Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 4. forduló

2018.08.26 - 17:00

Sényő, Sényő Sportpálya (Sportpálya)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
BÁLINT ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN, VRBOVSZKI PÁL
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
90'
45'

Gólok

MARICS GÁBOR

25'

1 - 0

 

MARICS GÁBOR

55'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 9 3 6 10 11
2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 1 0 9 4 5 10 11.5
3 ESMTK ESMTK 4 3 1 0 8 4 4 10 11.3
4 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 4 2 1 1 6 4 2 7 8.8
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 4 2 1 1 6 4 2 7 9.8
6 EGER SE EGER SE 4 2 1 1 6 5 1 7 8
7 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 2 0 2 8 8 0 6 8.8
8 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 4 2 0 2 5 5 0 6 8.8
9 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 4 1 2 1 5 5 0 5 5.8
10 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 4 1 1 2 8 8 0 4 9.8
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 1 1 2 5 6 -1 4 9
12 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 4 1 1 2 6 8 -2 4 4.8
13 DVTK II. DVTK II. 4 1 0 3 4 7 -3 3 10.8
14 SBTC SBTC 4 0 2 2 3 6 -3 2 7
15 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 4 0 2 2 5 9 -4 2 6.8
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 1 3 3 10 -7 1 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 3 0 3 10
2 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 3 2 1 6 4 3 0 1 4 2 2 9
3 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 3 1 2 7
4 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
5 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 3 2 0 1 4 3 1 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 0 2 4 4 0 6
6 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 3 1 2 6
7 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 1 0 1 6
8 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 2 1 3 2 1 5
9 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5
10 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 1 0 2 1 2 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 2 4 -2 3
12 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 0 3 0 4 -4 0 4 1 0 3 1 4 -3 3
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 0 1 -1 3
14 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 1 3 -2 3
16 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 3 5 -2 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 3 0 0 8 2 6 9 4 3 1 0 9 3 6 10
2 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 2 0 0 6 3 3 6 4 3 1 0 9 4 5 10
3 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 4 2 2 6 4 3 1 0 8 4 4 10
4 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 6 4 2 7
5 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 6 4 2 7
6 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 6 5 1 7
7 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 2 0 2 8 8 0 6
8 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 0 2 5 5 0 6
9 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 3 1 1 1 4 4 0 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 5 5 0 5
10 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 6 3 3 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 1 2 8 8 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
12 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 1 1 0 0 4 2 2 3 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 1 1 2 6 8 -2 4
13 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 1 0 3 4 7 -3 3
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 2 2 3 6 -3 2
15 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 1 2 2 8 -6 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 0 1 3 3 10 -7 1
 
CIGÁND SE
------1 - 2---3 - 1-----
DEBRECENI EAC
--------1 - 32 - 2------
DVTK II.
---------0 - 10 - 1-----
EGER SE
------------2 - 3--2 - 1
ESMTK
-----------1 - 1--3 - 1-
FÜZESGYARMATI SK
-----2 - 11 - 2-1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 1--0 - 4-----1 - 3---
JÁSZBERÉNYI FC
--------------1 - 1-
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 1---------2 - 1--
PUTNOK FC
----1 - 2--------1 - 2--
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2---------2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3-------------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-2 - 0---1 - 1----------
SZOLNOKI MÁV FC
------------0 - 0--3 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 2---------------
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
-2 - 24 - 1-------------

Meccsek

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2018. 08. 04. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 09. 09. 16:00
Sényő Sportpálya
2018. 09. 09. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2018. 09. 16. 15:30
ESMTK Stadion
2018. 09. 16. 15:30
ESMTK Stadion
ESMTK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 09. 30. 15:30
Sényő Sportpálya
2018. 09. 30. 15:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CIGÁND SE
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 10. 21. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 28. 13:30
Sényő Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 11. 13:30
Sényő Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 25. 13:00
Sényő Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Sényő Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Sényő Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 03. 31. 15:30
DVTK Stadion
2019. 03. 31. 15:30
DVTK Stadion
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 04. 07. 16:00
Sényő Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
ESMTK
2019. 04. 14. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sportpálya
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2019. 04. 28. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 05. 05. 17:00
Sényő Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2019. 05. 12. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sportpálya
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 05. 26. 17:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 06. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom