Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 9. forduló

2018.10.07 - 11:00

Ibrány, Ibrány Sportpálya

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KURINKA BÉLA, FARKAS DÁVID
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

FABU MÁRTON
TURCSIK TAMÁS ZSOLT

37'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 6 2 1 18 9 9 20 9
2 ESMTK ESMTK 9 6 2 1 11 7 4 20 9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 9 6 1 2 25 13 12 19 10.8
4 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 9 6 1 2 22 10 12 19 9.3
5 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 9 4 3 2 16 11 5 15 7.9
6 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 9 4 2 3 22 13 9 14 9.2
7 EGER SE EGER SE 9 4 2 3 14 12 2 14 8.1
8 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 9 4 2 3 11 9 2 14 7.6
9 PUTNOK FC PUTNOK FC 9 4 1 4 16 14 2 13 8.8
10 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 9 4 1 4 13 12 1 13 8.4
11 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 9 3 0 6 12 23 -11 9 8.6
12 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 9 2 3 4 15 17 -2 9 7.1
13 DVTK II. DVTK II. 9 2 1 6 10 19 -9 7 9.2
14 CIGÁND SE CIGÁND SE 9 2 1 6 12 22 -10 7 8.4
15 SBTC SBTC 9 1 2 6 9 21 -12 5 7.4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 0 4 5 9 23 -14 4 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 1 0 3 0 3 10 5 2 3 0 5 2 3 9 9 5 4 0 8 2 6 19
2 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 4 4 0 0 6 1 5 12 5 2 0 3 4 7 -3 6 9 6 0 3 10 8 2 18
3 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 5 4 0 1 7 3 4 12 4 1 1 2 1 2 -1 4 9 5 1 3 8 5 3 16
4 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 5 3 1 1 5 3 2 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 7 5 2 15
5 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 4 2 2 0 4 1 3 8 5 2 0 3 3 4 -1 6 9 4 2 3 7 5 2 14
6 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 5 2 3 0 5 1 4 9 4 1 2 1 4 2 2 5 9 3 5 1 9 3 6 14
7 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 2 2 1 3 1 2 8 4 1 2 1 2 1 1 5 9 3 4 2 5 2 3 13
8 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 5 2 2 1 2 2 0 8 4 0 4 0 0 0 0 4 9 2 6 1 2 2 0 12
9 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 4 2 2 0 4 1 3 8 5 1 0 4 3 8 -5 3 9 3 2 4 7 9 -2 11
10 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 6 4 2 5 5 1 3 1 5 2 3 6 9 2 5 2 11 6 5 11
11 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 4 1 2 1 2 1 1 5 5 1 3 1 4 5 -1 6 9 2 5 2 6 6 0 11
12 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 2 1 2 4 3 1 7 9 2 4 3 5 6 -1 10
13 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 5 2 2 1 7 5 2 8 4 0 1 3 1 5 -4 1 9 2 3 4 8 10 -2 9
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 1 1 3 1 5 -4 4 4 1 0 3 4 6 -2 3 9 2 1 6 5 11 -6 7
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 4 1 1 2 2 8 -6 4 5 0 2 3 0 5 -5 2 9 1 3 5 2 13 -11 6
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 5 0 1 4 0 6 -6 1 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 1 2 6 3 10 -7 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 1 0 7 1 6 10 5 3 1 1 11 8 3 10 9 6 2 1 18 9 9 20
2 GYÖNGYÖSI AK ESMTK 5 3 1 1 6 5 1 10 4 3 1 0 5 2 3 10 9 6 2 1 11 7 4 20
3 GYÖNGYÖSI AK JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 14 3 11 10 5 3 0 2 11 10 1 9 9 6 1 2 25 13 12 19
4 GYÖNGYÖSI AK SZOLNOKI MÁV FC 5 4 1 0 14 4 10 13 4 2 0 2 8 6 2 6 9 6 1 2 22 10 12 19
5 GYÖNGYÖSI AK TÁLLYA KSE 4 2 2 0 10 5 5 8 5 2 1 2 6 6 0 7 9 4 3 2 16 11 5 15
6 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 4 3 1 0 13 6 7 10 5 1 1 3 9 7 2 4 9 4 2 3 22 13 9 14
7 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 3 0 2 10 8 2 9 4 1 2 1 4 4 0 5 9 4 2 3 14 12 2 14
8 GYÖNGYÖSI AK FÜZESGYARMATI SK 5 3 1 1 7 4 3 10 4 1 1 2 4 5 -1 4 9 4 2 3 11 9 2 14
9 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 4 1 0 3 5 7 -2 3 5 3 1 1 11 7 4 10 9 4 1 4 16 14 2 13
10 GYÖNGYÖSI AK NYÍRBÁTORI FC 4 1 0 3 2 5 -3 3 5 3 1 1 11 7 4 10 9 4 1 4 13 12 1 13
11 GYÖNGYÖSI AK SAJÓBÁBONY VSE 4 2 0 2 7 5 2 6 5 1 0 4 5 18 -13 3 9 3 0 6 12 23 -11 9
12 GYÖNGYÖSI AK DEBRECENI EAC 5 2 2 1 12 7 5 8 4 0 1 3 3 10 -7 1 9 2 3 4 15 17 -2 9
13 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. 5 1 1 3 6 10 -4 4 4 1 0 3 4 9 -5 3 9 2 1 6 10 19 -9 7
14 GYÖNGYÖSI AK CIGÁND SE 5 1 1 3 7 13 -6 4 4 1 0 3 5 9 -4 3 9 2 1 6 12 22 -10 7
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 4 1 0 3 5 11 -6 3 5 0 2 3 4 10 -6 2 9 1 2 6 9 21 -12 5
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 0 2 3 3 13 -10 2 4 0 2 2 6 10 -4 2 9 0 4 5 9 23 -14 4
 
CIGÁND SE
-----2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 1-----
DEBRECENI EAC
--0 - 0--4 - 15 - 1-1 - 32 - 2------
DVTK II.
--3 - 2--2 - 2--1 - 40 - 10 - 1-----
EGER SE
----1 - 2-3 - 2-----2 - 32 - 0-2 - 1
ESMTK
----1 - 0------1 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
-1 - 02 - 0--2 - 11 - 2-1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 10 - 0-0 - 4-----1 - 31 - 5--
JÁSZBERÉNYI FC
---------4 - 07 - 12 - 1--1 - 1-
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 10 - 1--------2 - 10 - 2-
PUTNOK FC
----1 - 2------3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2----3 - 01 - 3---2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3--------3 - 0---0 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 0--1 - 1----------
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1---2 - 1------0 - 04 - 1-3 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 2-----------4 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 1--------5 - 2----

Meccsek

TÁLLYA KSE

2018. 08. 05. 17:00
ESMTK Stadion
2018. 08. 05. 17:00
ESMTK Stadion
ESMTK
TÁLLYA KSE
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
CIGÁND SE
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TÁLLYA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SBTC
2018. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 30. 15:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
TÁLLYA KSE
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TÁLLYA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
TÁLLYA KSE
2018. 11. 17. 13:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2018. 11. 25. 13:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
ESMTK
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TÁLLYA KSE
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2019. 03. 31. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 31. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
NYÍRBÁTORI FC
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sportpálya
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 05. 12. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
EGER SE
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Ibrány Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 06. 02. 17:30
DVTK Stadion
2019. 06. 02. 17:30
DVTK Stadion
DVTK II.
TÁLLYA KSE

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2018. 08. 04. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 09. 09. 16:00
Sényő Sportpálya
2018. 09. 09. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2018. 09. 16. 15:30
ESMTK Stadion
2018. 09. 16. 15:30
ESMTK Stadion
ESMTK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 09. 30. 15:30
Sényő Sportpálya
2018. 09. 30. 15:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CIGÁND SE
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 10. 21. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 28. 13:30
Sényő Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 11. 13:30
Sényő Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 25. 13:00
Sényő Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Sényő Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Sényő Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 03. 31. 15:30
DVTK Stadion
2019. 03. 31. 15:30
DVTK Stadion
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 04. 07. 16:00
Sényő Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
ESMTK
2019. 04. 14. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sportpálya
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2019. 04. 28. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 05. 05. 17:00
Sényő Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2019. 05. 12. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sportpálya
2019. 05. 19. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 05. 26. 17:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 06. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom