Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2018.08.04 - 17:00

Makó, Makó Város Sportcenrum (Makó Város Sportcentrum)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
BÁLINT ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN, POGONYI FERENC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
RÁKOSMENTE KSK
90'
45'

Gólok

VASS ANDRÁS PÁL

32'

1 - 0

 

 

1 - 1

63'

VATTAI BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 13
2 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 14
4 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 16
5 SZEOL SC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 12
6 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
8 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 7
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
11 PMFC PMFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
12 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
13 MAKÓ FC MAKÓ FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
15 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
DUNAÚJVÁROS
--------1 - 0------
FC DABAS
---------------
KOZÁRMISLENY FC
-----------3 - 0---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
---------1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
---------------
IVÁNCSA KSE
----3 - 0----------
KECSKEMÉTI TE
--------------1 - 1
MAKÓ FC
---------------
PAKSI FC II.
-0 - 3-------------
PMFC
---------------
RÁKOSMENTE KSK
---------------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1-------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
SZEOL SC
-------------2 - 0-
TAKSONY SE
---------------

Meccsek

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
FC DABAS
2018. 08. 26. 17:00
Paksi FC Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KECSKEMÉTI TE
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
IVÁNCSA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 11. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PMFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
11. 25. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 03. 14:30
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 10. 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 17. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 17. 15:00
PAKSI FC II.
2019. 03. 24. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 24. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
03. 24. 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 31. 15:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 07. 16:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 14. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 14. 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 21. 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 28. 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 12. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 19. 17:30
MAKÓ FC
2019. 05. 26. 17:30
PMFC Stadion
2019. 05. 26. 17:30
PMFC Stadion
PMFC
05. 26. 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 02. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC

RÁKOSMENTE KSK

2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 11. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 11. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
KOZÁRMISLENY FC
2018. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEOL SC
2018. 09. 16. 15:30
Bozsik Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2018. 09. 30. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 30. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
MAKÓ FC
2018. 10. 07. 14:30
PMFC Stadion
2018. 10. 07. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
FC DABAS
2018. 11. 11. 13:30
Paksi FC Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 17. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 17. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
KECSKEMÉTI TE
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
11. 25. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 03. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 03. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 03. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 10. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 10. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
03. 10. 14:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 17. 15:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 24. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 24. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
03. 24. 15:00
IVÁNCSA KSE
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 31. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 07. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 07. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 07. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 04. 14. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 14. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
04. 14. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 21. 16:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 21. 16:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 21. 16:30
PMFC
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 28. 16:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 05. 17:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 12. 17:00
TAKSONY SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 19. 17:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 26. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 26. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 26. 17:30
PAKSI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
06. 02. 17:30
RÁKOSMENTE KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol