Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KORMÁNYOS II. GÁBOR, DOBOS DÁVID
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
90'
45'

Gólok

VINCZE ÁKOS

19'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ESMTK ESMTK 6 5 1 0 10 4 6 16 9.7
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 4 1 1 18 7 11 13 9.8
3 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 6 4 1 1 15 6 9 13 9.8
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 4 1 1 12 8 4 13 10
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 6 3 2 1 8 6 2 11 8.2
6 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 6 3 1 2 10 6 4 10 7.5
7 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 6 3 1 2 12 9 3 10 8.2
8 EGER SE EGER SE 6 3 1 2 10 9 1 10 7.2
9 PUTNOK FC PUTNOK FC 6 2 1 3 10 8 2 7 8.3
10 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 6 2 1 3 10 10 0 7 8.5
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 2 0 4 9 15 -6 6 9
12 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 6 2 0 4 6 15 -9 6 8.3
13 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 6 1 2 3 9 11 -2 5 8.3
14 SBTC SBTC 6 1 2 3 7 10 -3 5 8.2
15 DVTK II. DVTK II. 6 1 0 5 5 13 -8 3 9.2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 1 5 5 19 -14 1 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 3 0 0 3 0 3 9 3 1 2 0 2 1 1 5 6 4 2 0 5 1 4 14
2 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 4 3 0 1 5 3 2 9 2 1 0 1 1 1 0 3 6 4 0 2 6 4 2 12
3 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 0 2 3 4 -1 6 6 4 0 2 6 5 1 12
4 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 4 3 1 10
5 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 4 0 7 2 5 10
6 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 2 2 0 0 3 0 3 6 4 1 0 3 1 4 -3 3 6 3 0 3 4 4 0 9
7 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 3 0 3 0 1 1 0 3 3 2 0 1 3 1 2 6 6 2 3 1 4 2 2 9
8 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 5 0 1 0 1 8
9 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 0 3 2 4 -2 3 6 2 1 3 4 4 0 7
10 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 1 2 0 3 2 1 5 6 1 4 1 3 3 0 7
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 4 1 2 1 2 1 1 5 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 1 3 2 2 2 0 6
12 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 1 3 2 2 5 -3 6
13 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 3 1 1 1 4 4 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 2 3 5 7 -2 5
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 2 3 3 5 -2 5
15 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 4 2 2 5 -3 4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 1 0 3 1 5 -4 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 6 1 0 5 3 9 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 3 2 1 0 5 2 3 7 3 3 0 0 5 2 3 9 6 5 1 0 10 4 6 16
2 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 2 1 1 0 8 2 6 4 4 3 0 1 10 5 5 9 6 4 1 1 18 7 11 13
3 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 3 2 1 0 7 2 5 7 3 2 0 1 8 4 4 6 6 4 1 1 15 6 9 13
4 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 5 1 4 7 3 2 0 1 7 7 0 6 6 4 1 1 12 8 4 13
5 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 4 2 1 1 5 4 1 7 2 1 1 0 3 2 1 4 6 3 2 1 8 6 2 11
6 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 2 1 0 8 3 5 7 6 3 1 2 10 6 4 10
7 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 2 2 0 0 8 3 5 6 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 3 1 2 12 9 3 10
8 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 4 2 0 2 8 8 0 6 2 1 1 0 2 1 1 4 6 3 1 2 10 9 1 10
9 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 3 0 0 3 2 6 -4 0 3 2 1 0 8 2 6 7 6 2 1 3 10 8 2 7
10 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 3 2 1 0 8 4 4 7 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 2 1 3 10 10 0 7
11 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 3 1 0 2 5 7 -2 3 6 2 0 4 9 15 -6 6
12 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 4 1 0 3 3 13 -10 3 6 2 0 4 6 15 -9 6
13 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 3 1 1 1 7 6 1 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 2 3 9 11 -2 5
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 1 0 2 5 5 0 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 1 2 3 7 10 -3 5
15 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 3 0 0 3 1 6 -5 0 3 1 0 2 4 7 -3 3 6 1 0 5 5 13 -8 3
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 1 3 3 13 -10 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 6 0 1 5 5 19 -14 1
 
CIGÁND SE
------1 - 2--0 - 53 - 1-----
DEBRECENI EAC
-----4 - 1--1 - 32 - 2------
DVTK II.
--------1 - 40 - 10 - 1-----
EGER SE
----1 - 2-3 - 2-----2 - 3--2 - 1
ESMTK
-----------1 - 1--3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
-1 - 0---2 - 11 - 2-1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 1--0 - 4-----1 - 31 - 5--
JÁSZBERÉNYI FC
----------7 - 1---1 - 1-
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 10 - 1--------2 - 1--
PUTNOK FC
----1 - 2--------1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2---------2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3--------3 - 0----
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-2 - 02 - 0--1 - 1----------
SZOLNOKI MÁV FC
------------0 - 04 - 1-3 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 2-----------4 - 1---
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 1-------------

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
ESMTK
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
ESMTK
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->