Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 7. forduló

2018.09.02 - 17:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
NAGY RÓBERT
Tartalékjátékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Asszisztensek
MÁRKUS TAMÁS, VÍGH-TARSONYI GERGŐ
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
90'
45'

Gólok

KOVÁCS DÁVID

36'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 7 5 1 1 17 8 9 16 11.3
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 4 2 1 12 6 6 14 13.1
3 ZTE FC ZTE FC 7 4 2 1 12 8 4 14 10.4
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 4 2 1 14 11 3 14 13
5 VASAS FC VASAS FC 7 3 4 0 14 11 3 13 12
6 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 7 4 0 3 13 7 6 12 8.9
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 2 5 0 13 10 3 11 12.7
8 DOROGI FC DOROGI FC 7 3 1 3 11 10 1 10 10
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 2 3 2 7 6 1 9 11.1
10 VÁC FC VÁC FC 7 2 3 2 5 8 -3 9 10.1
11 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 7 2 2 3 11 10 1 8 12
12 BUDAÖRS BUDAÖRS 7 2 2 3 9 8 1 8 9.6
13 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 7 2 2 3 7 8 -1 8 7.9
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  7 1 4 2 7 10 -3 7 12.9
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 4 2 6 9 -3 7 9.1
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 7 1 3 3 8 11 -3 6 9
17 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 7 1 3 3 3 12 -9 6 10.4
18 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 7 1 2 4 6 11 -5 5 8.6
19 BSS MONOR BSS MONOR 7 1 1 5 10 13 -3 4 8.7
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 0 4 3 5 13 -8 4 9.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 4 0 0 5 0 5 12 3 1 2 0 3 2 1 5 7 5 2 0 8 2 6 17
2 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3 1 2 0 1 0 1 5 4 2 2 0 5 3 2 8 7 3 4 0 6 3 3 13
3 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 4 4 0 3 5 2 3 0 5 1 4 9 7 3 3 1 9 5 4 12
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 3 0 5 4 1 6 7 2 5 0 8 5 3 11
5 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 0 3 0 2 2 0 3 4 2 2 0 4 2 2 8 7 2 5 0 6 4 2 11
6 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 5 2 3 6 4 1 1 2 1 3 -2 4 7 3 1 3 6 5 1 10
7 CEGLÉDI VSE VÁC FC 4 2 1 1 3 1 2 7 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 3 1 3 4 4 0 10
8 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 3 1 2 0 4 2 2 5 7 2 4 1 7 5 2 10
9 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 4 0 3 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 3 1 2 6 7 2 3 2 4 3 1 9
10 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 2 1 1 2 1 1 7 7 2 3 2 5 5 0 9
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 2 1 4 4 0 5 3 1 1 1 2 3 -1 4 7 2 3 2 6 7 -1 9
12 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 1 4 0 4 2 2 7 2 0 2 0 0 0 0 2 7 1 6 0 4 2 2 9
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 5 1 3 3 0 8
14 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 4 1 2 1 3 4 -1 5 3 0 2 1 0 2 -2 2 7 1 4 2 3 6 -3 7
15 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 1 2 1 3 3 0 5 7 1 3 3 4 7 -3 6
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 2 2 3 4 -1 5 7 1 3 3 3 6 -3 6
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 0 2 2 2 0 3 4 0 2 2 3 5 -2 2 7 1 2 4 5 7 -2 5
18 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 2 4 3 7 -4 5
19 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 0 3 1 1 3 -2 3 7 0 5 2 1 4 -3 5
20 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 5 0 3 2 1 3 -2 3 2 0 1 1 0 3 -3 1 7 0 4 3 1 6 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 5 6 -1 3 5 4 1 0 12 2 10 13 7 5 1 1 17 8 9 16
2 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 4 0 0 9 1 8 12 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 4 2 1 12 6 6 14
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 1 1 1 5 4 1 4 4 3 1 0 7 4 3 10 7 4 2 1 12 8 4 14
4 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 2 1 1 7 6 1 7 3 2 1 0 7 5 2 7 7 4 2 1 14 11 3 14
5 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 5 4 1 5 4 2 2 0 9 7 2 8 7 3 4 0 14 11 3 13
6 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 4 2 0 2 5 4 1 6 7 4 0 3 13 7 6 12
7 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 3 0 6 5 1 6 3 1 2 0 7 5 2 5 7 2 5 0 13 10 3 11
8 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 3 0 1 9 5 4 9 7 3 1 3 11 10 1 10
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 7 6 1 7 2 0 2 0 0 0 0 2 7 2 3 2 7 6 1 9
10 CEGLÉDI VSE VÁC FC 4 2 1 1 3 3 0 7 3 0 2 1 2 5 -3 2 7 2 3 2 5 8 -3 9
11 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 4 0 2 2 3 6 -3 2 3 2 0 1 8 4 4 6 7 2 2 3 11 10 1 8
12 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 4 5 -1 2 4 2 0 2 5 3 2 6 7 2 2 3 9 8 1 8
13 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 4 2 0 2 6 6 0 6 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 2 3 7 8 -1 8
14 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 1 2 5 8 -3 4 3 0 3 0 2 2 0 3 7 1 4 2 7 10 -3 7
15 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 2 2 0 3 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 1 4 2 6 9 -3 7
16 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 2 1 3 6 -3 2 4 1 1 2 5 5 0 4 7 1 3 3 8 11 -3 6
17 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 3 7 -4 5 2 0 1 1 0 5 -5 1 7 1 3 3 3 12 -9 6
18 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 5 6 -1 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 2 4 6 11 -5 5
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 1 1 5 4 1 4 4 0 0 4 5 9 -4 0 7 1 1 5 10 13 -3 4
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 0 3 2 5 9 -4 3 7 0 4 3 5 13 -8 4
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
----2 - 20 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0--2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1----------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--1 - 0-----1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2---0 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1---1 - 3---------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1-0 - 03 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
--------------0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2-3 - 22 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0-----1 - 4---2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3----4 - 3-------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0-----0 - 0---0 - 4--1 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

BUDAFOKI MTE

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BFC SIÓFOK
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE

GYIRMÓT FC GYŐR

2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 12. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 19. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VÁC FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 04. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 02. 13:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
2018. 12. 09. 15:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 07. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
ZTE FC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
VASAS FC
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 01. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYIRMÓT FC GYŐR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom