Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2018.08.26 - 17:30

Balmazújváros, Balmazújvárosi Városi Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
NÉMETH ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
HORVÁTH TIBOR
Asszisztensek
SZALAI DÁNIEL, MÁRKUS PÉTER
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

BIRÓ ÁKOS

66'

1 - 0

 

ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE

92'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 13 3 10 12 11
2 ZTE FC ZTE FC 5 3 2 0 9 5 4 11 10.8
3 VASAS FC VASAS FC 5 3 2 0 11 8 3 11 13.8
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 3 1 1 10 5 5 10 12.8
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 10 6 4 10 13
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 5 2 2 1 9 5 4 8 10
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 2 2 1 9 8 1 8 11.8
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 1 2 9 7 2 7 9.2
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 5 4 1 7 9
10 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 7 0 7 8.8
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 4 0 10 9 1 7 12.2
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 5 1 3 1 4 3 1 6 11.6
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 1 2 2 3 6 -3 5 12
14 VÁC FC VÁC FC 5 1 2 2 3 7 -4 5 8.6
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 2 10 -8 5 8.6
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 5 1 1 3 6 8 -2 4 10
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 1 0 4 7 9 -2 3 8.8
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 3 8 -5 3 9.8
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 0 2 3 4 8 -4 2 9.8
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 0 2 3 3 11 -8 2 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 7 2 5 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 3 1 1 6 2 4 10
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 3 0 7 4 3 9
4 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 3 0 4 1 3 9
5 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 5 4 1 8
8 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 4 0 3 1 2 7
9 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 4 3 1 7
10 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 3 0 3 1 2 6 5 1 3 1 4 3 1 6
11 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 7 -2 5
13 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 4 1 1 2 -1 4
17 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 4 1 1 3 -2 4
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 2 6 -4 3
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 0 4 -4 3
20 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 13 3 10 12
2 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 5 3 2 7 5 3 2 0 9 5 4 11
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 6 4 2 7 5 3 2 0 11 8 3 11
4 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 3 1 0 9 2 7 10 5 3 1 1 10 5 5 10
5 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 3 1 1 10 6 4 10
6 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 2 1 9 5 4 8
7 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 9 8 1 8
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 9 7 2 7
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 1 2 5 4 1 7
10 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 1 2 7 7 0 7
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 2 0 2 0 4 4 0 2 5 1 4 0 10 9 1 7
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 3 7 -4 5
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 1 1 2 5 -3 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 10 -8 5
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 6 -3 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 3 2 3 8 -5 3
19 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 4 8 -4 2
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 3 7 -4 1 5 0 2 3 3 11 -8 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0-------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--------1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2-------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1-------------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1--3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0---------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0------1 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
--------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1----------

Meccsek

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VASAS FC
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BFC SIÓFOK
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 07. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 28. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 01. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 01. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
VÁC FC

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 11. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 25. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 25. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VASAS FC
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom