Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2018.08.26 - 19:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BERÉNYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
BÖCSKEI BALÁZS
Asszisztensek
BAGHY CSABA, SZVETNYIK BENCE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

GRÁNICZ PATRIK

21'

1 - 0

 

 

1 - 1

62'

PALINCSÁR MARTIN
SZATMÁRI ISTVÁN

75'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 13 3 10 12 11
2 ZTE FC ZTE FC 5 3 2 0 9 5 4 11 10.8
3 VASAS FC VASAS FC 5 3 2 0 11 8 3 11 13.8
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 3 1 1 10 5 5 10 12.8
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 10 6 4 10 13
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 5 2 2 1 9 5 4 8 10
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 2 2 1 9 8 1 8 11.8
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 1 2 9 7 2 7 9.2
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 5 4 1 7 9
10 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 7 0 7 8.8
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 4 0 10 9 1 7 12.2
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 5 1 3 1 4 3 1 6 11.6
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 1 2 2 3 6 -3 5 12
14 VÁC FC VÁC FC 5 1 2 2 3 7 -4 5 8.6
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 2 10 -8 5 8.6
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 5 1 1 3 6 8 -2 4 10
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 1 0 4 7 9 -2 3 8.8
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 3 8 -5 3 9.8
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 0 2 3 4 8 -4 2 9.8
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 0 2 3 3 11 -8 2 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 7 2 5 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 3 1 1 6 2 4 10
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 3 0 7 4 3 9
4 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 3 0 4 1 3 9
5 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 5 4 1 8
8 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 4 0 3 1 2 7
9 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 4 3 1 7
10 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 3 0 3 1 2 6 5 1 3 1 4 3 1 6
11 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 7 -2 5
13 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 4 1 1 2 -1 4
17 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 4 1 1 3 -2 4
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 2 6 -4 3
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 0 4 -4 3
20 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 13 3 10 12
2 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 5 3 2 7 5 3 2 0 9 5 4 11
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 6 4 2 7 5 3 2 0 11 8 3 11
4 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 3 1 0 9 2 7 10 5 3 1 1 10 5 5 10
5 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 3 1 1 10 6 4 10
6 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 2 1 9 5 4 8
7 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 9 8 1 8
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 9 7 2 7
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 1 2 5 4 1 7
10 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 1 2 7 7 0 7
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 2 0 2 0 4 4 0 2 5 1 4 0 10 9 1 7
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 3 7 -4 5
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 1 1 2 5 -3 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 10 -8 5
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 6 -3 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 3 2 3 8 -5 3
19 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 4 8 -4 2
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 3 7 -4 1 5 0 2 3 3 11 -8 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0-------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--------1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2-------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1-------------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1--3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0---------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0------1 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
--------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1----------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 02. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
2018. 09. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 09. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 24. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VASAS FC
2019. 03. 03. 14:30
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 06. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 10. 17:00
ETO Stadion
2019. 03. 10. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 07. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 07. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAZINCBARCIKA

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom