Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 9. forduló

2018.10.07 - 14:30

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAMÁSI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BRANKÓ KRISZTIÁN, SZARVAS LÁSZLÓ
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

OROSZ MÁTÉ

 

0 - 2

11'

MOLNÁR MÁTÉ

 

0 - 3

13'

KERTÉSZ TAMÁS

 

0 - 4

21'

NAGY PÉTER

 

0 - 5

25'

KERTÉSZ TAMÁS

 

0 - 6

50'

KERTÉSZ TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 6 2 1 18 9 9 20 9
2 ESMTK ESMTK 9 6 2 1 11 7 4 20 9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 9 6 1 2 25 13 12 19 10.8
4 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 9 6 1 2 22 10 12 19 9.3
5 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 9 4 3 2 16 11 5 15 7.9
6 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 9 4 2 3 22 13 9 14 9.2
7 EGER SE EGER SE 9 4 2 3 14 12 2 14 8.1
8 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 9 4 2 3 11 9 2 14 7.6
9 PUTNOK FC PUTNOK FC 9 4 1 4 16 14 2 13 8.8
10 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 9 4 1 4 13 12 1 13 8.4
11 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 9 3 0 6 12 23 -11 9 8.6
12 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 9 2 3 4 15 17 -2 9 7.1
13 DVTK II. DVTK II. 9 2 1 6 10 19 -9 7 9.2
14 CIGÁND SE CIGÁND SE 9 2 1 6 12 22 -10 7 8.4
15 SBTC SBTC 9 1 2 6 9 21 -12 5 7.4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 0 4 5 9 23 -14 4 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 1 0 3 0 3 10 5 2 3 0 5 2 3 9 9 5 4 0 8 2 6 19
2 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 4 4 0 0 6 1 5 12 5 2 0 3 4 7 -3 6 9 6 0 3 10 8 2 18
3 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 5 4 0 1 7 3 4 12 4 1 1 2 1 2 -1 4 9 5 1 3 8 5 3 16
4 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 5 3 1 1 5 3 2 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 7 5 2 15
5 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 4 2 2 0 4 1 3 8 5 2 0 3 3 4 -1 6 9 4 2 3 7 5 2 14
6 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 5 2 3 0 5 1 4 9 4 1 2 1 4 2 2 5 9 3 5 1 9 3 6 14
7 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 2 2 1 3 1 2 8 4 1 2 1 2 1 1 5 9 3 4 2 5 2 3 13
8 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 5 2 2 1 2 2 0 8 4 0 4 0 0 0 0 4 9 2 6 1 2 2 0 12
9 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 4 2 2 0 4 1 3 8 5 1 0 4 3 8 -5 3 9 3 2 4 7 9 -2 11
10 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 6 4 2 5 5 1 3 1 5 2 3 6 9 2 5 2 11 6 5 11
11 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 4 1 2 1 2 1 1 5 5 1 3 1 4 5 -1 6 9 2 5 2 6 6 0 11
12 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 2 1 2 4 3 1 7 9 2 4 3 5 6 -1 10
13 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 5 2 2 1 7 5 2 8 4 0 1 3 1 5 -4 1 9 2 3 4 8 10 -2 9
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 1 1 3 1 5 -4 4 4 1 0 3 4 6 -2 3 9 2 1 6 5 11 -6 7
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 4 1 1 2 2 8 -6 4 5 0 2 3 0 5 -5 2 9 1 3 5 2 13 -11 6
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 5 0 1 4 0 6 -6 1 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 1 2 6 3 10 -7 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 1 0 7 1 6 10 5 3 1 1 11 8 3 10 9 6 2 1 18 9 9 20
2 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 5 3 1 1 6 5 1 10 4 3 1 0 5 2 3 10 9 6 2 1 11 7 4 20
3 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 14 3 11 10 5 3 0 2 11 10 1 9 9 6 1 2 25 13 12 19
4 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 5 4 1 0 14 4 10 13 4 2 0 2 8 6 2 6 9 6 1 2 22 10 12 19
5 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 4 2 2 0 10 5 5 8 5 2 1 2 6 6 0 7 9 4 3 2 16 11 5 15
6 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 4 3 1 0 13 6 7 10 5 1 1 3 9 7 2 4 9 4 2 3 22 13 9 14
7 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 3 0 2 10 8 2 9 4 1 2 1 4 4 0 5 9 4 2 3 14 12 2 14
8 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 5 3 1 1 7 4 3 10 4 1 1 2 4 5 -1 4 9 4 2 3 11 9 2 14
9 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 4 1 0 3 5 7 -2 3 5 3 1 1 11 7 4 10 9 4 1 4 16 14 2 13
10 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 4 1 0 3 2 5 -3 3 5 3 1 1 11 7 4 10 9 4 1 4 13 12 1 13
11 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 4 2 0 2 7 5 2 6 5 1 0 4 5 18 -13 3 9 3 0 6 12 23 -11 9
12 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 5 2 2 1 12 7 5 8 4 0 1 3 3 10 -7 1 9 2 3 4 15 17 -2 9
13 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 5 1 1 3 6 10 -4 4 4 1 0 3 4 9 -5 3 9 2 1 6 10 19 -9 7
14 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 5 1 1 3 7 13 -6 4 4 1 0 3 5 9 -4 3 9 2 1 6 12 22 -10 7
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 4 1 0 3 5 11 -6 3 5 0 2 3 4 10 -6 2 9 1 2 6 9 21 -12 5
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 0 2 3 3 13 -10 2 4 0 2 2 6 10 -4 2 9 0 4 5 9 23 -14 4
 
CIGÁND SE
-----2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 1-----
DEBRECENI EAC
--0 - 0--4 - 15 - 1-1 - 32 - 2------
DVTK II.
--3 - 2--2 - 2--1 - 40 - 10 - 1-----
EGER SE
----1 - 2-3 - 2-----2 - 32 - 0-2 - 1
ESMTK
----1 - 0------1 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
-1 - 02 - 0--2 - 11 - 2-1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 10 - 0-0 - 4-----1 - 31 - 5--
JÁSZBERÉNYI FC
---------4 - 07 - 12 - 1--1 - 1-
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 10 - 1--------2 - 10 - 2-
PUTNOK FC
----1 - 2------3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2----3 - 01 - 3---2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3--------3 - 0---0 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 0--1 - 1----------
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1---2 - 1------0 - 04 - 1-3 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 2-----------4 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 1--------5 - 2----

Meccsek

SBTC

2018. 08. 04. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SBTC
2018. 08. 12. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 08. 12. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2018. 08. 19. 17:00
ESMTK Stadion
2018. 08. 19. 17:00
ESMTK Stadion
ESMTK
SBTC
2018. 08. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CIGÁND SE
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SBTC
2018. 09. 09. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 09. 16. 15:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2018. 09. 30. 15:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 30. 15:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2018. 10. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 10. 14. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
SBTC
2018. 10. 21. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 28. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 11. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 03. 03. 11:00
DVTK Stadion
2019. 03. 03. 11:00
DVTK Stadion
DVTK II.
SBTC
2019. 03. 10. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ESMTK
2019. 03. 17. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SBTC
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2019. 03. 31. 15:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SBTC
2019. 04. 07. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2019. 04. 21. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 21. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SBTC
2019. 04. 28. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
NYÍRBÁTORI FC
2019. 05. 05. 17:00
Sényő Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2019. 05. 12. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2019. 05. 26. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SBTC

TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

2018. 08. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 08. 26. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2018. 09. 02. 16:00
ESMTK Stadion
2018. 09. 02. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 09. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 09. 09. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
CIGÁND SE
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 30. 15:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 09. 30. 15:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 10. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 10. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 10. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2018. 10. 21. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 11. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 03. 10. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 03. 17. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 03. 17. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 23. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
ESMTK
2019. 03. 31. 15:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 04. 21. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 21. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SBTC
2019. 04. 28. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 28. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 12. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
NYÍRBÁTORI FC
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 05. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple