Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2018.08.26 - 17:30

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
TAKÁCS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
DUCSAI JÓZSEF
Asszisztensek
VARGA GÁBOR, MÁYER GÁBOR
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

50'

SZARKA ÁKOS

 

0 - 2

68'

NAGY PATRIK
MÉSZÁROS ÁRON

93'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 13 3 10 12 11
2 ZTE FC ZTE FC 5 3 2 0 9 5 4 11 10.8
3 VASAS FC VASAS FC 5 3 2 0 11 8 3 11 13.8
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 3 1 1 10 5 5 10 12.8
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 10 6 4 10 13
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 5 2 2 1 9 5 4 8 10
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 2 2 1 9 8 1 8 11.8
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 1 2 9 7 2 7 9.2
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 5 4 1 7 9
10 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 7 0 7 8.8
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 4 0 10 9 1 7 12.2
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 5 1 3 1 4 3 1 6 11.6
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 1 2 2 3 6 -3 5 12
14 VÁC FC VÁC FC 5 1 2 2 3 7 -4 5 8.6
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 2 10 -8 5 8.6
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 5 1 1 3 6 8 -2 4 10
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 1 0 4 7 9 -2 3 8.8
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 3 8 -5 3 9.8
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 0 2 3 4 8 -4 2 9.8
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 0 2 3 3 11 -8 2 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 7 2 5 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 3 1 1 6 2 4 10
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 3 0 7 4 3 9
4 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 3 0 4 1 3 9
5 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 5 4 1 8
8 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 4 0 3 1 2 7
9 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 4 3 1 7
10 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 3 0 3 1 2 6 5 1 3 1 4 3 1 6
11 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 7 -2 5
13 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 4 1 1 2 -1 4
17 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 4 1 1 3 -2 4
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 2 6 -4 3
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 0 4 -4 3
20 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 13 3 10 12
2 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 5 3 2 7 5 3 2 0 9 5 4 11
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 6 4 2 7 5 3 2 0 11 8 3 11
4 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 3 1 0 9 2 7 10 5 3 1 1 10 5 5 10
5 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 3 1 1 10 6 4 10
6 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 2 1 9 5 4 8
7 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 9 8 1 8
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 9 7 2 7
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 1 2 5 4 1 7
10 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 1 2 7 7 0 7
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 2 0 2 0 4 4 0 2 5 1 4 0 10 9 1 7
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 3 7 -4 5
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 1 1 2 5 -3 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 10 -8 5
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 6 -3 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 3 2 3 8 -5 3
19 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 4 8 -4 2
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 3 7 -4 1 5 0 2 3 3 11 -8 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0-------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--------1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2-------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1-------------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1--3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0---------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0------1 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
--------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1----------

Meccsek

DOROGI FC

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DOROGI FC
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DOROGI FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VASAS FC
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

GYIRMÓT FC GYŐR

2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
ZTE FC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VASAS FC
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom