Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 6. forduló

2018.08.29 - 17:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
RADVÁNYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Asszisztensek
SZALAI DÁNIEL, SZALAI BALÁZS
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

PEKÁR LÁSZLÓ
FICSOR RICHÁRD

94'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 6 4 1 1 13 5 8 13 10.7
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 6 4 0 2 13 6 7 12 8.8
3 VASAS FC VASAS FC 6 3 3 0 11 8 3 12 12.3
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 3 2 1 10 6 4 11 12.3
5 ZTE FC ZTE FC 6 3 2 1 10 7 3 11 9.8
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 3 2 1 11 9 2 11 11.2
7 DOROGI FC DOROGI FC 6 3 1 2 11 8 3 10 9.2
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 6 2 2 2 10 7 3 8 12
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 2 2 2 9 7 2 8 9.3
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 2 2 2 5 4 1 8 8.3
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 5 0 10 9 1 8 13.2
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 6 1 3 2 5 7 -2 6 10.8
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  6 1 3 2 4 7 -3 6 13.8
14 VÁC FC VÁC FC 6 1 3 2 4 8 -4 6 9.5
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 3 2 2 10 -8 6 10.5
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 6 1 2 3 6 8 -2 5 8.8
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 6 1 2 3 6 9 -3 5 10.2
18 BSS MONOR BSS MONOR 6 1 1 4 8 10 -2 4 9.3
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0 4 2 4 9 -5 4 10.3
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 0 3 3 3 11 -8 3 9.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 3 1 2 0 3 2 1 5 6 4 2 0 7 2 5 14
2 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8 6 3 3 0 6 3 3 12
3 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 3 1 2 6 4 2 10
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 2 0 4 3 1 5 6 2 4 0 7 4 3 10
5 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2 3 0 5 1 4 9 6 2 3 1 6 3 3 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 2 0 4 2 2 5 6 2 3 1 6 4 2 9
7 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 2 0 1 3 1 2 6 6 2 3 1 4 2 2 9
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 3 4 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 5 4 1 9
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 5 0 3 1 2 8
10 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 5 0 4 3 1 8
11 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 2 1 3 3 4 -1 7
12 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 4 1 2 2 0 7
13 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 2 1 4 4 0 5 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 3 2 5 7 -2 6
14 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 4 -2 6
15 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 2 3 3 6 -3 5
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 1 2 2 3 -1 4 6 1 2 3 2 5 -3 5
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 1 4 4 6 -2 4
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 0 4 2 1 4 -3 4
19 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 4 2 2 6 -4 4
20 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 4 0 3 1 0 1 -1 3 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 0 4 2 0 4 -4 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 5 4 1 0 12 2 10 13 6 4 1 1 13 5 8 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 3 2 0 1 5 3 2 6 6 4 0 2 13 6 7 12
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 5 4 1 5 3 2 1 0 6 4 2 7 6 3 3 0 11 8 3 12
4 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 3 2 1 10 6 4 11
5 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 1 1 1 5 4 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7 6 3 2 1 10 7 3 11
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 3 2 1 0 7 5 2 7 6 3 2 1 11 9 2 11
7 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 3 0 1 9 5 4 9 6 3 1 2 11 8 3 10
8 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 2 0 1 8 4 4 6 6 2 2 2 10 7 3 8
9 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 4 5 -1 2 3 2 0 1 5 2 3 6 6 2 2 2 9 7 2 8
10 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 2 0 2 0 0 0 0 2 6 2 2 2 5 4 1 8
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 3 0 6 5 1 6 2 0 2 0 4 4 0 2 6 1 5 0 10 9 1 8
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 2 1 3 6 -3 2 3 1 1 1 2 1 1 4 6 1 3 2 5 7 -2 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 3 2 4 7 -3 6
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 1 3 2 4 8 -4 6
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 4 1 2 1 2 5 -3 5 2 0 1 1 0 5 -5 1 6 1 3 2 2 10 -8 6
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 2 3 6 8 -2 5
17 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 5 6 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 2 3 6 9 -3 5
18 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 1 1 5 4 1 4 3 0 0 3 3 6 -3 0 6 1 1 4 8 10 -2 4
19 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 0 4 2 4 9 -5 4
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 2 2 3 7 -4 2 6 0 3 3 3 11 -8 3
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1----------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--------1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2-------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1-------------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1-0 - 03 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
--------------0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0-----1 - 4---2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0------1 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0-----0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 09. 02. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS FC
2018. 09. 16. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 09. 30. 18:00
ETO Stadion
2018. 09. 30. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 15:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 21. 15:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 16:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 03. 16:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 06. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BFC SIÓFOK
2019. 03. 10. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 10. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 17. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 31. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 14. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 04. 28. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom