Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 14. forduló

2018.11.11 - 13:30

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, FARKAS DÁVID
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEOL SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

58'

PÉTER ANTAL

 

0 - 2

77'

ONDREJÓ TAMÁS
CIGAN CRISTIAN-LUCIAN

87'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 14 12 0 2 26 6 20 36 9.1
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 14 8 3 3 27 10 17 27 9.3
3 SZEOL SC SZEOL SC 14 8 2 4 20 9 11 26 8.9
4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 7 3 4 18 15 3 24 9.3
5 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 14 6 4 4 15 10 5 22 8.5
6 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 14 5 6 3 17 10 7 21 8.4
7 FC DABAS FC DABAS 14 5 5 4 16 18 -2 20 9.1
8 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 14 5 3 6 20 19 1 18 8.9
9 TAKSONY SE TAKSONY SE 14 5 3 6 15 17 -2 18 8
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 14 4 4 6 16 20 -4 16 8.2
11 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 14 3 7 4 20 20 0 16 8.2
12 MAKÓ FC MAKÓ FC 14 4 3 7 15 25 -10 15 8.5
13 PMFC PMFC 14 3 6 5 13 18 -5 15 8.4
14 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 14 4 2 8 7 17 -10 14 7.6
15 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 14 2 4 8 8 23 -15 10 8
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14 1 5 8 9 25 -16 8 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 8 3 3 2 8 2 6 12 6 5 1 0 9 1 8 16 14 8 4 2 17 3 14 28
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 7 2 5 0 3 1 2 11 7 5 1 1 5 2 3 16 14 7 6 1 8 3 5 27
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 7 4 1 2 9 6 3 13 7 2 3 2 2 2 0 9 14 6 4 4 11 8 3 22
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 8 3 4 1 3 1 2 13 6 1 4 1 2 2 0 7 14 4 8 2 5 3 2 20
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 8 3 3 2 5 4 1 12 6 2 1 3 5 4 1 7 14 5 4 5 10 8 2 19
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 7 4 2 1 6 1 5 14 7 0 5 2 1 3 -2 5 14 4 7 3 7 4 3 19
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 6 3 1 2 4 2 2 10 8 1 5 2 3 8 -5 8 14 4 6 4 7 10 -3 18
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 2 3 1 4 3 1 9 8 1 5 2 1 2 -1 8 14 3 8 3 5 5 0 17
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 6 1 4 1 3 3 0 7 8 2 4 2 2 3 -1 10 14 3 8 3 5 6 -1 17
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 8 3 3 2 6 6 0 12 6 0 4 2 2 4 -2 4 14 3 7 4 8 10 -2 16
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 6 2 3 1 3 3 0 9 8 1 4 3 2 4 -2 7 14 3 7 4 5 7 -2 16
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 1 5 2 1 3 -2 8 6 2 2 2 3 5 -2 8 14 3 7 4 4 8 -4 16
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 8 1 4 3 2 5 -3 7 6 1 5 0 5 2 3 8 14 2 9 3 7 7 0 15
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 6 2 3 1 2 1 1 9 8 0 4 4 0 5 -5 4 14 2 7 5 2 6 -4 13
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 7 0 3 4 1 6 -5 3 7 2 2 3 2 5 -3 8 14 2 5 7 3 11 -8 11
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 6 0 5 1 0 1 -1 5 8 1 2 5 4 8 -4 5 14 1 7 6 4 9 -5 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 7 6 0 1 16 4 12 18 7 6 0 1 10 2 8 18 14 12 0 2 26 6 20 36
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 8 4 1 3 16 6 10 13 6 4 2 0 11 4 7 14 14 8 3 3 27 10 17 27
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 7 5 1 1 13 2 11 16 7 3 1 3 7 7 0 10 14 8 2 4 20 9 11 26
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 3 2 1 8 6 2 11 8 4 1 3 10 9 1 13 14 7 3 4 18 15 3 24
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 8 3 3 2 6 4 2 12 6 3 1 2 9 6 3 10 14 6 4 4 15 10 5 22
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 8 3 3 2 9 7 2 12 6 2 3 1 8 3 5 9 14 5 6 3 17 10 7 21
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 7 4 0 3 9 12 -3 12 7 1 5 1 7 6 1 8 14 5 5 4 16 18 -2 20
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 8 3 2 3 14 12 2 11 6 2 1 3 6 7 -1 7 14 5 3 6 20 19 1 18
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 6 2 1 3 7 7 0 7 8 3 2 3 8 10 -2 11 14 5 3 6 15 17 -2 18
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 6 1 2 3 3 5 -2 5 8 3 2 3 13 15 -2 11 14 4 4 6 16 20 -4 16
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 8 2 5 1 12 10 2 11 6 1 2 3 8 10 -2 5 14 3 7 4 20 20 0 16
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 6 3 0 3 6 6 0 9 8 1 3 4 9 19 -10 6 14 4 3 7 15 25 -10 15
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 6 0 4 2 5 9 -4 4 8 3 2 3 8 9 -1 11 14 3 6 5 13 18 -5 15
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 6 3 0 3 5 6 -1 9 8 1 2 5 2 11 -9 5 14 4 2 8 7 17 -10 14
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 7 0 3 4 4 12 -8 3 7 2 1 4 4 11 -7 7 14 2 4 8 8 23 -15 10
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 0 3 5 5 16 -11 3 6 1 2 3 4 9 -5 5 14 1 5 8 9 25 -16 8
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 00 - 0-0 - 01 - 12 - 1--1 - 00 - 1--0 - 1--
FC DABAS
-0 - 4---1 - 34 - 3---0 - 22 - 0-1 - 01 - 0
KOZÁRMISLENY FC
--1 - 1---0 - 02 - 0--0 - 33 - 00 - 12 - 11 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 40 - 0-1 - 31 - 21 - 1--1 - 21 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-1 - 11 - 0--2 - 1--2 - 22 - 1---0 - 1-
IVÁNCSA KSE
-2 - 21 - 3-3 - 02 - 0--1 - 25 - 20 - 0-0 - 3--
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1---3 - 31 - 0--3 - 31 - 10 - 12 - 01 - 1
MAKÓ FC
---0 - 21 - 21 - 0-2 - 0---1 - 0--1 - 2
PAKSI FC II.
2 - 20 - 3-0 - 00 - 20 - 2--0 - 02 - 3-----
PMFC
-1 - 1----2 - 20 - 0-1 - 41 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
-0 - 00 - 0----0 - 1--0 - 12 - 0-1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
1 - 0--5 - 0---4 - 11 - 1--0 - 10 - 11 - 24 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0--1 - 21 - 0----0 - 2
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 13 - 13 - 0-2 - 0-2 - 1
SZEOL SC
2 - 0--1 - 0---4 - 14 - 0---0 - 02 - 00 - 1
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 11 - 23 - 1---0 - 11 - 1----

Meccsek

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA

2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Bozsik Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 03. 14:30
PMFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 10. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 17. 15:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 23. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 31. 15:30
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 07. 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 14. 16:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 21. 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 28. 16:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 12. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
05. 19. 17:30
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
06. 02. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

SZEOL SC

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEOL SC
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
MAKÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEOL SC
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEOL SC
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEOL SC
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PAKSI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEOL SC
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEOL SC
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 03. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 10. 14:30
SZEOL SC
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 17. 15:00
PMFC
2019. 03. 23. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 23. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 23. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 31. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 14. 16:00
FC DABAS
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 21. 16:30
SZEOL SC
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 28. 16:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 12. 17:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 19. 17:30
SZEOL SC
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 02. 17:30
SZEOL SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol