Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 18. forduló

2019.03.10 - 14:30

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep (Kömeli Károly Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, BENKŐ RÓBERT
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

55'

SZÉKELY DÁVID
LAURINYECZ ÁKOS

59'

1 - 1

 

 

1 - 2

62'

SZÉKELY DÁVID

 

1 - 3

72'

SZÉKELY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ESMTK ESMTK 18 13 3 2 27 11 16 42 9.6
2 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 18 13 2 3 37 15 22 41 8.9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 18 12 1 5 42 21 21 37 9.6
4 PUTNOK FC PUTNOK FC 18 11 2 5 31 22 9 35 8.7
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 18 10 4 4 29 12 17 34 8.8
6 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 18 8 3 7 32 26 6 27 8.3
7 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 18 8 3 7 26 24 2 27 8.3
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 7 6 5 31 25 6 27 8.7
9 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 18 7 4 7 31 24 7 25 8.1
10 EGER SE EGER SE 18 6 5 7 18 22 -4 23 8.3
11 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 18 6 4 8 22 25 -3 22 8
12 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 18 5 1 12 17 40 -23 16 8.7
13 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 18 4 4 10 24 38 -14 16 7.7
14 SBTC SBTC 18 3 4 11 19 38 -19 13 7.8
15 CIGÁND SE CIGÁND SE 18 3 2 13 15 36 -21 11 8.2
16 DVTK II. DVTK II. 18 3 2 13 16 38 -22 11 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK II. JÁSZBERÉNYI FC 9 7 2 0 12 3 9 23 9 3 3 3 5 7 -2 12 18 10 5 3 17 10 7 35
2 DVTK II. FÜZESGYARMATI SK 9 7 1 1 11 3 8 22 9 3 3 3 5 3 2 12 18 10 4 4 16 6 10 34
3 DVTK II. SZOLNOKI MÁV FC 9 3 5 1 6 2 4 14 9 5 3 1 9 2 7 18 18 8 8 2 15 4 11 32
4 DVTK II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 5 1 3 9 10 -1 16 9 3 4 2 7 5 2 13 18 8 5 5 16 15 1 29
5 DVTK II. PUTNOK FC 9 3 4 2 6 3 3 13 9 4 3 2 9 7 2 15 18 7 7 4 15 10 5 28
6 DVTK II. ESMTK 9 3 4 2 3 3 0 13 9 2 7 0 3 1 2 13 18 5 11 2 6 4 2 26
7 DVTK II. CIGÁND SE 9 4 1 4 6 7 -1 13 9 2 5 2 3 4 -1 11 18 6 6 6 9 11 -2 24
8 DVTK II. DEBRECENI EAC 9 4 3 2 12 8 4 15 9 2 2 5 4 7 -3 8 18 6 5 7 16 15 1 23
9 DVTK II. NYÍRBÁTORI FC 9 1 5 3 3 8 -5 8 9 4 3 2 8 5 3 15 18 5 8 5 11 13 -2 23
10 DVTK II. TÁLLYA KSE 9 3 4 2 5 4 1 13 9 2 2 5 4 7 -3 8 18 5 6 7 9 11 -2 21
11 DVTK II. TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 9 2 4 3 8 7 1 10 9 2 5 2 8 4 4 11 18 4 9 5 16 11 5 21
12 DVTK II. GYÖNGYÖSI AK 9 3 3 3 6 6 0 12 9 2 2 5 9 11 -2 8 18 5 5 8 15 17 -2 20
13 DVTK II. EGER SE 9 2 4 3 4 4 0 10 9 2 4 3 3 3 0 10 18 4 8 6 7 7 0 20
14 DVTK II. SAJÓBÁBONY VSE 9 2 6 1 4 2 2 12 9 1 1 7 4 15 -11 4 18 3 7 8 8 17 -9 16
15 DVTK II. SBTC 9 2 3 4 4 11 -7 9 9 1 3 5 4 12 -8 6 18 3 6 9 8 23 -15 15
16 DVTK II. DVTK II. 9 0 3 6 1 9 -8 3 9 2 3 4 5 7 -2 9 18 2 6 10 6 16 -10 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK II. ESMTK 9 6 1 2 15 7 8 19 9 7 2 0 12 4 8 23 18 13 3 2 27 11 16 42
2 DVTK II. SZOLNOKI MÁV FC 9 6 2 1 18 7 11 20 9 7 0 2 19 8 11 21 18 13 2 3 37 15 22 41
3 DVTK II. JÁSZBERÉNYI FC 9 7 1 1 26 7 19 22 9 5 0 4 16 14 2 15 18 12 1 5 42 21 21 37
4 DVTK II. PUTNOK FC 9 5 1 3 13 9 4 16 9 6 1 2 18 13 5 19 18 11 2 5 31 22 9 35
5 DVTK II. FÜZESGYARMATI SK 9 6 2 1 15 5 10 20 9 4 2 3 14 7 7 14 18 10 4 4 29 12 17 34
6 DVTK II. DEBRECENI EAC 9 5 2 2 22 11 11 17 9 3 1 5 10 15 -5 10 18 8 3 7 32 26 6 27
7 DVTK II. NYÍRBÁTORI FC 9 3 0 6 7 14 -7 9 9 5 3 1 19 10 9 18 18 8 3 7 26 24 2 27
8 DVTK II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 4 2 3 17 13 4 14 9 3 4 2 14 12 2 13 18 7 6 5 31 25 6 27
9 DVTK II. TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 9 4 3 2 16 10 6 15 9 3 1 5 15 14 1 10 18 7 4 7 31 24 7 25
10 DVTK II. EGER SE 9 3 2 4 11 14 -3 11 9 3 3 3 7 8 -1 12 18 6 5 7 18 22 -4 23
11 DVTK II. TÁLLYA KSE 9 4 2 3 14 12 2 14 9 2 2 5 8 13 -5 8 18 6 4 8 22 25 -3 22
12 DVTK II. SAJÓBÁBONY VSE 9 4 1 4 10 10 0 13 9 1 0 8 7 30 -23 3 18 5 1 12 17 40 -23 16
13 DVTK II. GYÖNGYÖSI AK 9 3 2 4 13 18 -5 11 9 1 2 6 11 20 -9 5 18 4 4 10 24 38 -14 16
14 DVTK II. SBTC 9 2 1 6 10 19 -9 7 9 1 3 5 9 19 -10 6 18 3 4 11 19 38 -19 13
15 DVTK II. CIGÁND SE 9 2 1 6 9 19 -10 7 9 1 1 7 6 17 -11 4 18 3 2 13 15 36 -21 11
16 DVTK II. DVTK II. 9 1 2 6 8 18 -10 5 9 2 0 7 8 20 -12 6 18 3 2 13 16 38 -22 11
 
CIGÁND SE
--0 - 10 - 2-2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 1--1 - 31 - 0-
DEBRECENI EAC
1 - 04 - 10 - 0--4 - 15 - 1-1 - 32 - 25 - 1----0 - 2
DVTK II.
0 - 0-3 - 2--2 - 20 - 3-1 - 40 - 10 - 11 - 2-1 - 3--
EGER SE
---0 - 11 - 2-3 - 2-0 - 4--1 - 12 - 32 - 00 - 02 - 1
ESMTK
-0 - 14 - 0-1 - 0-3 - 1---2 - 01 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 0--2 - 11 - 2-1 - 13 - 03 - 0-1 - 1---
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 10 - 01 - 30 - 4----3 - 01 - 31 - 53 - 13 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-----2 - 0-1 - 24 - 07 - 12 - 11 - 0-1 - 14 - 2
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
-0 - 3-0 - 10 - 10 - 31 - 0----4 - 2-2 - 10 - 20 - 1
PUTNOK FC
-1 - 02 - 12 - 01 - 2-2 - 0--1 - 1-3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
2 - 1-0 - 20 - 01 - 2-1 - 0--3 - 01 - 3--0 - 22 - 0-
SBTC
1 - 21 - 21 - 3-2 - 31 - 0-----3 - 01 - 10 - 2-0 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 01 - 2-1 - 14 - 5--1 - 12 - 32 - 1----
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1--0 - 02 - 1-1 - 0--0 - 2-0 - 04 - 13 - 13 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 23 - 11 - 0-0 - 10 - 4-0 - 1----4 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 11 - 0-0 - 0----1 - 25 - 2-1 - 10 - 1-

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2018. 08. 04. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 08. 11. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 08. 25. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SZOLNOKI MÁV FC
2018. 09. 16. 15:30
DVTK Stadion
2018. 09. 16. 15:30
DVTK Stadion
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 30. 15:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ESMTK
2018. 10. 07. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TÁLLYA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2018. 11. 04. 10:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 11. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 11. 17. 13:00
Nyírbátori FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 25. 13:00
Sényő Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 17. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 23. 15:00
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
03. 31. 15:30
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
DVTK II.
2019. 04. 14. 16:00
ESMTK Stadion
2019. 04. 14. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 21. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 16:30
CIGÁND SE
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
04. 28. 12:30
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 05. 12. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:30
PUTNOK FC
2019. 05. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
05. 26. 17:30
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 02. 17:30
NYÍRBÁTORI FC

FÜZESGYARMATI SK

2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
ESMTK
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 23. 15:00
EGER SE
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
03. 31. 15:30
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 07. 16:00
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
DVTK II.
04. 14. 16:00
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 21. 16:30
ESMTK
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
04. 28. 16:30
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 05. 17:00
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
05. 12. 17:00
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 19. 17:30
SBTC
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 26. 17:30
FÜZESGYARMATI SK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
06. 02. 17:30
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol