 0 1 1 0 3
15 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
16 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 2 4 -2 2
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
18 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 2 -2 2
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 2 1 0 3 -3 2
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6 3 3 0 0 6 3 3 9
2 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 7 2 5 7
3 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 6 1 5 7 3 2 1 0 6 1 5 7
4 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 1 0 6 2 4 7
5 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 3 2 1 3 3 2 0 1 8 2 6 6
6 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 5 4 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 6 5 1 5
7 BFC SIÓFOK ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 2 0 4 3 1 5
8 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 3 2 1 5
9 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 1 0 0 4 0 4 3 3 1 1 1 4 1 3 4
10 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 3 4 -1 4
11 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 2 4 -2 4
12 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 5 5 0 3
13 BFC SIÓFOK BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 4 4 0 3
14 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 4 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
15 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
16 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 2 1 3 6 -3 2
18 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 0 1 2 3 9 -6 1
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 0 9 -9 1
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 3 7 -4 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1-----1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0-------3 - 0------
BFC SIÓFOK
-----------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-----------------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1-----------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------------
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1--------------0 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 0---
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
----------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
-----------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1----------0 - 0---
VASAS FC
------------2 - 1------
ZTE FC
--------1 - 1----------

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 03. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
02. 10. 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
02. 17. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
02. 24. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
03. 10. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 17. 15:00
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
03. 31. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 07. 16:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 14. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 21. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
04. 28. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 05. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 12. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 19. 17:00
DOROGI FC

KAZINCBARCIKA

2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VASAS FC
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 03. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 10. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 17. 14:00
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 24. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 03. 14:30
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 06. 19:00
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 10. 14:30
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
03. 17. 15:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 31. 16:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 07. 16:30
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 14. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
04. 21. 17:00
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
04. 28. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
05. 01. 17:00
BFC SIÓFOK
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
05. 05. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
05. 12. 17:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 19. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
05. 19. 17:00
KAZINCBARCIKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol