Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 2. forduló

2018.08.11 - 17:00

Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, SOÓS ANDRÁS
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
90'
45'

Gólok

NAGY DÁVID BALÁZS

32'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

BÍRÓ PÉTER
BURICS ANDRÁS

82'

2 - 1

 

 

2 - 2

90'

KEREKES KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 6 1 5 6 15.5
2 ESMTK ESMTK 2 2 0 0 5 2 3 6 7.5
3 EGER SE EGER SE 2 2 0 0 3 1 2 6 12.5
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 1 0 4 2 2 4 13
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5
6 DVTK II. DVTK II. 2 1 0 1 3 2 1 3 11
7 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 2 1 0 1 5 5 0 3 8.5
8 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 2 1 0 1 2 2 0 3 4
9 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 2 0 2 0 4 4 0 2 11.5
10 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 2 0 2 0 2 2 0 2 8.5
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 2 0 1 1 3 4 -1 1 7
12 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2 0 1 1 3 4 -1 1 6
13 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 6.5
14 SBTC SBTC 2 0 1 1 1 3 -2 1 5.5
15 CIGÁND SE CIGÁND SE 2 0 0 2 3 6 -3 0 4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 1 7 -6 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
2 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
3 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
4 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
5 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
6 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
7 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
8 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 6 1 5 6
2 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
5 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3
8 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
10 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
13 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
15 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
 
CIGÁND SE
------1 - 2---------
DEBRECENI EAC
---------2 - 2------
DVTK II.
----------0 - 1-----
EGER SE
---------------2 - 1
ESMTK
--------------3 - 1-
FÜZESGYARMATI SK
--------1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
------0 - 4-----1 - 3---
JÁSZBERÉNYI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 1------------
PUTNOK FC
-------------1 - 2--
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2-----------
SBTC
--1 - 3-------------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----1 - 1----------
SZOLNOKI MÁV FC
------------0 - 0---
TÁLLYA KSE
4 - 2---------------
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
-2 - 2--------------

Meccsek

TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

2018. 08. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 08. 26. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2018. 09. 02. 16:00
ESMTK Stadion
2018. 09. 02. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 09. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 09. 09. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
CIGÁND SE
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 30. 15:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 09. 30. 15:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 10. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 10. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 10. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2018. 10. 21. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 11. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 03. 10. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 03. 17. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 03. 17. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 23. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
ESMTK
2019. 03. 31. 15:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 04. 21. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 21. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SBTC
2019. 04. 28. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 28. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 12. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
NYÍRBÁTORI FC
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sportpálya
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 05. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom