Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2018.08.26 - 17:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
NAZSA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
NAGY NORBERT
Asszisztensek
KORMÁNYOS II. GÁBOR, PUNYI GYULA
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

LENGYEL BÉLA
CSÁKI RÓBERT

74'

1 - 1

 

KARDOS NORBERT

82'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 13 3 10 12 11
2 ZTE FC ZTE FC 5 3 2 0 9 5 4 11 10.8
3 VASAS FC VASAS FC 5 3 2 0 11 8 3 11 13.8
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 3 1 1 10 5 5 10 12.8
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 10 6 4 10 13
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 5 2 2 1 9 5 4 8 10
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 2 2 1 9 8 1 8 11.8
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 1 2 9 7 2 7 9.2
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 5 4 1 7 9
10 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 7 0 7 8.8
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 4 0 10 9 1 7 12.2
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 5 1 3 1 4 3 1 6 11.6
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 1 2 2 3 6 -3 5 12
14 VÁC FC VÁC FC 5 1 2 2 3 7 -4 5 8.6
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 2 10 -8 5 8.6
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 5 1 1 3 6 8 -2 4 10
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 1 0 4 7 9 -2 3 8.8
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 3 8 -5 3 9.8
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 0 2 3 4 8 -4 2 9.8
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 0 2 3 3 11 -8 2 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 7 2 5 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 3 1 1 6 2 4 10
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 3 0 7 4 3 9
4 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 3 0 4 1 3 9
5 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 5 4 1 8
8 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 4 0 3 1 2 7
9 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 4 3 1 7
10 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 3 0 3 1 2 6 5 1 3 1 4 3 1 6
11 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 7 -2 5
13 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 4 1 1 2 -1 4
17 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 4 1 1 3 -2 4
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 2 6 -4 3
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 0 4 -4 3
20 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 13 3 10 12
2 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 5 3 2 7 5 3 2 0 9 5 4 11
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 6 4 2 7 5 3 2 0 11 8 3 11
4 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 3 1 0 9 2 7 10 5 3 1 1 10 5 5 10
5 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 3 1 1 10 6 4 10
6 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 2 1 9 5 4 8
7 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 9 8 1 8
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 9 7 2 7
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 1 2 5 4 1 7
10 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 1 2 7 7 0 7
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 2 0 2 0 4 4 0 2 5 1 4 0 10 9 1 7
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 3 7 -4 5
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 1 1 2 5 -3 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 10 -8 5
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 6 -3 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 3 2 3 8 -5 3
19 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 4 8 -4 2
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 3 7 -4 1 5 0 2 3 3 11 -8 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0-------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--------1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2-------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1-------------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1--3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0---------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0------1 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
--------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1----------

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 05. 18:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom