Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 33. forduló

2019.04.21 - 17:00

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
HORVÁTH TIBOR
Tartalékjátékvezető
SZILÁGYI SÁNDOR
Asszisztensek
BAGHY CSABA, MÁYER GÁBOR
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

BORI GÁBOR

 

0 - 2

20'

FARKAS NORBERT

 

0 - 3

52'

HUNYA KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZTE FC 33 21 7 5 63 35 28 70 10.5
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 33 19 3 11 69 43 26 60 11.3
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33 16 11 6 49 37 12 59 10.5
4 VASAS FC VASAS FC 33 16 10 7 64 51 13 58 11.2
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 33 17 3 13 52 40 12 54 10.6
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 33 15 9 9 48 36 12 54 10.9
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 33 15 5 13 55 52 3 50 11
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 33 14 6 13 52 42 10 48 10.8
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 33 13 8 12 48 42 6 47 10.5
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  33 12 10 11 47 42 5 46 10.5
11 VÁC FC VÁC FC 33 11 13 9 42 41 1 46 10.6
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 33 10 15 8 52 51 1 45 10.7
13 DOROGI FC DOROGI FC 33 10 11 12 48 48 0 41 10.7
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 33 8 15 10 31 47 -16 39 10.1
15 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 33 11 5 17 42 56 -14 38 9.9
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 33 8 11 14 36 47 -11 35 10.2
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 33 7 10 16 26 45 -19 31 10.2
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 33 5 12 16 30 51 -21 27 10.1
19 BSS MONOR BSS MONOR 33 6 8 19 43 60 -17 26 9.8
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 33 6 8 19 30 61 -31 26 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE ZTE FC 16 7 8 1 14 5 9 29 17 8 5 4 14 10 4 29 33 15 13 5 28 15 13 58
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 17 6 4 7 15 12 3 22 16 10 2 4 16 7 9 32 33 16 6 11 31 19 12 54
3 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 17 7 7 3 20 12 8 28 16 7 4 5 11 12 -1 25 33 14 11 8 31 24 7 53
4 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16 6 7 3 10 6 4 25 17 7 6 4 15 10 5 27 33 13 13 7 25 16 9 52
5 CEGLÉDI VSE VASAS FC 16 6 6 4 14 11 3 24 17 5 10 2 11 8 3 25 33 11 16 6 25 19 6 49
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 4 9 3 10 10 0 21 17 7 7 3 13 9 4 28 33 11 16 6 23 19 4 49
7 CEGLÉDI VSE VÁC FC 17 7 7 3 11 5 6 28 16 5 5 6 12 12 0 20 33 12 12 9 23 17 6 48
8 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 4 6 6 11 15 -4 18 17 8 5 4 14 11 3 29 33 12 11 10 25 26 -1 47
9 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 6 7 3 15 10 5 25 17 4 7 6 8 10 -2 19 33 10 14 9 23 20 3 44
10 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 16 4 10 2 7 4 3 22 17 5 7 5 11 10 1 22 33 9 17 7 18 14 4 44
11 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 17 4 10 3 9 8 1 22 16 4 8 4 13 14 -1 20 33 8 18 7 22 22 0 42
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 17 6 5 6 14 12 2 23 16 3 9 4 10 10 0 18 33 9 14 10 24 22 2 41
13 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 17 6 5 6 16 16 0 23 16 3 9 4 7 7 0 18 33 9 14 10 23 23 0 41
14 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 17 5 10 2 10 7 3 25 16 2 10 4 6 8 -2 16 33 7 20 6 16 15 1 41
15 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 16 4 5 7 6 10 -4 17 17 3 10 4 11 13 -2 19 33 7 15 11 17 23 -6 36
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 17 6 6 5 15 14 1 24 16 2 5 9 5 18 -13 11 33 8 11 14 20 32 -12 35
17 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 5 6 5 9 11 -2 21 17 2 6 9 6 17 -11 12 33 7 12 14 15 28 -13 33
18 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 17 2 9 6 8 13 -5 15 16 1 13 2 5 10 -5 16 33 3 22 8 13 23 -10 31
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 16 3 6 7 9 14 -5 15 17 3 5 9 12 18 -6 14 33 6 11 16 21 32 -11 29
20 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 1 9 7 4 10 -6 12 16 0 9 7 5 13 -8 9 33 1 18 14 9 23 -14 21
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE ZTE FC 16 12 2 2 35 16 19 38 17 9 5 3 28 19 9 32 33 21 7 5 63 35 28 70
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 17 10 1 6 35 21 14 31 16 9 2 5 34 22 12 29 33 19 3 11 69 43 26 60
3 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 8 5 3 21 17 4 29 17 8 6 3 28 20 8 30 33 16 11 6 49 37 12 59
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 16 8 5 3 38 28 10 29 17 8 5 4 26 23 3 29 33 16 10 7 64 51 13 58
5 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 17 8 3 6 31 21 10 27 16 9 0 7 21 19 2 27 33 17 3 13 52 40 12 54
6 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16 10 3 3 23 10 13 33 17 5 6 6 25 26 -1 21 33 15 9 9 48 36 12 54
7 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 17 8 3 6 35 33 2 27 16 7 2 7 20 19 1 23 33 15 5 13 55 52 3 50
8 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 16 8 5 3 23 14 9 29 17 6 1 10 29 28 1 19 33 14 6 13 52 42 10 48
9 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 17 6 5 6 26 27 -1 23 16 7 3 6 22 15 7 24 33 13 8 12 48 42 6 47
10 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 9 3 4 30 20 10 30 17 3 7 7 17 22 -5 16 33 12 10 11 47 42 5 46
11 CEGLÉDI VSE VÁC FC 17 6 8 3 17 14 3 26 16 5 5 6 25 27 -2 20 33 11 13 9 42 41 1 46
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 4 7 5 26 29 -3 19 17 6 8 3 26 22 4 26 33 10 15 8 52 51 1 45
13 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 17 6 5 6 23 20 3 23 16 4 6 6 25 28 -3 18 33 10 11 12 48 48 0 41
14 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 17 6 6 5 20 20 0 24 16 2 9 5 11 27 -16 15 33 8 15 10 31 47 -16 39
15 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 17 8 3 6 28 26 2 27 16 3 2 11 14 30 -16 11 33 11 5 17 42 56 -14 38
16 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 16 5 5 6 13 17 -4 20 17 3 6 8 23 30 -7 15 33 8 11 14 36 47 -11 35
17 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 17 6 4 7 18 19 -1 22 16 1 6 9 8 26 -18 9 33 7 10 16 26 45 -19 31
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 4 5 8 14 22 -8 17 16 1 7 8 16 29 -13 10 33 5 12 16 30 51 -21 27
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 16 3 7 6 22 29 -7 16 17 3 1 13 21 31 -10 10 33 6 8 19 43 60 -17 26
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 4 5 7 17 29 -12 17 17 2 3 12 13 32 -19 9 33 6 8 19 30 61 -31 26
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 11 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 11 - 32 - 1-1 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 10 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 00 - 00 - 11 - 1-2 - 13 - 00 - 0-1 - 2-2 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
2 - 01 - 00 - 10 - 0-1 - 12 - 11 - 2-0 - 21 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-4 - 21 - 04 - 13 - 11 - 21 - 22 - 31 - 2-3 - 03 - 20 - 10 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
-2 - 12 - 11 - 21 - 23 - 12 - 12 - 21 - 00 - 10 - 03 - 23 - 22 - 21 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 0-2 - 20 - 42 - 10 - 41 - 21 - 31 - 01 - 10 - 03 - 21 - 10 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 03 - 02 - 12 - 14 - 31 - 01 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 11 - 21 - 2
WKW ETO FC GYŐR
2 - 01 - 21 - 00 - 14 - 01 - 0-1 - 3-3 - 20 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 3-2 - 12 - 20 - 3-0 - 02 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 21 - 52 - 12 - 03 - 12 - 1-0 - 11 - 07 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 00 - 11 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 00 - 21 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 21 - 10 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1---0 - 01 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 02 - 13 - 01 - 4-2 - 31 - 42 - 20 - 30 - 01 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
2 - 12 - 22 - 00 - 2--2 - 22 - 32 - 23 - 32 - 21 - 2-1 - 10 - 20 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 30 - 10 - 20 - 21 - 32 - 0-2 - 10 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1-1 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 32 - 00 - 32 - 04 - 1-1 - 00 - 1-1 - 01 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 22 - 61 - 20 - 12 - 11 - 3-1 - 14 - 20 - 34 - 32 - 14 - 2-1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 12 - 22 - 13 - 00 - 0-0 - 12 - 03 - 42 - 10 - 01 - 01 - 10 - 00 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 12 - 11 - 02 - 11 - 01 - 13 - 11 - 11 - 10 - 00 - 21 - 22 - 1-0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
3 - 20 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 15 - 14 - 01 - 07 - 4-
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 21 - 0-2 - 12 - 13 - 04 - 11 - 02 - 3

Meccsek

KAZINCBARCIKA

2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VASAS FC
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BFC SIÓFOK
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAZINCBARCIKA

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol