Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 7. forduló

2018.09.02 - 16:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Asszisztensek
MEDOVARSZKI JÁNOS, CSATÁRI TIBOR
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

BEDI BENCE
GERGÉNYI BENCE

32'

1 - 1

 

 

1 - 2

40'

GAJDOS ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 7 5 1 1 17 8 9 16 11.3
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 4 2 1 12 6 6 14 13.1
3 ZTE FC ZTE FC 7 4 2 1 12 8 4 14 10.4
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 4 2 1 14 11 3 14 13
5 VASAS FC VASAS FC 7 3 4 0 14 11 3 13 12
6 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 7 4 0 3 13 7 6 12 8.9
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 2 5 0 13 10 3 11 12.7
8 DOROGI FC DOROGI FC 7 3 1 3 11 10 1 10 10
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 2 3 2 7 6 1 9 11.1
10 VÁC FC VÁC FC 7 2 3 2 5 8 -3 9 10.1
11 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 7 2 2 3 11 10 1 8 12
12 BUDAÖRS BUDAÖRS 7 2 2 3 9 8 1 8 9.6
13 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 7 2 2 3 7 8 -1 8 7.9
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  7 1 4 2 7 10 -3 7 12.9
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 4 2 6 9 -3 7 9.1
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 7 1 3 3 8 11 -3 6 9
17 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 7 1 3 3 3 12 -9 6 10.4
18 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 7 1 2 4 6 11 -5 5 8.6
19 BSS MONOR BSS MONOR 7 1 1 5 10 13 -3 4 8.7
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 0 4 3 5 13 -8 4 9.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 4 0 0 5 0 5 12 3 1 2 0 3 2 1 5 7 5 2 0 8 2 6 17
2 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3 1 2 0 1 0 1 5 4 2 2 0 5 3 2 8 7 3 4 0 6 3 3 13
3 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 4 4 0 3 5 2 3 0 5 1 4 9 7 3 3 1 9 5 4 12
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 3 0 5 4 1 6 7 2 5 0 8 5 3 11
5 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 0 3 0 2 2 0 3 4 2 2 0 4 2 2 8 7 2 5 0 6 4 2 11
6 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 5 2 3 6 4 1 1 2 1 3 -2 4 7 3 1 3 6 5 1 10
7 CEGLÉDI VSE VÁC FC 4 2 1 1 3 1 2 7 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 3 1 3 4 4 0 10
8 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 3 1 2 0 4 2 2 5 7 2 4 1 7 5 2 10
9 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 4 0 3 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 3 1 2 6 7 2 3 2 4 3 1 9
10 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 2 1 1 2 1 1 7 7 2 3 2 5 5 0 9
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 2 1 4 4 0 5 3 1 1 1 2 3 -1 4 7 2 3 2 6 7 -1 9
12 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 1 4 0 4 2 2 7 2 0 2 0 0 0 0 2 7 1 6 0 4 2 2 9
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 5 1 3 3 0 8
14 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 4 1 2 1 3 4 -1 5 3 0 2 1 0 2 -2 2 7 1 4 2 3 6 -3 7
15 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 1 2 1 3 3 0 5 7 1 3 3 4 7 -3 6
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 2 2 3 4 -1 5 7 1 3 3 3 6 -3 6
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 0 2 2 2 0 3 4 0 2 2 3 5 -2 2 7 1 2 4 5 7 -2 5
18 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 2 4 3 7 -4 5
19 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 0 3 1 1 3 -2 3 7 0 5 2 1 4 -3 5
20 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 5 0 3 2 1 3 -2 3 2 0 1 1 0 3 -3 1 7 0 4 3 1 6 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 5 6 -1 3 5 4 1 0 12 2 10 13 7 5 1 1 17 8 9 16
2 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 4 0 0 9 1 8 12 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 4 2 1 12 6 6 14
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 1 1 1 5 4 1 4 4 3 1 0 7 4 3 10 7 4 2 1 12 8 4 14
4 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 2 1 1 7 6 1 7 3 2 1 0 7 5 2 7 7 4 2 1 14 11 3 14
5 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 5 4 1 5 4 2 2 0 9 7 2 8 7 3 4 0 14 11 3 13
6 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 4 2 0 2 5 4 1 6 7 4 0 3 13 7 6 12
7 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 3 0 6 5 1 6 3 1 2 0 7 5 2 5 7 2 5 0 13 10 3 11
8 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 3 0 1 9 5 4 9 7 3 1 3 11 10 1 10
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 7 6 1 7 2 0 2 0 0 0 0 2 7 2 3 2 7 6 1 9
10 CEGLÉDI VSE VÁC FC 4 2 1 1 3 3 0 7 3 0 2 1 2 5 -3 2 7 2 3 2 5 8 -3 9
11 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 4 0 2 2 3 6 -3 2 3 2 0 1 8 4 4 6 7 2 2 3 11 10 1 8
12 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 4 5 -1 2 4 2 0 2 5 3 2 6 7 2 2 3 9 8 1 8
13 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 4 2 0 2 6 6 0 6 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 2 3 7 8 -1 8
14 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 1 2 5 8 -3 4 3 0 3 0 2 2 0 3 7 1 4 2 7 10 -3 7
15 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 2 2 0 3 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 1 4 2 6 9 -3 7
16 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 2 1 3 6 -3 2 4 1 1 2 5 5 0 4 7 1 3 3 8 11 -3 6
17 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 3 7 -4 5 2 0 1 1 0 5 -5 1 7 1 3 3 3 12 -9 6
18 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 5 6 -1 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 2 4 6 11 -5 5
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 1 1 5 4 1 4 4 0 0 4 5 9 -4 0 7 1 1 5 10 13 -3 4
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 0 3 2 5 9 -4 3 7 0 4 3 5 13 -8 4
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
----2 - 20 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0--2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1----------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--1 - 0-----1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2---0 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1---1 - 3---------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1-0 - 03 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
--------------0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2-3 - 22 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0-----1 - 4---2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3----4 - 3-------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0-----0 - 0---0 - 4--1 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
02. 03. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
02. 10. 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
02. 17. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
02. 24. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 06. 14:30
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
03. 10. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 17. 15:00
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
03. 31. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 07. 16:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 14. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 21. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
04. 28. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
05. 01. 19:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 05. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
05. 12. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 19. 17:00
DOROGI FC

ZTE FC

2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 05. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
ZTE FC
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 29. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 16. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
ZTE FC
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VASAS FC
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 09. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 12. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
02. 03. 18:00
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 10. 17:00
ZTE FC
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
02. 17. 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 24. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
02. 24. 18:00
ZTE FC
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 03. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 03. 06. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
03. 06. 19:00
ZTE FC
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 10. 17:00
VÁC FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 15:00
ZTE FC
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
03. 31. 17:00
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 07. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 14. 17:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 21. 17:00
ZTE FC
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 28. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
05. 01. 17:00
ZTE FC
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 05. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
05. 12. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 19. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 19. 17:00
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol