Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 38. forduló

2019.05.19 - 14:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BARNA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
GAÁL ÁKOS
Asszisztensek
KIRÁLY KRISZTIÁN, KISS BALÁZS
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN
SZERENCSI MIKLÓS

35'

1 - 1

 

HUNYA KRISZTIÁN

82'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZTE FC 38 25 7 6 77 41 36 82 11
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 38 21 11 6 62 41 21 74 10.9
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 38 20 5 13 75 50 25 65 10.9
4 VASAS FC VASAS FC 38 18 11 9 73 64 9 65 10.8
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 38 20 4 14 65 46 19 64 10.8
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 38 17 9 12 56 49 7 60 10.7
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 38 18 5 15 68 61 7 59 10.7
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 38 17 7 14 60 46 14 58 10.6
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 38 16 8 14 59 50 9 56 10.6
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  38 15 11 12 53 49 4 56 10.5
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 38 12 16 10 57 59 -2 52 10.5
12 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 38 12 11 15 49 53 -4 47 10.4
13 VÁC FC VÁC FC 38 11 13 14 44 51 -7 46 10.4
14 DOROGI FC DOROGI FC 38 10 13 15 54 59 -5 43 10.3
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 38 9 16 13 34 52 -18 43 10.3
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 38 12 5 21 46 66 -20 41 10.2
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 38 10 10 18 33 48 -15 40 10.2
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 38 8 8 22 35 68 -33 32 10.1
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 38 6 13 19 35 61 -26 31 10.1
20 BSS MONOR BSS MONOR 38 7 9 22 49 70 -21 30 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 19 8 10 1 17 7 10 34 19 9 5 5 16 11 5 32 38 17 15 6 33 18 15 66
2 BSS MONOR BUDAÖRS 19 8 8 3 22 12 10 32 19 9 5 5 16 13 3 32 38 17 13 8 38 25 13 64
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 19 6 10 3 13 11 2 28 19 9 7 3 17 10 7 34 38 15 17 6 30 21 9 62
4 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 19 7 5 7 17 13 4 26 19 10 2 7 16 10 6 32 38 17 7 14 33 23 10 58
5 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 19 7 7 5 11 9 2 28 19 7 7 5 17 13 4 28 38 14 14 10 28 22 6 56
6 BSS MONOR VASAS FC 19 7 6 6 17 17 0 27 19 5 12 2 11 8 3 27 38 12 18 8 28 25 3 54
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 19 5 6 8 12 18 -6 21 19 8 7 4 14 11 3 31 38 13 13 12 26 29 -3 52
8 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19 8 8 3 18 10 8 32 19 4 8 7 8 12 -4 20 38 12 16 10 26 22 4 52
9 BSS MONOR VÁC FC 19 7 8 4 11 6 5 29 19 5 6 8 12 15 -3 21 38 12 14 12 23 21 2 50
10 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 19 5 11 3 8 5 3 26 19 5 9 5 13 12 1 24 38 10 20 8 21 17 4 50
11 BSS MONOR BFC SIÓFOK 19 7 5 7 10 10 0 26 19 4 11 4 12 13 -1 23 38 11 16 11 22 23 -1 49
12 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 19 6 10 3 12 8 4 28 19 3 12 4 8 8 0 21 38 9 22 7 20 16 4 49
13 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 19 6 6 7 15 14 1 24 19 5 9 5 14 12 2 24 38 11 15 12 29 26 3 48
14 BSS MONOR SOROKSÁR SC 19 7 6 6 19 17 2 27 19 4 9 6 8 9 -1 21 38 11 15 12 27 26 1 48
15 BSS MONOR DOROGI FC 19 4 11 4 11 12 -1 23 19 5 9 5 14 16 -2 24 38 9 20 9 25 28 -3 47
16 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 19 6 8 5 10 11 -1 26 19 2 7 10 6 19 -13 13 38 8 15 15 16 30 -14 39
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 19 6 7 6 15 16 -1 25 19 2 7 10 7 21 -14 13 38 8 14 16 22 37 -15 38
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 19 2 11 6 8 13 -5 17 19 2 14 3 7 12 -5 20 38 4 25 9 15 25 -10 37
19 BSS MONOR BSS MONOR 19 4 8 7 12 16 -4 20 19 3 6 10 13 21 -8 15 38 7 14 17 25 37 -12 35
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 1 11 7 4 10 -6 14 19 0 10 9 6 16 -10 10 38 1 21 16 10 26 -16 24
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 19 14 2 3 42 21 21 44 19 11 5 3 35 20 15 38 38 25 7 6 77 41 36 82
2 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 19 11 5 3 27 19 8 38 19 10 6 3 35 22 13 36 38 21 11 6 62 41 21 74
3 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 19 11 2 6 39 23 16 35 19 9 3 7 36 27 9 30 38 20 5 13 75 50 25 65
4 BSS MONOR VASAS FC 19 9 6 4 44 38 6 33 19 9 5 5 29 26 3 32 38 18 11 9 73 64 9 65
5 BSS MONOR BUDAÖRS 19 9 3 7 35 24 11 30 19 11 1 7 30 22 8 34 38 20 4 14 65 46 19 64
6 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 19 11 3 5 28 19 9 36 19 6 6 7 28 30 -2 24 38 17 9 12 56 49 7 60
7 BSS MONOR SOROKSÁR SC 19 10 3 6 41 34 7 33 19 8 2 9 27 27 0 26 38 18 5 15 68 61 7 59
8 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 19 10 6 3 27 15 12 36 19 7 1 11 33 31 2 22 38 17 7 14 60 46 14 58
9 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 19 7 5 7 30 32 -2 26 19 9 3 7 29 18 11 30 38 16 8 14 59 50 9 56
10 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19 11 4 4 34 22 12 37 19 4 7 8 19 27 -8 19 38 15 11 12 53 49 4 56
11 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 19 5 7 7 28 36 -8 22 19 7 9 3 29 23 6 30 38 12 16 10 57 59 -2 52
12 BSS MONOR BFC SIÓFOK 19 8 5 6 21 19 2 29 19 4 6 9 28 34 -6 18 38 12 11 15 49 53 -4 47
13 BSS MONOR VÁC FC 19 6 8 5 18 17 1 26 19 5 5 9 26 34 -8 20 38 11 13 14 44 51 -7 46
14 BSS MONOR DOROGI FC 19 6 5 8 26 27 -1 23 19 4 8 7 28 32 -4 20 38 10 13 15 54 59 -5 43
15 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 19 6 7 6 21 22 -1 25 19 3 9 7 13 30 -17 18 38 9 16 13 34 52 -18 43
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 19 9 3 7 29 28 1 30 19 3 2 14 17 38 -21 11 38 12 5 21 46 66 -20 41
17 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 19 7 4 8 22 21 1 25 19 3 6 10 11 27 -16 15 38 10 10 18 33 48 -15 40
18 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 19 5 5 9 21 34 -13 20 19 3 3 13 14 34 -20 12 38 8 8 22 35 68 -33 32
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 5 5 9 16 25 -9 20 19 1 8 10 19 36 -17 11 38 6 13 19 35 61 -26 31
20 BSS MONOR BSS MONOR 19 4 8 7 26 33 -7 20 19 3 1 15 23 37 -14 10 38 7 9 22 49 70 -21 30
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
0 - 11 - 12 - 11 - 22 - 20 - 10 - 11 - 32 - 10 - 21 - 01 - 02 - 02 - 11 - 21 - 24 - 01 - 10 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 00 - 00 - 11 - 10 - 32 - 13 - 00 - 03 - 51 - 22 - 12 - 11 - 2
BFC SIÓFOK
2 - 01 - 00 - 10 - 02 - 01 - 12 - 11 - 23 - 10 - 21 - 51 - 03 - 11 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 21 - 34 - 21 - 04 - 13 - 11 - 21 - 22 - 31 - 23 - 03 - 03 - 20 - 10 - 02 - 32 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
0 - 22 - 12 - 11 - 21 - 23 - 12 - 12 - 21 - 00 - 10 - 03 - 23 - 22 - 21 - 31 - 02 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
0 - 10 - 43 - 32 - 02 - 12 - 20 - 42 - 10 - 41 - 21 - 31 - 01 - 10 - 03 - 21 - 10 - 11 - 21 - 2
DOROGI FC
0 - 01 - 20 - 03 - 02 - 12 - 14 - 31 - 01 - 22 - 51 - 21 - 10 - 21 - 10 - 24 - 01 - 11 - 21 - 2
WKW ETO FC GYŐR
2 - 01 - 21 - 00 - 14 - 01 - 01 - 11 - 31 - 03 - 20 - 02 - 12 - 01 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 10 - 40 - 03 - 32 - 01 - 42 - 33 - 30 - 22 - 12 - 20 - 32 - 10 - 02 - 22 - 32 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 03 - 12 - 21 - 52 - 12 - 03 - 12 - 11 - 10 - 11 - 07 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 00 - 11 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 00 - 21 - 00 - 22 - 12 - 02 - 22 - 21 - 10 - 22 - 03 - 22 - 22 - 13 - 12 - 11 - 00 - 01 - 0
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 03 - 24 - 02 - 13 - 01 - 41 - 32 - 31 - 42 - 20 - 30 - 01 - 22 - 15 - 00 - 52 - 11 - 1
BSS MONOR
2 - 12 - 22 - 00 - 22 - 10 - 12 - 22 - 32 - 23 - 32 - 21 - 22 - 21 - 10 - 20 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 13 - 01 - 30 - 10 - 20 - 21 - 32 - 00 - 22 - 10 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 12 - 11 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 06 - 32 - 00 - 32 - 04 - 12 - 11 - 00 - 11 - 11 - 01 - 02 - 11 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 22 - 61 - 20 - 12 - 11 - 32 - 11 - 14 - 20 - 34 - 32 - 14 - 24 - 01 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 12 - 12 - 22 - 13 - 00 - 01 - 10 - 12 - 03 - 42 - 10 - 01 - 01 - 10 - 00 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 12 - 11 - 02 - 11 - 01 - 13 - 11 - 11 - 10 - 00 - 21 - 22 - 11 - 20 - 00 - 10 - 11 - 1
VASAS FC
3 - 20 - 00 - 23 - 34 - 25 - 11 - 10 - 43 - 30 - 42 - 23 - 22 - 11 - 15 - 14 - 01 - 07 - 40 - 5
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 10 - 24 - 11 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 21 - 03 - 22 - 12 - 13 - 04 - 11 - 02 - 3

Meccsek

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE

BUDAFOKI MTE

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BFC SIÓFOK
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom