Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 8. forduló

2018.09.16 - 16:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
VEIZER ROLAND
Tartalékjátékvezető
SZILÁGYI SÁNDOR
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, HORVÁTH ZOLTÁN (F)
BUDAÖRS
DOROGI FC
90'
45'

Gólok

CZVITKOVICS PÉTER

20'

1 - 0

 

SAJBÁN MÁTÉ

41'

2 - 0

 

 

2 - 1

52'

SZEDLÁR ZOLTÁN
CZVITKOVICS PÉTER

54'

3 - 1

 

CZVITKOVICS PÉTER

80'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 5 2 1 15 7 8 17 11.9
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 8 5 1 2 17 9 8 16 12
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 8 5 0 3 17 8 9 15 10.9
4 ZTE FC ZTE FC 8 4 3 1 14 10 4 15 10.4
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 4 3 1 16 13 3 15 11.5
6 VASAS FC VASAS FC 8 3 5 0 16 13 3 14 11
7 VÁC FC VÁC FC 8 3 3 2 6 8 -2 12 11.4
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 8 3 2 3 15 10 5 11 12.1
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 8 3 2 3 13 9 4 11 9.6
10 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 2 5 1 14 13 1 11 10.9
11 DOROGI FC DOROGI FC 8 3 1 4 12 14 -2 10 9.9
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 2 4 2 9 8 1 10 10
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 2 4 2 7 9 -2 10 8.9
14 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 8 2 2 4 7 11 -4 8 9.9
15 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 8 2 2 4 7 12 -5 8 7.6
16 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  8 1 4 3 7 11 -4 7 12.9
17 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 8 1 4 3 3 12 -9 7 11
18 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 8 1 3 4 9 15 -6 6 9.1
19 BSS MONOR BSS MONOR 8 1 2 5 10 13 -3 5 9.6
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 0 4 4 5 14 -9 4 9.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 4 0 0 5 0 5 12 4 2 2 0 4 2 2 8 8 6 2 0 9 2 7 20
2 CEGLÉDI VSE VASAS FC 4 2 2 0 4 1 3 8 4 1 3 0 5 4 1 6 8 3 5 0 9 5 4 14
3 CEGLÉDI VSE ZTE FC 4 1 3 0 4 3 1 6 4 2 2 0 4 2 2 8 8 3 5 0 8 5 3 14
4 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 3 3 0 7 8 4 1 3 8 5 3 13
5 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 4 4 0 3 6 2 4 0 5 1 4 10 8 3 4 1 9 5 4 13
6 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 2 1 5 5 0 8 8 3 4 1 6 5 1 13
7 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 4 1 2 1 5 4 1 5 4 2 1 1 2 1 1 7 8 3 3 2 7 5 2 12
8 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 5 1 3 1 2 2 0 6 3 2 0 1 3 1 2 6 8 3 3 2 5 3 2 12
9 CEGLÉDI VSE VÁC FC 4 2 1 1 3 1 2 7 4 1 1 2 1 3 -2 4 8 3 2 3 4 4 0 11
10 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 4 3 1 5 8 2 4 2 7 6 1 10
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 2 2 4 5 -1 5 3 1 1 1 2 3 -1 4 8 2 3 3 6 8 -2 9
12 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 1 4 0 4 2 2 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 1 6 1 5 4 1 9
13 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 5 2 1 2 3 3 0 7 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 2 2 4 4 7 -3 8
14 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 4 1 2 1 1 1 0 5 8 1 5 2 3 4 -1 8
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 1 2 2 3 4 -1 5 8 1 4 3 3 6 -3 7
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 4 1 2 1 3 4 -1 5 4 0 2 2 0 3 -3 2 8 1 4 3 3 7 -4 7
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 4 1 1 2 2 2 0 4 4 0 2 2 3 5 -2 2 8 1 3 4 5 7 -2 6
18 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 4 0 1 3 1 6 -5 1 4 1 2 1 3 3 0 5 8 1 3 4 4 9 -5 6
19 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 3 1 0 1 -1 3 4 0 3 1 1 3 -2 3 8 0 6 2 1 4 -3 6
20 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 5 0 3 2 1 3 -2 3 3 0 2 1 0 3 -3 2 8 0 5 3 1 6 -5 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 4 0 0 9 1 8 12 4 1 2 1 6 6 0 5 8 5 2 1 15 7 8 17
2 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 5 6 -1 3 6 4 1 1 12 3 9 13 8 5 1 2 17 9 8 16
3 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 5 3 0 2 9 5 4 9 8 5 0 3 17 8 9 15
4 CEGLÉDI VSE ZTE FC 4 1 2 1 7 6 1 5 4 3 1 0 7 4 3 10 8 4 3 1 14 10 4 15
5 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 2 1 1 7 6 1 7 4 2 2 0 9 7 2 8 8 4 3 1 16 13 3 15
6 CEGLÉDI VSE VASAS FC 4 1 3 0 7 6 1 6 4 2 2 0 9 7 2 8 8 3 5 0 16 13 3 14
7 CEGLÉDI VSE VÁC FC 4 2 1 1 3 3 0 7 4 1 2 1 3 5 -2 5 8 3 3 2 6 8 -2 12
8 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 5 1 2 2 7 6 1 5 3 2 0 1 8 4 4 6 8 3 2 3 15 10 5 11
9 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 4 1 2 1 8 6 2 5 4 2 0 2 5 3 2 6 8 3 2 3 13 9 4 11
10 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 3 1 7 8 -1 6 3 1 2 0 7 5 2 5 8 2 5 1 14 13 1 11
11 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 3 0 2 10 9 1 9 8 3 1 4 12 14 -2 10
12 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 7 6 1 7 3 0 3 0 2 2 0 3 8 2 4 2 9 8 1 10
13 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 3 0 3 2 1 6 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 2 4 2 7 9 -2 10
14 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 5 2 1 2 6 6 0 7 3 0 1 2 1 5 -4 1 8 2 2 4 7 11 -4 8
15 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 4 2 0 2 6 6 0 6 4 0 2 2 1 6 -5 2 8 2 2 4 7 12 -5 8
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 1 2 5 8 -3 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 8 1 4 3 7 11 -4 7
17 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 3 7 -4 5 3 0 2 1 0 5 -5 2 8 1 4 3 3 12 -9 7
18 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 4 0 2 2 4 10 -6 2 4 1 1 2 5 5 0 4 8 1 3 4 9 15 -6 6
19 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 4 1 2 1 5 4 1 5 4 0 0 4 5 9 -4 0 8 1 2 5 10 13 -3 5
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 0 3 2 5 9 -4 3 8 0 4 4 5 14 -9 4
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
----2 - 20 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-2 - 0--2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 0---1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1---2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--1 - 0-----1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0--0 - 1--
DOROGI FC
--------1 - 2---0 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3---------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-1 - 31 - 1-0 - 03 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
--------------0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2-3 - 22 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0-----1 - 4--1 - 42 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-0 - 0---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-----3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3----4 - 3-------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0-----0 - 0---0 - 4--1 - 2
VÁC FC
---1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3-2 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1------1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
02. 03. 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
02. 10. 18:00
BUDAÖRS
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
02. 17. 14:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 24. 14:00
BUDAÖRS
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 03. 14:30
VÁC FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 06. 14:30
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 10. 14:30
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 17. 17:00
BUDAÖRS
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
03. 31. 16:00
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 07. 16:30
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 14. 16:30
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
04. 21. 17:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 28. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 01. 17:00
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 05. 17:00
BUDAÖRS
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
05. 12. 17:00
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
05. 19. 17:00
BUDAÖRS

DOROGI FC

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DOROGI FC
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DOROGI FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 03. 14:00
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 10. 14:00
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
02. 17. 18:00
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
02. 24. 14:00
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 03. 14:30
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 06. 14:30
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 10. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
03. 10. 14:30
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 15:00
ZTE FC
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
03. 31. 16:00
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 07. 16:30
VASAS FC
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
04. 14. 17:00
DOROGI FC
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 21. 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 28. 17:00
DOROGI FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 01. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 05. 17:00
DOROGI FC
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 12. 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 19. 17:00
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol