Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 32. forduló

2019.04.14 - 17:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BERÉNYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
MÁYER GÁBOR, KOVÁCS II. GÁBOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

KARDOS NORBERT
URBIN PÉTER

52'

1 - 1

 

 

1 - 2

54'

MIHÁLY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZTE FC 32 21 6 5 62 34 28 69 10.6
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 32 19 3 10 69 42 27 60 11.3
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 32 15 11 6 48 37 11 56 10.5
4 VASAS FC VASAS FC 32 15 10 7 63 51 12 55 11.2
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 32 16 3 13 51 40 11 51 10.6
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 32 14 9 9 47 36 11 51 10.8
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 32 15 5 12 53 46 7 50 11
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 32 14 6 12 51 39 12 48 10.7
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 32 13 8 11 48 39 9 47 10.5
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  32 12 9 11 47 42 5 45 10.4
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 32 10 15 7 52 50 2 45 10.7
12 VÁC FC VÁC FC 32 10 13 9 39 40 -1 43 10.5
13 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 32 11 5 16 42 55 -13 38 10
14 DOROGI FC DOROGI FC 32 9 11 12 47 48 -1 38 10.6
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 32 8 14 10 31 47 -16 38 10
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 32 7 11 14 30 45 -15 32 10.3
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 32 7 10 15 26 44 -18 31 10.2
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 32 6 8 18 30 60 -30 26 10.2
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 32 5 11 16 29 50 -21 26 10.1
20 BSS MONOR BSS MONOR 32 5 8 19 40 60 -20 23 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 16 7 8 1 14 5 9 29 16 8 4 4 14 10 4 28 32 15 12 5 28 15 13 57
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 16 6 3 7 15 12 3 21 16 10 2 4 16 7 9 32 32 16 5 11 31 19 12 53
3 BSS MONOR BUDAÖRS 16 7 6 3 20 12 8 27 16 7 4 5 11 12 -1 25 32 14 10 8 31 24 7 52
4 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16 6 7 3 10 6 4 25 16 7 5 4 15 10 5 26 32 13 12 7 25 16 9 51
5 BSS MONOR VASAS FC 16 6 6 4 14 11 3 24 16 5 9 2 11 8 3 24 32 11 15 6 25 19 6 48
6 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 4 6 6 11 15 -4 18 16 8 5 3 14 10 4 29 32 12 11 9 25 25 0 47
7 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 4 9 3 10 10 0 21 16 6 7 3 12 9 3 25 32 10 16 6 22 19 3 46
8 BSS MONOR VÁC FC 16 6 7 3 9 5 4 25 16 5 5 6 12 12 0 20 32 11 12 9 21 17 4 45
9 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 16 4 10 2 7 4 3 22 16 5 7 4 11 8 3 22 32 9 17 6 18 12 6 44
10 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 6 7 3 15 10 5 25 16 4 6 6 8 10 -2 18 32 10 13 9 23 20 3 43
11 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 16 6 5 5 14 10 4 23 16 3 9 4 10 10 0 18 32 9 14 9 24 20 4 41
12 BSS MONOR SOROKSÁR SC 16 6 5 5 16 13 3 23 16 3 9 4 7 7 0 18 32 9 14 9 23 20 3 41
13 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 16 5 9 2 10 7 3 24 16 2 10 4 6 8 -2 16 32 7 19 6 16 15 1 40
14 BSS MONOR DOROGI FC 16 3 10 3 8 8 0 19 16 4 8 4 13 14 -1 20 32 7 18 7 21 22 -1 39
15 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 16 6 6 4 15 13 2 24 16 2 5 9 5 18 -13 11 32 8 11 13 20 31 -11 35
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 16 4 5 7 6 10 -4 17 16 2 10 4 8 13 -5 16 32 6 15 11 14 23 -9 33
17 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 16 5 6 5 9 11 -2 21 16 2 5 9 6 17 -11 11 32 7 11 14 15 28 -13 32
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 16 2 8 6 8 13 -5 14 16 1 13 2 5 10 -5 16 32 3 21 8 13 23 -10 30
19 BSS MONOR BSS MONOR 16 3 6 7 9 14 -5 15 16 2 5 9 10 18 -8 11 32 5 11 16 19 32 -13 26
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 1 8 7 4 10 -6 11 16 0 9 7 5 13 -8 9 32 1 17 14 9 23 -14 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 16 12 2 2 35 16 19 38 16 9 4 3 27 18 9 31 32 21 6 5 62 34 28 69
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 16 10 1 5 35 20 15 31 16 9 2 5 34 22 12 29 32 19 3 10 69 42 27 60
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 8 5 3 21 17 4 29 16 7 6 3 27 20 7 27 32 15 11 6 48 37 11 56
4 BSS MONOR VASAS FC 16 8 5 3 38 28 10 29 16 7 5 4 25 23 2 26 32 15 10 7 63 51 12 55
5 BSS MONOR BUDAÖRS 16 7 3 6 30 21 9 24 16 9 0 7 21 19 2 27 32 16 3 13 51 40 11 51
6 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16 10 3 3 23 10 13 33 16 4 6 6 24 26 -2 18 32 14 9 9 47 36 11 51
7 BSS MONOR SOROKSÁR SC 16 8 3 5 33 27 6 27 16 7 2 7 20 19 1 23 32 15 5 12 53 46 7 50
8 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 16 8 5 3 23 14 9 29 16 6 1 9 28 25 3 19 32 14 6 12 51 39 12 48
9 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 16 6 5 5 26 24 2 23 16 7 3 6 22 15 7 24 32 13 8 11 48 39 9 47
10 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 9 3 4 30 20 10 30 16 3 6 7 17 22 -5 15 32 12 9 11 47 42 5 45
11 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 4 7 5 26 29 -3 19 16 6 8 2 26 21 5 26 32 10 15 7 52 50 2 45
12 BSS MONOR VÁC FC 16 5 8 3 14 13 1 23 16 5 5 6 25 27 -2 20 32 10 13 9 39 40 -1 43
13 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 16 8 3 5 28 25 3 27 16 3 2 11 14 30 -16 11 32 11 5 16 42 55 -13 38
14 BSS MONOR DOROGI FC 16 5 5 6 22 20 2 20 16 4 6 6 25 28 -3 18 32 9 11 12 47 48 -1 38
15 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 16 6 5 5 20 20 0 23 16 2 9 5 11 27 -16 15 32 8 14 10 31 47 -16 38
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 16 5 5 6 13 17 -4 20 16 2 6 8 17 28 -11 12 32 7 11 14 30 45 -15 32
17 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 16 6 4 6 18 18 0 22 16 1 6 9 8 26 -18 9 32 7 10 15 26 44 -18 31
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 16 4 5 7 17 29 -12 17 16 2 3 11 13 31 -18 9 32 6 8 18 30 60 -30 26
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 4 4 8 13 21 -8 16 16 1 7 8 16 29 -13 10 32 5 11 16 29 50 -21 26
20 BSS MONOR BSS MONOR 16 3 7 6 22 29 -7 16 16 2 1 13 18 31 -13 7 32 5 8 19 40 60 -20 23
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 11 - 32 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 10 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 00 - 00 - 11 - 1-2 - 13 - 00 - 0-1 - 2-2 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
2 - 01 - 00 - 10 - 0-1 - 12 - 11 - 2-0 - 21 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-4 - 2-4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 31 - 2-3 - 03 - 20 - 10 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
-2 - 12 - 11 - 21 - 23 - 12 - 12 - 21 - 0-0 - 03 - 23 - 22 - 21 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 0-2 - 20 - 42 - 10 - 41 - 21 - 31 - 01 - 10 - 03 - 21 - 10 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 03 - 02 - 12 - 14 - 3-1 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 11 - 21 - 2
WKW ETO FC GYŐR
2 - 01 - 21 - 00 - 14 - 01 - 0-1 - 3-3 - 20 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 3-2 - 12 - 20 - 3-0 - 02 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 21 - 52 - 12 - 03 - 12 - 1-0 - 11 - 07 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0-1 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 00 - 21 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 21 - 10 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1---0 - 01 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 02 - 13 - 01 - 4-2 - 31 - 42 - 2-0 - 01 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
2 - 12 - 22 - 00 - 2--2 - 22 - 32 - 23 - 32 - 21 - 2-1 - 10 - 20 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 30 - 10 - 20 - 21 - 32 - 0-2 - 10 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 32 - 00 - 32 - 04 - 1-1 - 00 - 1-1 - 01 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 20 - 12 - 11 - 3-1 - 14 - 20 - 34 - 32 - 14 - 2-1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 12 - 22 - 13 - 00 - 0-0 - 12 - 03 - 42 - 10 - 01 - 01 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 12 - 11 - 02 - 11 - 01 - 1-1 - 11 - 10 - 00 - 21 - 22 - 1-0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
3 - 20 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 15 - 14 - 01 - 07 - 4-
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 21 - 0-2 - 12 - 13 - 04 - 11 - 02 - 3

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 02. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
2018. 09. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 09. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 24. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VASAS FC
2019. 03. 03. 14:30
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 06. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 10. 17:00
ETO Stadion
2019. 03. 10. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 07. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 07. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAZINCBARCIKA

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom