Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 35. forduló

2019.05.01 - 17:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
CSONKA BENCE
Tartalékjátékvezető
HANYECZ BENCE
Asszisztensek
BUZÁS BALÁZS, MEDOVARSZKI JÁNOS
BUDAÖRS
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

SAJBÁN MIKLÓS

31'

1 - 0

 

CSIKI NORBERT GÁBOR

42'

2 - 0

 

LENGYEL BÉLA

59'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZTE FC 35 22 7 6 65 38 27 73 10.9
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 35 18 11 6 53 38 15 65 11
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 35 19 4 12 71 47 24 61 11.1
4 VASAS FC VASAS FC 35 17 10 8 68 55 13 61 11.1
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 35 19 3 13 57 40 17 60 10.8
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 35 17 9 9 52 38 14 60 11.1
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 35 16 5 14 58 55 3 53 11.1
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  35 14 10 11 50 43 7 52 10.9
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 35 14 8 13 53 47 6 50 10.7
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 35 14 7 14 54 45 9 49 10.6
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 35 11 16 8 55 53 2 49 10.5
12 VÁC FC VÁC FC 35 11 13 11 44 45 -1 46 10.3
13 DOROGI FC DOROGI FC 35 10 12 13 50 51 -1 42 10.5
14 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 35 12 5 18 44 58 -14 41 10.1
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 35 8 15 12 32 50 -18 39 9.9
16 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 35 9 11 15 41 51 -10 38 9.9
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 35 7 10 18 26 48 -22 31 9.9
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 35 6 13 16 34 54 -20 31 9.9
19 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 35 7 8 20 33 64 -31 29 9.8
20 BSS MONOR BSS MONOR 35 6 9 20 45 65 -20 27 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 17 7 9 1 14 5 9 30 18 8 5 5 14 11 3 29 35 15 14 6 28 16 12 59
2 BSS MONOR BUDAÖRS 18 8 7 3 22 12 10 31 17 7 5 5 11 12 -1 26 35 15 12 8 33 24 9 57
3 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 7 7 3 11 6 5 28 18 7 7 4 16 11 5 28 35 14 14 7 27 17 10 56
4 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 18 6 5 7 15 12 3 23 17 10 2 5 16 8 8 32 35 16 7 12 31 20 11 55
5 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 17 5 9 3 12 11 1 24 18 8 7 3 14 9 5 31 35 13 16 6 26 20 6 55
6 BSS MONOR VASAS FC 17 7 6 4 16 12 4 27 18 5 11 2 11 8 3 26 35 12 17 6 27 20 7 53
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 17 5 6 6 12 15 -3 21 18 8 6 4 14 11 3 30 35 13 12 10 26 26 0 51
8 BSS MONOR VÁC FC 18 7 8 3 11 5 6 29 17 5 5 7 12 13 -1 20 35 12 13 10 23 18 5 49
9 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 17 6 8 3 15 10 5 26 18 4 8 6 8 10 -2 20 35 10 16 9 23 20 3 46
10 BSS MONOR DOROGI FC 18 4 11 3 10 9 1 23 17 5 8 4 14 14 0 23 35 9 19 7 24 23 1 46
11 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 17 4 10 3 7 5 2 22 18 5 8 5 12 11 1 23 35 9 18 8 19 16 3 45
12 BSS MONOR SOROKSÁR SC 18 6 6 6 17 17 0 24 17 3 9 5 7 8 -1 18 35 9 15 11 24 25 -1 42
13 BSS MONOR BFC SIÓFOK 17 5 5 7 7 10 -3 20 18 4 10 4 12 13 -1 22 35 9 15 11 19 23 -4 42
14 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 18 5 10 3 10 8 2 25 17 2 11 4 6 8 -2 17 35 7 21 7 16 16 0 42
15 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 18 6 5 7 14 13 1 23 17 3 9 5 11 12 -1 18 35 9 14 12 25 25 0 41
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 18 6 7 5 15 14 1 25 17 2 6 9 5 18 -13 12 35 8 13 14 20 32 -12 37
17 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 18 6 7 5 10 11 -1 25 17 2 6 9 6 17 -11 12 35 8 13 14 16 28 -12 37
18 BSS MONOR BSS MONOR 17 4 6 7 11 15 -4 18 18 3 5 10 12 20 -8 14 35 7 11 17 23 35 -12 32
19 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 17 2 9 6 8 13 -5 15 18 1 14 3 6 12 -6 17 35 3 23 9 14 25 -11 32
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 1 10 7 4 10 -6 13 17 0 9 8 6 15 -9 9 35 1 19 15 10 25 -15 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 17 12 2 3 35 18 17 38 18 10 5 3 30 20 10 35 35 22 7 6 65 38 27 73
2 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 17 9 5 3 23 18 5 32 18 9 6 3 30 20 10 33 35 18 11 6 53 38 15 65
3 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 18 10 2 6 36 22 14 32 17 9 2 6 35 25 10 29 35 19 4 12 71 47 24 61
4 BSS MONOR VASAS FC 17 9 5 3 41 30 11 32 18 8 5 5 27 25 2 29 35 17 10 8 68 55 13 61
5 BSS MONOR BUDAÖRS 18 9 3 6 34 21 13 30 17 10 0 7 23 19 4 30 35 19 3 13 57 40 17 60
6 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17 11 3 3 25 11 14 36 18 6 6 6 27 27 0 24 35 17 9 9 52 38 14 60
7 BSS MONOR SOROKSÁR SC 18 9 3 6 37 34 3 30 17 7 2 8 21 21 0 23 35 16 5 14 58 55 3 53
8 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 17 10 3 4 31 20 11 33 18 4 7 7 19 23 -4 19 35 14 10 11 50 43 7 52
9 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 18 7 5 6 29 29 0 26 17 7 3 7 24 18 6 24 35 14 8 13 53 47 6 50
10 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 17 8 6 3 24 15 9 30 18 6 1 11 30 30 0 19 35 14 7 14 54 45 9 49
11 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 17 5 7 5 28 30 -2 22 18 6 9 3 27 23 4 27 35 11 16 8 55 53 2 49
12 BSS MONOR VÁC FC 18 6 8 4 18 16 2 26 17 5 5 7 26 29 -3 20 35 11 13 11 44 45 -1 46
13 BSS MONOR DOROGI FC 18 6 5 7 24 22 2 23 17 4 7 6 26 29 -3 19 35 10 12 13 50 51 -1 42
14 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 18 9 3 6 29 26 3 30 17 3 2 12 15 32 -17 11 35 12 5 18 44 58 -14 41
15 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 17 6 6 5 20 20 0 24 18 2 9 7 12 30 -18 15 35 8 15 12 32 50 -18 39
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 17 6 5 6 16 18 -2 23 18 3 6 9 25 33 -8 15 35 9 11 15 41 51 -10 38
17 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 18 6 4 8 18 21 -3 22 17 1 6 10 8 27 -19 9 35 7 10 18 26 48 -22 31
18 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 5 5 8 16 23 -7 20 17 1 8 8 18 31 -13 11 35 6 13 16 34 54 -20 31
19 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 18 5 5 8 20 32 -12 20 17 2 3 12 13 32 -19 9 35 7 8 20 33 64 -31 29
20 BSS MONOR BSS MONOR 17 3 8 6 24 31 -7 17 18 3 1 14 21 34 -13 10 35 6 9 20 45 65 -20 27
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 11 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 11 - 32 - 10 - 21 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 10 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 00 - 00 - 11 - 1-2 - 13 - 00 - 0-1 - 22 - 12 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
2 - 01 - 00 - 10 - 0-1 - 12 - 11 - 23 - 10 - 21 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-4 - 21 - 04 - 13 - 11 - 21 - 22 - 31 - 23 - 03 - 03 - 20 - 10 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
-2 - 12 - 11 - 21 - 23 - 12 - 12 - 21 - 00 - 10 - 03 - 23 - 22 - 21 - 31 - 02 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 02 - 12 - 20 - 42 - 10 - 41 - 21 - 31 - 01 - 10 - 03 - 21 - 10 - 1-1 - 2
DOROGI FC
0 - 01 - 20 - 03 - 02 - 12 - 14 - 31 - 01 - 2-1 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 11 - 21 - 2
WKW ETO FC GYŐR
2 - 01 - 21 - 00 - 14 - 01 - 01 - 11 - 3-3 - 20 - 02 - 1-1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 3-2 - 12 - 20 - 32 - 10 - 02 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 21 - 52 - 12 - 03 - 12 - 11 - 10 - 11 - 07 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 00 - 11 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 00 - 21 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 21 - 10 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1-2 - 1-0 - 01 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 03 - 24 - 02 - 13 - 01 - 4-2 - 31 - 42 - 20 - 30 - 01 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
2 - 12 - 22 - 00 - 2--2 - 22 - 32 - 23 - 32 - 21 - 22 - 21 - 10 - 20 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 30 - 10 - 20 - 21 - 32 - 0-2 - 10 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 12 - 11 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 06 - 32 - 00 - 32 - 04 - 1-1 - 00 - 1-1 - 01 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 22 - 61 - 20 - 12 - 11 - 32 - 11 - 14 - 20 - 34 - 32 - 14 - 2-1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 12 - 22 - 13 - 00 - 0-0 - 12 - 03 - 42 - 10 - 01 - 01 - 10 - 00 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 12 - 11 - 02 - 11 - 01 - 13 - 11 - 11 - 10 - 00 - 21 - 22 - 11 - 20 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
3 - 20 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 23 - 22 - 11 - 15 - 14 - 01 - 07 - 4-
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 10 - 2-1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 21 - 0-2 - 12 - 13 - 04 - 11 - 02 - 3

Meccsek

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom